dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Skasuj konto, teraz Barcelona gra
0
Nie rozumiem Koemana, robi zmianę pozycji gdzie wszystko dobrze chula zamiast robić poprawki tam gdzie coś szwankuje
0
@Transu96 Zapomniałeś przetłumaczyć fart na pierd :D
6
Demir za Griezmana i Puiq za Roberto takie zmiany chciałbym dzisiaj zobaczyć
1
Miała być Superliga a mam wrażenie że Superliga już istnieje i z czasem będzie coraz mocniejsza, chodzi o Premier League
0
@Slazzy Słyszałem że można certyfikat sobie kupić na darknecie za 300zł i że niby w chuj ludzi z tego korzysta
6
Proszę niech odstępne będzie milion miliardów euro
3
@svensonFCB nie
0
@priest9999 Ja tam nic nie popieram a obserwuje i staram się wyciągać wnioski
0
@fcbarcafan19 Wydaję mi się że te dane mogą pochodzić z tego badania które jest podlinkowane w tym samym twicie
8
Ciekawe spostrzeżenie, trochę się sypie narracja o słuszności szczepień
4
@kkbarca Dla kogo xD ?
1
@PeteR10 Nigdy nie produkowali
3
@MesQueUnClub96 kabanosy
0
@Jakchcesz obyś się pomylił i tym ktoś był nasz Ansu tego życzę wszystkim
0
@Barcaa12 Tak naprawdę Talibowie to nie będą straszni przywódcy jak media malują, nawet prawa dla kobiet będą
0
@daniel32778 No Katowice ostatnio nie mają dobrej prasy xDD
0
@Yoshi94 Top4 to na pewno: PSG, City, Bayern, Chelsea a kto 5 to ni wim
72
Kurde ale denerwują mnie te reklamy majtek dla osób z gigantycznym przyrodzeniem, to nie jest miejsce na takie reklamy, mogła by moderacja coś z tym zrobić
3
@DonMatteo901 co to arrambari jakiś nowy szaman ?
2
@Waslak12 Zaraz będzie że co ty porównujesz covid do grypy że covid straszny, tyle że w 2017 też nie było miejsc w szpitalach na ludzi z poważnymi przebiegami choroby
0
@ObiwanKenobi Ale za to każdy ma w sobie żyda
2
@Nano22 Mogą przecież to powiedzieć i będzie to tak samo bez sensu
2
Kto to jest ten dodi
0
@Lucassito Jakieś sprawy sądowe po drodze pewnie
0
@Encore Niech będzie ogólnie ;)
0
@amanter Jaki Tajwan ?
0
@Kamiloza91 Ansu Halland Demir może kiedyś może się uda im zbliżyć do MSN
1
@Janas11224 Z tymi ekologicznymi autami to jest mit, ale fajnie wyglądała by Tesla na koszulce
1
@DonMatteo901 Może ktoś mu wysłał w wiadomości i odczytał