0

@mekston Skasuj konto, teraz Barcelona gra

0

Nie rozumiem Koemana, robi zmianę pozycji gdzie wszystko dobrze chula zamiast robić poprawki tam gdzie coś szwankuje

0

@Transu96 Zapomniałeś przetłumaczyć fart na pierd :D

6

Demir za Griezmana i Puiq za Roberto takie zmiany chciałbym dzisiaj zobaczyć

1

Miała być Superliga a mam wrażenie że Superliga już istnieje i z czasem będzie coraz mocniejsza, chodzi o Premier League

0

@Slazzy Słyszałem że można certyfikat sobie kupić na darknecie za 300zł i że niby w chuj ludzi z tego korzysta

6

Proszę niech odstępne będzie milion miliardów euro

3

0

@priest9999 Ja tam nic nie popieram a obserwuje i staram się wyciągać wnioski

0

@fcbarcafan19 Wydaję mi się że te dane mogą pochodzić z tego badania które jest podlinkowane w tym samym twicie

8

Ciekawe spostrzeżenie, trochę się sypie narracja o słuszności szczepień


4

@kkbarca Dla kogo xD ?

1

@PeteR10 Nigdy nie produkowali

3

@MesQueUnClub96 kabanosy

0

@Jakchcesz obyś się pomylił i tym ktoś był nasz Ansu tego życzę wszystkim

0

@Barcaa12 Tak naprawdę Talibowie to nie będą straszni przywódcy jak media malują, nawet prawa dla kobiet będą

0

@daniel32778 No Katowice ostatnio nie mają dobrej prasy xDD

0

@Yoshi94 Top4 to na pewno: PSG, City, Bayern, Chelsea a kto 5 to ni wim

72

Kurde ale denerwują mnie te reklamy majtek dla osób z gigantycznym przyrodzeniem, to nie jest miejsce na takie reklamy, mogła by moderacja coś z tym zrobić

3

@DonMatteo901 co to arrambari jakiś nowy szaman ?

2

@Waslak12 Zaraz będzie że co ty porównujesz covid do grypy że covid straszny, tyle że w 2017 też nie było miejsc w szpitalach na ludzi z poważnymi przebiegami choroby

0

@ObiwanKenobi Ale za to każdy ma w sobie żyda

2

@Nano22 Mogą przecież to powiedzieć i będzie to tak samo bez sensu

2

Kto to jest ten dodi

0

@Lucassito Jakieś sprawy sądowe po drodze pewnie

0

@Encore Niech będzie ogólnie ;)

0

@amanter Jaki Tajwan ?

0

@Kamiloza91 Ansu Halland Demir może kiedyś może się uda im zbliżyć do MSN

1

@Janas11224 Z tymi ekologicznymi autami to jest mit, ale fajnie wyglądała by Tesla na koszulce

1

@DonMatteo901 Może ktoś mu wysłał w wiadomości i odczytał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?