0

Ale ten Grejlisz jest słabiutki

0

Ja to dalej nie rozumiem dlaczego szejk wywalił Tuchela, przecież to było samozaoranie xDD

3

@Encore Kurde ale bym obejrzał mecz w takich strojach retro i z piłką z zeszłego stulecia

0

@my__sp4ce Po co ? Żeby mieć drugiego Sergio Roberto w zespole ?

2

@FCB24 Leosia ?

5

@kuz Wiesz że on w piłkę rok nie grał XD

2

@betonito Tak dawno nie widziałem Lęgleta w składzie że on nim zapomniałem xDD

2

@Baron77 Niekoniecznie to oznaka starości, akurat może to są nie twoje klimaty muzyczne

2

@Cvzx XDDD fejk

0

@szymonekk A racja, źle zapamiętałem ten moment

0

@amanter A z Scholesem w finale ligi mistrzów ? coś mi się kojarzy że zrobił wtedy

5

@arkasath Powinien grać teraz za Busquesta na pivocie

6

Ciekawe czy jakby zwolnili Kumana i Schreuder zostały by pierwszym trenerem to dla beki wziąłby se Kumana jako asystenta xDD

2

@busquets5 ktoś na pewno ma

0

@clyde Ale że kto ? XD

35

Mingueza powinien być na ten moment pierwszym wyborem na pozycję prawego obrońcy, bardzo podoba mi się jego gra i charakter

0

Mam nadzieję że nie siadzie gra, właśnie włączam mecz xD

2

0

@mikael Ale będziemy mieli przewagę w przypadku ściągania mocno średnich, jak masz do wyboru średni klub albo średnia Barcelonę proste że wybierzasz Barcelonę

3

@Peszko07 Australia jest niestety polem do badania tego co będzie wprowadzane w reszcie świata

0

@Evrile To wtedy zacznie rapować xD

0

@jordus100 Możesz rozwinąć ?

1

@jedrek7000 My tak nie myślimy :D My to wiemy że tak będzie a i jeszcze tryplecik w tym sezonie, proste :D

2

Pionier w technologii szczepień mRNA dr Robert W. Malone ostrzega przed możliwymi przykrymi konsekwencjami szczepień

1

@amanter Dla tego mówię że mi się marzy a nie że tak będzie xD

0

@MesQueUnClub_87 Szczury muszą zostać, są naszymi następcami w razie jakbyśmy sami siebie wyeliminowali, pretendent do bycia inteligentnymi zwierzętami jak my w przyszłości

3

@amanter Ty się wgl słyszysz? To jest jakiś specjalny wymóg bycia legendą żeby wspierać konkretnych piłkarzy? A co z Fatim on też nic nie osiągnął, nie jest legendą i co nie można skandować jego imienia ??

14

Marzy mi się że Xavi będzie naszym Sir Alexem Fergusonem

7

A co innego ma powiedzieć? Że klub ma w poważaniu Kumana? Jak to nikomu nie pomoże a jedynie zaszkodzi, póki jest trenerem Barcelony wszyscy będą mówić że go wspierają

3

I teraz taki Collado by siadł jak nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?