dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten Grejlisz jest słabiutki
0
Ja to dalej nie rozumiem dlaczego szejk wywalił Tuchela, przecież to było samozaoranie xDD
3
@Encore Kurde ale bym obejrzał mecz w takich strojach retro i z piłką z zeszłego stulecia
0
@my__sp4ce Po co ? Żeby mieć drugiego Sergio Roberto w zespole ?
2
@FCB24 Leosia ?
5
@kuz Wiesz że on w piłkę rok nie grał XD
2
@betonito Tak dawno nie widziałem Lęgleta w składzie że on nim zapomniałem xDD
2
@Baron77 Niekoniecznie to oznaka starości, akurat może to są nie twoje klimaty muzyczne
2
@Cvzx XDDD fejk
0
@szymonekk A racja, źle zapamiętałem ten moment
0
@amanter A z Scholesem w finale ligi mistrzów ? coś mi się kojarzy że zrobił wtedy
5
@arkasath Powinien grać teraz za Busquesta na pivocie
6
Ciekawe czy jakby zwolnili Kumana i Schreuder zostały by pierwszym trenerem to dla beki wziąłby se Kumana jako asystenta xDD
2
@busquets5 ktoś na pewno ma
0
@clyde Ale że kto ? XD
35
Mingueza powinien być na ten moment pierwszym wyborem na pozycję prawego obrońcy, bardzo podoba mi się jego gra i charakter
0
Mam nadzieję że nie siadzie gra, właśnie włączam mecz xD
2
@Kgorecki2500 Najlepsza galeretka :D i nie ma co z tym dyskutować :D
https://static.smaker.pl/photos/4/c/5/4c5d224a37044b3637b129bd5038e29a_288736_5a68cb1488496_wm.jpg
0
@mikael Ale będziemy mieli przewagę w przypadku ściągania mocno średnich, jak masz do wyboru średni klub albo średnia Barcelonę proste że wybierzasz Barcelonę
3
@Peszko07 Australia jest niestety polem do badania tego co będzie wprowadzane w reszcie świata
0
@Evrile To wtedy zacznie rapować xD
0
@jordus100 Możesz rozwinąć ?
1
@jedrek7000 My tak nie myślimy :D My to wiemy że tak będzie a i jeszcze tryplecik w tym sezonie, proste :D
2
Pionier w technologii szczepień mRNA dr Robert W. Malone ostrzega przed możliwymi przykrymi konsekwencjami szczepień
1
@amanter Dla tego mówię że mi się marzy a nie że tak będzie xD
0
@MesQueUnClub_87 Szczury muszą zostać, są naszymi następcami w razie jakbyśmy sami siebie wyeliminowali, pretendent do bycia inteligentnymi zwierzętami jak my w przyszłości
3
@amanter Ty się wgl słyszysz? To jest jakiś specjalny wymóg bycia legendą żeby wspierać konkretnych piłkarzy? A co z Fatim on też nic nie osiągnął, nie jest legendą i co nie można skandować jego imienia ??
14
Marzy mi się że Xavi będzie naszym Sir Alexem Fergusonem
7
A co innego ma powiedzieć? Że klub ma w poważaniu Kumana? Jak to nikomu nie pomoże a jedynie zaszkodzi, póki jest trenerem Barcelony wszyscy będą mówić że go wspierają
3
I teraz taki Collado by siadł jak nic