dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Antimadridista_WR Nie było tego, z tym że reklamy są dobierane dla każdego indywidualnie a nie pod daną stronę
0
@Antimadridista_WR Kolejny...
8
@Pawlusek Collado to nie typowy skrzydłowy
1
@patrykzmc2000 Ciekawe jak on sobie tam radzi ? Ktoś śledził jego poczynania ?
3
@AmigoBlancos Fajną datę urodzin ma 2012 rocznik, 10/11/12 :D
3
@Dertinho Obawiam się że TVN już ma przygotowany dla niej kontrakt, jak dla mnie powinna zginąć w tym całym showbiznesie
0
@Aneurysm Dokładnie i coś czuje że jeszcze może wrócić do najlepszej formy
7
Fajnie jakby Xavi dał pograć Umtitiemu, z chęcią zobaczę czy coś potrafi grać czy po prostu Kuman go nie lubił
0
@derlysy1979 zależy jakie narkotyki były brane
6
@MarioVeB! Nie ma opcji, to już wrak piłkarza
1
@Roni/VEB Dzięki
0
@joloskyy Też to słyszałem właśnie tylko Vansy nie mają pięty na podwyższeniu
@Roni/VEB o te elegnackie tylko cena trochę wysoka, kojarzysz może jakieś modele do 250/300 ?
0
Są tu jacyś trójboiści i mogą polecić buty do dźwigania ciężarów dla początkujących ?
0
@Kinginiesta Są różne gusta
0
@DonMatteo901 Wszyscy xD
0
@AdiKingu96 Czyli powiesz mi że wszystkie lata Dembele w Barcelonie były owocne, tak ? W pełni wykorzystał swój potencjał ?
0
To może nie problemem było podejście i otoczenie Dembele a nasz sztab osób odpowiedzialnych za przygotowanie fizyczne i sztab medyczny. Tyle zmarnowanych lat a miał mocne papiery, w sumie to nadal ma
4
Co jak co ale fajnie dynamiczny teraz jest meczyk
0
@kiper09 a skąd pewność że nie wychodzimy w takim ustawieniu ?
0
@kuz No raczej, każdy normalny człowiek nawet jak ma odłożone, to pracuje
0
Jabadabadabaduuu
1
@Comfortable_ Ale że jak bez tytułów, przecież można brać pod uwagę od października do października
0
@Comfortable_ Toż to jawna dyskryminacja XD trzeba jakiś ruch zrobić, przecież listopad grudzień na pewno czują się urażone że się ich ignoruje
2
@Comfortable_ Ale dziwnie, to co jest nie tak z listopadem i grudniem że się nie bierze tego pod uwagę ?
0
@pyra92 Złota piłka jest przyznawany za kalendarzowy rok 2021 czy za sezon 2020/2021 ?
0
@lucca87 A ta oferta to nie była z firmą z Indii która się wycofała po odejściu Messiego
0
@deyna2018 D3K2,C, B kompleks i Omega3 a z minerałów to Cynk i Magnez
0
@headhuntersFCB Ansu
0
@BarcaInfo Skąd to wiesz
0
Gdzie oglądacie Szawiego ?