dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB nie trafiłeś bo jest to strona zrzeszająca kibiców Barcelony
0
Jak Lewy utrzyma taką formę w co nie wątpię to w 2022 jest murowanym faworytem do Złotej piłki, pewnie to będzie jego pierwsza a powinna być druga bo za 2020 powinna byc jego
0
@igor69 czyli dla Ciebie Ziemia jest elipsą xD ?
0
@kewin Ale mroźi
1
@HighestInTheRoom nie słyszałem o takim materiale, lepiej brać ze skóry
0
@Dembele_gora A jaki konkretnie but kupiłeś ?
33
@Dembele_gora Tylko wiesz Sizeer nie produkuje butów xD
0
@qwer123 ledger nano s
0
@arasz1819 Nie wierz gościu pismakom
0
Kto to ten Abde dobry jest ? Czyżby lepszy od Demira bo ma niby wyjść w pierwszym
0
@Survier No to zatrudnią tymczasowego jak głównego
1
@Pawel13sz z nożyczkami lata i strzyże trawę, to jakiś jego fetysz chyba
0
@GeraltzKatalonii Czemu nie tryplet xD Nie ograniczaj swoich marzeń
2
@Dr_Cabasisi Należy mu się szacunek, tak po ludzku
6
@aligator Pokaz tego mema xDDD
0
@Mns21 Po co wgl robić gale jak już wszystko wiemy
0
@Messibestplayerintheworld Oby się zwiększyły te cholerne limity i niech weźmie ze sobą całą ekipę
0
@aligator I nowa wymówka, teraz już nie ma dobrych muraw w Europie
0
@amanter Dokładnie, podłe prostytutki. Nie dość że się im płaci to jeszcze kradną
1
@Mathew86 Cash jest super a ty masz kompleks Casha bo jest dobry i ładny xDD
4
@IronSanHybrid Historia idealna do wybitnego serialu Trudne Sprawy XDD
0
@Kgorecki2500 Niestety jesteśmy na schyłku demokracji, obecnie rządy za pomocą gigantów technologicznych mają łatwość w manipulowaniu społecznościami, pokazały to dobitnie wybory w USA i obawiam się że ludzie będą domagali się tych zmian przez kryzys który nastąpi
0
@DaPidejpi Nie żaden cud, są miasta które jeszcze szybciej i jeszcze lepiej się rozbudowywały
1
Wstyd, aspirując do bycia jednym z najlepszych klubów to piłkarze powinni się wypowiadać w odwrotny sposób, u nas powinna być zapi*dol na treningach
15
@BorzyKrzys Ale współczuje chłopowi, nie wie w jaki naród się pakuje xD
0
@Tuc Trzymaj, hiszpański fajny film
Contratiempo
0
@paweldunajecfcb Tylko Bóg może sądzić
0
@Woland10 Nie znasz sie na pilce
1
@Deviler Ja to podjeżdżam tak aby delikatnie dotykać zderzak, nie ma co marnować miejsca na ulicy
0
@Coutinho007 A z którym kolanem miał kontuzje ?