dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 pekao do 25 życia wszystko za darmo, łącznie z wypłatami z każdego banku
1
No i szkoda ze Font nie wygrał.
10
Wszystkie bramki Messiego z angieielskimi rywaliami. Fajnie sobie przypomnieć
https://x.com/TotaILM10i/status/1446156240997036038
1
@amanter Pierwsza trójka jak najbardziej zasłużona
0
@snupson Dlaczego mało? Nie ma sensu brać więcej jak wcinasz ją codziennie
0
@masq Wszystko fajnie ale jedno zdanie kasuje wszystkie plusy
-niestety mamy Kumana na ławce
0
@Malpi_Musk I garbatemu zdarzy się czasem wyprostować
1
@Worny ale tylko na jedną połowę bo później znów kontuzja
4
@NaFazieHitman Żeby dietę zróżnicować warto zamieniać co kilka dni na bułkę z chlebem
0
@JohnnyBarca Czyżby dla Ciebie te kraje leżały poza granicami Europy ?
0
@patrykzmc2000 A to nie jest przypadkiem nielegalne negocjowanie z zawodnikiem wcześniej niż poł roku przed końcem kontraktu ?
0
@FC1899Barca Co to jakaś kontynuacja Gry o Tron ?
0
@Rust_Cohle Daj linka żeby nabić im wyświetlenia za dobra robotę w tłumaczeniu
0
Zamiast zwalniać Koemana to lepiej odstawić go od stanowiska, żeby nie płacić kary za zwolnienie i płacić mu normalnie pensje tak jak ma Pirlo obecnie z Juventusem
2
@Kgorecki2500 A kto dostanie Nobla za odkrycie przekrętów Bartomeu
0
@Emhyr Potrzebny jest nowy klub do kibicowania
2
@Encore ładne japonki są ok
0
@eckov Obawiam się że obecne DNA Barcelony uległo mutacji i teraz jest to gen przegrywów, co by skutkowało że Pirlo może mieć DNA Barcelony XD
1
Dobra dawać mi tego Pirlo, nawet jakby Xavi teraz wbił to w połowie sezonu nic konkretnego nie zrobi. A może zacznie piłeczka z Pirlem hulać a jak nie to nic nie tracimy
0
@El dominatore Nie masz racji w pierwszym zdaniu. Pirlo ma największe szanse
0
@lucca87 za rok to limit się jeszcze zmniejsza
0
@udarpawarotam Byłby mędrcem który nie odpowiada się za żadną ze stron, lewica prawica to tylko słowa
5
@Kettger Do wyebania jeden krok, trzeba to zrobić jak najprędzej
1
@BART97 Ale on jest denerwujący :( mogliby się go już pozbyć
5
A jakby dziś postawić w pomocy na Nico, Gavi i De Jong
1
Oglądając wczoraj mecz podobno dwóch najlepszych ekip, miałem cały czas wrażenie że poziomem się nawet nie zbliżyli do starć pomiędzy Realem a Barceloną z lat 2009-2016
0
@Colon Nie filet tylko żaglica
0
@!34RC3!_0N4 Ahhh te problemy w życiu xDDDDDD
0
@doc Jedynym absurdem jest to że Bartomeu dalej jest na wolności
2
@Dembele_gora Baraki z chłopaków :D i nic poza tym :D