0

@Nazio87 pekao do 25 życia wszystko za darmo, łącznie z wypłatami z każdego banku

1

No i szkoda ze Font nie wygrał.

10

Wszystkie bramki Messiego z angieielskimi rywaliami. Fajnie sobie przypomnieć
https://x.com/TotaILM10i/status/1446156240997036038

1

@amanter Pierwsza trójka jak najbardziej zasłużona

0

@snupson Dlaczego mało? Nie ma sensu brać więcej jak wcinasz ją codziennie

0

@masq Wszystko fajnie ale jedno zdanie kasuje wszystkie plusy
-niestety mamy Kumana na ławce

0

@Malpi_Musk I garbatemu zdarzy się czasem wyprostować

1

@Worny ale tylko na jedną połowę bo później znów kontuzja

4

@NaFazieHitman Żeby dietę zróżnicować warto zamieniać co kilka dni na bułkę z chlebem

0

@JohnnyBarca Czyżby dla Ciebie te kraje leżały poza granicami Europy ?

0

@patrykzmc2000 A to nie jest przypadkiem nielegalne negocjowanie z zawodnikiem wcześniej niż poł roku przed końcem kontraktu ?

0

@FC1899Barca Co to jakaś kontynuacja Gry o Tron ?

0

@Rust_Cohle Daj linka żeby nabić im wyświetlenia za dobra robotę w tłumaczeniu

0

Zamiast zwalniać Koemana to lepiej odstawić go od stanowiska, żeby nie płacić kary za zwolnienie i płacić mu normalnie pensje tak jak ma Pirlo obecnie z Juventusem

2

@Kgorecki2500 A kto dostanie Nobla za odkrycie przekrętów Bartomeu

0

@Emhyr Potrzebny jest nowy klub do kibicowania

2

@Encore ładne japonki są ok

0

@eckov Obawiam się że obecne DNA Barcelony uległo mutacji i teraz jest to gen przegrywów, co by skutkowało że Pirlo może mieć DNA Barcelony XD

1

Dobra dawać mi tego Pirlo, nawet jakby Xavi teraz wbił to w połowie sezonu nic konkretnego nie zrobi. A może zacznie piłeczka z Pirlem hulać a jak nie to nic nie tracimy

0

@El dominatore Nie masz racji w pierwszym zdaniu. Pirlo ma największe szanse

0

@lucca87 za rok to limit się jeszcze zmniejsza

0

@udarpawarotam Byłby mędrcem który nie odpowiada się za żadną ze stron, lewica prawica to tylko słowa

5

@Kettger Do wyebania jeden krok, trzeba to zrobić jak najprędzej

1

@BART97 Ale on jest denerwujący :( mogliby się go już pozbyć

5

A jakby dziś postawić w pomocy na Nico, Gavi i De Jong

1

Oglądając wczoraj mecz podobno dwóch najlepszych ekip, miałem cały czas wrażenie że poziomem się nawet nie zbliżyli do starć pomiędzy Realem a Barceloną z lat 2009-2016

0

@Colon Nie filet tylko żaglica

0

@!34RC3!_0N4 Ahhh te problemy w życiu xDDDDDD

0

@doc Jedynym absurdem jest to że Bartomeu dalej jest na wolności

2

@Dembele_gora Baraki z chłopaków :D i nic poza tym :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?