dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jordus100 Jak blondynka pomaluje swoje włosy na czarno to jest to właśnie sztuczna inteligencja :D
0
@ranger3120 Ale tylko kakao ceremonialne :D najlepsze i najzdrowsze
2
@JarekS Yerry mina?
0
@Yoshi94 Czyli TOP5 zawodników na każdej pozycji grają w drużynach hiszpańskich ?
3
@insp1re Pozycja 3 w lidze to obowiązek z taką kadrą a Kuman się zachowuje jakbyśmy mieli kadre jak Granada
0
Czemu wgl Conte nie jest brany pod uwagę ? Jak dla mnie najlepszy wybór
2
@Gaz No Font to miał plan, wizje. Teraz wychodzi na to że Font jednak byłby lepszym prezydentem
0
@betonito Za taką pensje co oni biorą nie powinno być rozmowy o komforcie pracy, to ich zasrany obowiązek robić wszystko co mogą
0
@SonBarcaGoku może liczą imigrantów
2
@TheNekro94 Pomyliłeś się o 10 mld to zdecydowanie więcej niż to o ile się pomylił Pan Minister XDD
1
Czyżby miał kiedyś do nas przyjść ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chakalaka Co dobre to? Do suits podobne bo tak z okładki mi się skojarzyło ?
1
@Criss18Barca Nie no bez sensu, karne to w głównej mierze loteria
19
@Pilka_jest_okragla No jeszcze nigdzie z Nim nie zaszliśmy
0
@MarioVeB! Łatwo się mówi siedząc przed monitorem, skąd wiesz że od początku nie negocjowali obniżek?
1
@MesQueUnClub96 i na mecz/ treningi żeby chodzili z legendarną żółtą reklamówką :D
https://images.app.goo.gl/vmk5tEzot2VTUzB37
0
@Rafix98 Ooo to ta część jest najlepsza :D
3
@marcin62 To ta cześć co się pali pole ganji do muzyki Skrillexa ?
2
@PatrychoO Wspaniała zabawa słowem, idealnie głosem koreluje z bitem, już można stwierdzić że to przyszła legenda nie tylko Polskiego rapu co całej Polskiej muzyki
1
Skończmy w końcu z Nike, przydało by się coś nowego
10
@Bobo25 Jak kolega @Bobo25 chciałby tą sytuacje naprawić w lepszy sposób od Laporty?
1
@melucho taktyk
1
@AllBundy I wish u luck
0
@Bobo25 Ja to cały czas wierzę że jestem milionerem
0
@Kubsoleon stronka TVP Sport
0
@tadzik447 A po co Ci kolego emerytura ?
0
Ktoś wie czy będzie w polskiej telewizji transmisja Argentyny z Brazylia ?
1
@arkasath oj tak, idziemy po tryplet
0
@Comentateiro To gdzie jest według Ciebie ten Wszechświat ? Myślałem że w nim istniejemy :P