dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś jak wygląda sytuacja z zakupem ziółka na Chorwacji a dokładniej w mieście Makarska
0
Komentarz usunięty
0
@Dojaar To jak ktoś jest przeciw homofobii to od razu jest homo ?
1
@Mns21 Ale to są dzbany, przecież te 1000 zakażeń o niczym nie świadczy
0
@kosiarz92 Thor bierze udział w igrzyskach :D ?
6
@Kettger Nikomu nic się nie należy
0
@FC1899Barca To naziści co wyemigrowali po 2 wojnie światowej
2
@mariogbch Do 300zł nie kupisz telefonu do gier, tak do 500zł używke kupisz Redmi Note 8, bedzie wystarczający a z nowych to chyba najlepiej REALME 7I za niecałe 600zł nowy
0
@szkutnik91 Zostanie zainwestowanych w inwestycje, no no
12
Ja myślałem że gramy na Red Bull z ligi niemieckiej xD
0
@Colon Czipsami Chakalaka
2
Tebas niszczysz lige, bardziej elastyczne limity dla całej ligi i po problemie
0
@FanBarcy123 Jest wiele ryb w oceanie, spokojnie
1
@amanter Ahh Pedri na zdjęciu jeszcze jak był młody
2
@Ghotti Nie fejk te liczby Neymara? Serio ma tak mało ?
2
@dv7wisnia Szybka odpowiedź, tak
1
@FanBarcy123 Wygrałeś, brawo. W wiadomości prywatnej przesyłam nagrodę.
Do zobaczenia w kolejnej edycji
0
@clyde Nagrodą jest talon
0
Zagadka,
Pod tym artykułem polubiłem wszystkie komentarze oprócz jednego, kto pierwszy wskaże który to komentarz otrzyma specjalny talon
https://www.fcbarca.com/100992-joan-laporta-jesli-ilaix-nie-chce-przedluzyc-kontraktu-ma-inne-rozwiazania.html
Czas zacząć igrzyska,
Do boju,
Powodzenia
0
@barcelonaLM No i Eric Garcia :D
0
@MarFan To ten słynny projektant mody ? :D
10
@Geble Byczku ale jesteś w stanie odróżnić że to są dwie różne dyscypliny ?
2
@zadafcb O dziwo w Polsce są osoby z nazwiskiem Ojczenasz
https://nazwiska-polskie.pl/Ojczenasz
1
@hayek To bez sensu to złoto co mamy, skoro najlepsi nie uczestniczyli
0
@Rust_Cohle pobierz sobie najlepszą przeglądarkę, Brave na niej wszystko śmiga elegancko
1
@fcbarcafan19 i wtedy się skończył filmik
0
Czy ten drugi komentator obok Romka jest z zagranicy, często źle odmienia słowa
3
@tomek8756 za dużo La Bamby :D
7
@LeoMessiah haha ale mu powiedziałeś, niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu
4
@BombowiecKrawczyk up stairs