1

@LuisSalvano pizza do koksu raczej się nie przyda :D

1

@LeoMessiah Bez porównania, aczkolwiek Demir ma potencjał na bycie jednym z lepszych

0

A jakby Katalonia odzyskała niepodległość? i cyk byśmy sobie przeszli grać do ligi francuskiej :D Messi chyba musiałby odejść z PSG xD coś wspominał że nie chce rywalizować z Barceloną

0

@BombowiecKrawczyk Jest jakaś wersja na tapete do smartphona ?

0

@Munio O a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci

1

@tomono Tylko że my ciesząc się z tych transferów nie mieliśmy pojęcia o dokładniej sytuacji ekonomicznej klubu skoro klub kupuje to pewnie stać no i wyszło że nie do końca nas było stać, mamy prawo teraz zmienić zdanie o tych transferach

1

@FCMichalo Ale nikt nie mówił że bez obostrzeń będzie brak coivda, tylko było ukazywane że z lockdownem i maseczkami jest takie samo zagrożenie

0

@GeneralXavi O zasadach mówią Ci co ich nie mają

0

@zadafcb No i po to są kreowane kryzysy, aby najbogatsi mogli sobie pójść na zakupy

0

@wroclawskifan 20 euro więcej, czyli w sumie taki sam koszt

0

@Yosemite W jakim celu jest prowadzony ten ranking?

0

@paweldunajecfcb No jak mu tyle płacą to się nie dziwie że biorą go na budowę. Tak czytam tylko nagłówki

2

@VenoM w całej galaktyce

0

@dammar91 Jakbym miał kupić teraz smartwatch to tylko Fitbit Sense, wszystko ma co potrzeba w zegarku i dodatkowo najbardziej zaawansowany miernik snu na rynku po Apple Watchu oczywiście

1

@marcin000019 Nie pytaj o ad block na stronie która zarabia dzięki reklamom !

7

Fajnie jakby był dział z reklamami, poklikał bym tam z 30 razy w reklamy, nabić licznik, no i żeby później się nie wyświetlały

28

@Kgorecki2500 Jak Pawłowicz Ciebie chwali wiedz że coś się dzieje xD

5

@QuiqueSetien1958 Jest poczytalny i to bardzo łatwo rozszyfrować czym się kieruje, posada w UEFA nic więcej, pasożyt jeden

0

@BombowiecKrawczyk Debil jest jeden i jest nim osoba co wierzy w teksty w piosenkach szczególnie rapowych

0

@DaPidejpi Gada tak żeby później mieć wymówkę w razie klapy

0

@cules100pro Ja głosowałem na nie, a reszta to niewiem

0

@doc I bardzo dobrze niech zostaje tam

6

Są obawy że odskoczą nam inne ligi na dobre ale mam nadzieję ze to się nie stanie


0

@Katalonbar A ja obejrzę obydwa mecze z ogromnym zainteresowaniem, jestem kibicem Barcelony oraz jej największej legendy Messiego

0

@Pilka_jest_okragla Ciekawe czy można wysłać Umititego na treningi do młodzieżówki

0

@Volk Dokładnie, dziś jeszcze nie xD

5

Dzień 1 Messiego w PSG





0

@Encore nie so, kolega mowil

0

Gdzie ten trailer

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?