0

@william_wallace Gdzie są takie przepisy, pierwsze słyszę, do tej pory wydawało mi się że wychowankiem jesteś tej drużyny w której zaczynasz seniorską piłkę

0

@william_wallace Jak on z Flamengo a nie z Realu

0

@Messibestplayerintheworld A w 7 edycjach ?

2

@AmigoBlancos Niestety odpalił :P (oczywiście z punktu widzenia kibica Barcelony)

1

@Zoker Fajna inicjatywa ale trzeba pamiętać że były wcześniej koszulki z QR-kodem i to z rodzimej ligi


2

Niech przestanie jarać jointy

0

@DejMian111 Nie zbliża się wojna bo w dzisiejszych czasach nie da się zarobić na klasycznej wojne. Wojna już trwa od dobrych kilku lat ale inna niż te opisywane w podręcznikach

0

@Michvl Czyli według Ciebie naszymi sąsiadami powinni być wrogowie ? Tacy jak ty to chyba tylko marzą o kolejnej wojnie

0

@Gall No to tak wygląda polityka cóż zrobić

0

@Kgorecki2500 No właśnie osoby co myślały jak ty doprowadziły do wojny na naszym terytorium

1

@Kgorecki2500 Co złego jest w posiadaniu sojusznika Pana Putina ? To jest polityka nie przyjaźnie, oczywiście nie bronie PISu

0

@michal26 Jak zawodnik ma dostać złotą piłkę, który nawet nie jest najlepszy w swojej lidze ?

0

@MessiIniestaRonnie Gdzie znajdę to oryginalnie napisane ?

42

@Colon Patrząc na tyle galaktyk to aż się nie chce wierzyć że mielibyśmy być sami na świecie

0

@takisobiektos Liczą się tak samo ale do strzelenia takich bramek nie potrzeba dużego skilla więc duża ilość takich bramek nie świadczy że zawodnik jest najlepszy na świecie a jedynie że strzela dużo bramek nic więcej

3

@Deeespacito Zawodnik i może klasowy ale za to bez klasy

1

@dorkizos i to miało by sens

2

@marcin62 Ogólnie nie tylko polskie dziennikarstwo ssie, na całym świecie jest ten sam problem. Trzeba wrócić do czasów gdy to konsument płacił za informacje a nie reklamodawcy

1

@JimMorrisonFCB No i piłkarsko lepszy od Lewego. Robert ma tylko wykończenie nie potrafi wziąć gry na siebie, rozprowadzić, przedryblować tak jak Salah

1

@FCBpersempre Panie sprzedaż tych "Panów" za te kwoty graniczy z cudem.
Dembele za darmo niech teraz spada, Umtiti też za darmo, a Couthinho dopłacamy 5mln i może ktoś go weźmie z tak wysokim kontraktem

2

@Kgorecki2500 A jak mama mówiła, co mnie obchodzą wyniki innych

0

@bartas97 No właśnie i tu jest problem że tyle osób dawało Ronaldo w pierwszej trójce, albo innych zawodników co punkty zbierało z tych. Który normalny dziennikarz umieszcza zawodnika nawet takiego jak Pedri w pierwszej trójce że dostali głosy

1

@tomek8756 Nie no aż takiej tragedii nie ma w krajach arabskich

0

@MESSIah16 Dla mnie Robert > Ania

3

@Kidd ja bym go przytrzymał do kwietnie na ławce bez gry i w maju od dechy do dechy niech gra wszystko, akurat kontuzja wjedzie jak będzie czas podpisywania umów xD

1

@tomek8756 Jacy to są nie moralni ludzi

0

@Verema Raczej zależy mu na prawdziwe

1

@Rust_Cohle Jak przecież gali nie było w 2020, to o czym ty mówisz ?

0

@dasouzar11 Ale masz zlasowany mózg, już odrazu przyjmujesz że trzeba czuć strach

16

Mam nadzieję, że się dogadają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?