0

@Ptasior No i nie zapomnijmy o Gavim, młodziutki wiek i już praktycznie zawsze gra jak jest dostępny

3

@Bagsik88 Spokojnie to jest tylko przez wykazane sztuczne straty, w następnym sezonie już będą wyższe limity

2

Może niech Laporta przygotuje kontrakt dla Dembele i jak już będą rozmawiać to Dembuś podpisze, przecież bez agenta to on chyba wszystko podpisze xD

19

@zadafcb Ahh sprzedałby się teraz Adriano, nie był wybitnym piłkarzem ale zawsze solidnym i nawet brameczki potrafił ukuć

0

@Dzemix111 Wejdź sobie na pepper.pl i będziesz miał aktualne promki

1

@LeoMesjasz bardziej leniwcami

1

@Zoker Chcesz coś z Avonu xD

1

@lucca87 Z tymi zakładami jest tak że nie zawsze wchodzi, więc na spokojnie

1

@hugz W sumie fajna postawa. Zamiast marnować czas na siedzenie, to się rozrusza, rozciąga

2

@Preteee Ale jaki mecz ?

1

@macio_944 Super pozycje. Pozdrawiam

0

@Momals11 ło kurde to dwa lata temu było, a mi w glowie siedziało że rok temu

0

@Rewolucja123 To z jaką pozycja De Jong ma najwięcej wspólnego ? Chyba nie powiesz lewy środkowy pomocnik ?

0

@Rewolucja123 Dobra czyli możemy się z powrotem witać z Cou

0

@Rewolucja123 Niech Busi odpocznie, dajmy w końcu De Jonga na pivota

0

@cat_r37 Może wyjść na skrzydle ale grać jako 10, u nas 10 była już zajęta

2

Myślę że Barcelona powinna powalczyć o każdego zawodnika w letnim okienku, brakuje nam takiego zawodnika

4

@Kgorecki2500 Dalej to samo, chłop młodziutki, to jak pojawia się szansa żeby zagrał 30 min to już go wpychają na siłę, zamiast poczekać aż będzie sprawny na 100% do rozegrania +90min, niby nowi ludzie od leczenia a dalej myslenie tylko o najbliższym spotkaniu

0

Niestety nie ma co liczyć na Ansu w przyszłości

2

@Adamski69 Nie zesraj sie xD

0

Liczę że w połowie De Jong wejdzie w miejsce Busquetsa

1

@Janiama Athletic 1-2 Barcelona

0

@takisobiektos Dokładnie nie po to kupili firmę żeby od razu na niej tracić, możliwe że za dobre kilka lat taki ruch będzie możliwy, o ile będzie możliwy

0

@arkasath Nie działania szczepień, tylko konkretnie szczepienia na covid

0

@Messibestplayerintheworld City musi się udać

0

@Gall Chodzi o 20 mln

0

@Gall Cały czas są zmienne byczku, które mogą zostać spełnione

0

Ciekawy artykuł

0

@TheNekro94 Tłumaczyli się że chodziło o emerytów plus rencistów, błąd grafika. Ale i tak uważam nowy ład za gówno

1

@FC1899Barca Jaki Gavi gościu, Depaya tam wsadź

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?