dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ptasior No i nie zapomnijmy o Gavim, młodziutki wiek i już praktycznie zawsze gra jak jest dostępny
3
@Bagsik88 Spokojnie to jest tylko przez wykazane sztuczne straty, w następnym sezonie już będą wyższe limity
2
Może niech Laporta przygotuje kontrakt dla Dembele i jak już będą rozmawiać to Dembuś podpisze, przecież bez agenta to on chyba wszystko podpisze xD
19
@zadafcb Ahh sprzedałby się teraz Adriano, nie był wybitnym piłkarzem ale zawsze solidnym i nawet brameczki potrafił ukuć
0
@Dzemix111 Wejdź sobie na pepper.pl i będziesz miał aktualne promki
1
@LeoMesjasz bardziej leniwcami
1
@Zoker Chcesz coś z Avonu xD
1
@lucca87 Z tymi zakładami jest tak że nie zawsze wchodzi, więc na spokojnie
1
@hugz W sumie fajna postawa. Zamiast marnować czas na siedzenie, to się rozrusza, rozciąga
2
@Preteee Ale jaki mecz ?
1
@macio_944 Super pozycje. Pozdrawiam
0
@Momals11 ło kurde to dwa lata temu było, a mi w glowie siedziało że rok temu
0
@Rewolucja123 To z jaką pozycja De Jong ma najwięcej wspólnego ? Chyba nie powiesz lewy środkowy pomocnik ?
0
@Rewolucja123 Dobra czyli możemy się z powrotem witać z Cou
0
@Rewolucja123 Niech Busi odpocznie, dajmy w końcu De Jonga na pivota
0
@cat_r37 Może wyjść na skrzydle ale grać jako 10, u nas 10 była już zajęta
2
Myślę że Barcelona powinna powalczyć o każdego zawodnika w letnim okienku, brakuje nam takiego zawodnika
4
@Kgorecki2500 Dalej to samo, chłop młodziutki, to jak pojawia się szansa żeby zagrał 30 min to już go wpychają na siłę, zamiast poczekać aż będzie sprawny na 100% do rozegrania +90min, niby nowi ludzie od leczenia a dalej myslenie tylko o najbliższym spotkaniu
0
Niestety nie ma co liczyć na Ansu w przyszłości
2
@Adamski69 Nie zesraj sie xD
0
Liczę że w połowie De Jong wejdzie w miejsce Busquetsa
1
@Janiama Athletic 1-2 Barcelona
0
@takisobiektos Dokładnie nie po to kupili firmę żeby od razu na niej tracić, możliwe że za dobre kilka lat taki ruch będzie możliwy, o ile będzie możliwy
0
@arkasath Nie działania szczepień, tylko konkretnie szczepienia na covid
0
@Messibestplayerintheworld City musi się udać
0
@Gall Chodzi o 20 mln
0
@Gall Cały czas są zmienne byczku, które mogą zostać spełnione
0
Ciekawy artykuł
0
@TheNekro94 Tłumaczyli się że chodziło o emerytów plus rencistów, błąd grafika. Ale i tak uważam nowy ład za gówno
1
@FC1899Barca Jaki Gavi gościu, Depaya tam wsadź