dawidor9
Dołączył/a: sierpień 2018
Krakow
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Depay jest za karę na boisku czy co, tragicznie gra
1
@Janiama Narazie długa droga do takiego wyniku :D
2
Niech ten Dembele w połowie przejdzie do innego klubu
1
@Janiama Granada 2:4 Barcelona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pilka_jest_okragla Szkoda że nie przekonał Go do pozostania :(
2
@stary_wyga Ale jak to, przecież były przebadane, przecież to żaden eksperyment xD
https://dailyexpose.uk/2022/01/05/covid-19-vaccines-damage-the-immune-system-permanently/
0
@MarioVeB! Czemu
0
@sergio5 Dali by 5mln i było by z głowy
1
Niby fajnie że Couthino odszedł ale szkoda że tylko do końca sezonu. Prawdziwy egzamin Alemany będzię miał w letnim okienku. Wracają z wypożyczenia wyżej wspomiany Couthino, Trincao, Pjanic
0
@amanter to i tak bardzo dużo
0
@zadafcb ten filmik to bullshit
2
@Azacca Wspaniale, pozbywamy się obciążenia do końca jego kontraktu, wspaniała wiadomość
0
@kel To jest Technologiczna Dyktatura a nie wolny rynek. Niestety jak tak dalej pójdzie to będziemy tęsknić za państwami narodowymi
0
@maroon Dziwne masz te komentarze.
3
Marzę o dniu w którym już nie zobaczę w kadrze Barcelony: Umtitiego, Dembele, Couthino, bardziej o tym marzę niż o transferze Hallanda
0
@Joe_Pesci Powinien Kuman z własnej kieszeni to zapłacić, gościu zablokował mu rozwój w Barcelonie
0
@macio_944 Super sprawa, tylko ciekawe jak wygląda obecnie bilans energetyczny, kiedyś czytałem i był ujemny
8
@jawor2201 Nikt nie uważa że pandemia jest fejkowa. Zamykam dyskusje
0
@Hubsao No ja jestem w stanie uwierzyć że woli posiedzieć pół roku i tak jest do tego przyzwyczajony a widać że na kasie najbardziej mu zależy.
1
@Hubsao Nie dasz rady sprzedać Dembele, nie zgodzą się jego agenci, na bank będą woleli poczekać do czerwca i bez klubu odejść żeby otrzymać więcej premii. Jedynie sensowne rozwiązanie to rozwiązać za porozumieniem stron umowę, oni sobie przejdą już w ziemie do innego klubu a my będziemy mogli rejestrować nowych zawodników
0
@lucca87 Jak coś to Ferran jeszcze nie jest zarejestrowany
1
@Cou7_ley Eeee, ewidentnie widać że jest biały xD
0
@PatrykBarca Masz poniekąd racje bo wszystko spoko ale w liczbie meczów sę pomyliłeś, miało być 256 meczów pod rząd
2
@damianex10 Pink Floyd zasłużenie pierwsze miejsce jak dla mnie
17
@Janiama Spokojnie, jedna jaskółka wiosny nie czyni
1
No jest minimalna różnica w liczbie wykluczonych zawodników XD
https://prnt.sc/25qk266
0
@zaiks tylko xDD pokaż mi jacy trenerze zdominowali tak ligę jak Pep na przestrzeni wieków skoro to tylko. Wiedz że w lidze mistrzów dużo zależy od szczęścia a w lidze musisz utrzymać jak najdłużej formę co jest o wiele trudniejsze
1
@Tuc Gratuluje wybrania takiej drogi, na pewno to nie była łatwa decyzja i wytrwałości w nie paleniu
0
@monsterrize Tyle że ich stać na kupno najlepszych na rynku a nas nie, więc bardziej przyszłościowy klub to jest Real a nie my, niestety :(