2

Depay jest za karę na boisku czy co, tragicznie gra

1

@Janiama Narazie długa droga do takiego wyniku :D

2

Niech ten Dembele w połowie przejdzie do innego klubu

1

@Janiama Granada 2:4 Barcelona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pilka_jest_okragla Szkoda że nie przekonał Go do pozostania :(

2

@stary_wyga Ale jak to, przecież były przebadane, przecież to żaden eksperyment xD

https://dailyexpose.uk/2022/01/05/covid-19-vaccines-damage-the-immune-system-permanently/

0

@MarioVeB! Czemu

0

@sergio5 Dali by 5mln i było by z głowy

1

Niby fajnie że Couthino odszedł ale szkoda że tylko do końca sezonu. Prawdziwy egzamin Alemany będzię miał w letnim okienku. Wracają z wypożyczenia wyżej wspomiany Couthino, Trincao, Pjanic

0

@amanter to i tak bardzo dużo

0

@zadafcb ten filmik to bullshit

2

@Azacca Wspaniale, pozbywamy się obciążenia do końca jego kontraktu, wspaniała wiadomość

0

@kel To jest Technologiczna Dyktatura a nie wolny rynek. Niestety jak tak dalej pójdzie to będziemy tęsknić za państwami narodowymi

0

@maroon Dziwne masz te komentarze.

3

Marzę o dniu w którym już nie zobaczę w kadrze Barcelony: Umtitiego, Dembele, Couthino, bardziej o tym marzę niż o transferze Hallanda

0

@Joe_Pesci Powinien Kuman z własnej kieszeni to zapłacić, gościu zablokował mu rozwój w Barcelonie

0

@macio_944 Super sprawa, tylko ciekawe jak wygląda obecnie bilans energetyczny, kiedyś czytałem i był ujemny

8

@jawor2201 Nikt nie uważa że pandemia jest fejkowa. Zamykam dyskusje

0

@Hubsao No ja jestem w stanie uwierzyć że woli posiedzieć pół roku i tak jest do tego przyzwyczajony a widać że na kasie najbardziej mu zależy.

1

@Hubsao Nie dasz rady sprzedać Dembele, nie zgodzą się jego agenci, na bank będą woleli poczekać do czerwca i bez klubu odejść żeby otrzymać więcej premii. Jedynie sensowne rozwiązanie to rozwiązać za porozumieniem stron umowę, oni sobie przejdą już w ziemie do innego klubu a my będziemy mogli rejestrować nowych zawodników

0

@lucca87 Jak coś to Ferran jeszcze nie jest zarejestrowany

1

@Cou7_ley Eeee, ewidentnie widać że jest biały xD

0

@PatrykBarca Masz poniekąd racje bo wszystko spoko ale w liczbie meczów sę pomyliłeś, miało być 256 meczów pod rząd

2

@damianex10 Pink Floyd zasłużenie pierwsze miejsce jak dla mnie

17

@Janiama Spokojnie, jedna jaskółka wiosny nie czyni

1

No jest minimalna różnica w liczbie wykluczonych zawodników XD
https://prnt.sc/25qk266

0

@zaiks tylko xDD pokaż mi jacy trenerze zdominowali tak ligę jak Pep na przestrzeni wieków skoro to tylko. Wiedz że w lidze mistrzów dużo zależy od szczęścia a w lidze musisz utrzymać jak najdłużej formę co jest o wiele trudniejsze

1

@Tuc Gratuluje wybrania takiej drogi, na pewno to nie była łatwa decyzja i wytrwałości w nie paleniu

0

@monsterrize Tyle że ich stać na kupno najlepszych na rynku a nas nie, więc bardziej przyszłościowy klub to jest Real a nie my, niestety :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?