28

@Kurkmen To nie jest poświęcenie sprzedanie Cou i Griza :D

0

@Timishiru1337 Dieta mefedronowa

3

@Janiama Zdrowia i pogody ducha

0

@mariosss20 Nowy sezon jest tak samo dobry jak wcześniejsze ?

0

@czosnekfcb Niewiem czy jest na Netflix ale polecam Yellowstone

0

A liczyłem na 3-5-2, no cóż do boju Barca

0

Fajnie jakby Laporta wziął Fonta na staż do siebie, pokazał mu co nie co jak być prezydentem i szefem no i w pewnym momencie Font mógłby przejąć pałeczkę

1

@Nihas Dokładnie :D oby podświadomie dążyli do przegranej

1

@Mroziu Kadencja trwa 10 lat ?

1

W sumie jakby nie patrzeć to mamy cały czas szanse na tryplet :D

3

@eckov Z tego co kojarzę to nie jedna bramkę strzelił

5

Jak dla mnie Brait powinien być jak najdłużej w Barcelonie, oczywiście nie do 1 składu, ale jako zmiennik uważam że jest idealny, widać że pogodzi się z rolą zmiennika, wchodząc mamy pewność że będzie walczył i brameczke potrafi ukuć

5

@Kgorecki2500 Oby się mnożyły :D

0

@Quavosk Pan dzielnicowy widzę zawitał

2

@klopx Połowa składu z 10, Gryz,Cou,Pedri,Messi, Pawełek jakby był Bartomeu to bym się obawiał że to możliwe

0

@RobiS tak

0

@cules100pro Jakby Messi odjedzie, gryz może zostać

0




Warto przeczytać komentarze, można się grubo uśmiać :D

0

@Konias4318 Vamos

0

@Vebrol To Real był słaby, nie PSG groźne :D

0

@Jakchcesz Wolałbym zaryzykować i postawić Pique w pierwszym. Araujo bym oszczędził, ma przed sobą całą karierę

2

@Janiama Dokładnie, dlatego powinno mecze się oglądać a nie czytać statystyki, to tylko liczby. Tak samo z Ronaldo, po statystykach można śmiało mówić najlepszy piłkarz ale jak porównasz jego grę z Messim to Leo półka wyżej.

0

@fcbheroes Lepiej dopłacic do XS i masz amoleda

0

@czosnekfcb Jest gdzies skrot do tego meczu?

0

@Azi @elplacek44 Faktycznie XD dzięki :)

0

Jest skrzyżowanie bez oznakowania. Ja chce skręcić w lewo i typ z naprzeciwka chce skręcić w swoje lewo, i jak sądzicie jak tu działa pierwszeństwo, czy po prostu zwykła uprzejmość sprawia kto jedzie pierwszy ?

0

@jeyx77x Tyle że Braitwhite nie mógł mieć wyższego numeru niż chyba 25 bo jest w pierwszej kadrze a tylko chyba 9 została

0

@FC1899Barca Co oni próbują zbudować?

0

Duet Umititi i Mingueza a na prawą Firpo ? Czy jak ich pomieści Ronald

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?