0

@Rokita Co powiedział bo nie jestem na bieżąco ?

2

@itmustbejoke mój stary trzeźwy

1

Bravo przypomina mi starego pijanego :D

0

@Przemek2323 Gościu my oceniamy piłkarza przez to ja gra nie przez to kim jest, za zasługi stawia się pomniki a nie trzyma w pierwszym składzie

1

@fcbarcafan19 Nie no, ja wiem jakie jest tłumaczenie prawidłowe :P Tak sobie żartuje :)

0

@fcbarcafan19 Albo można przetłumaczyć Czip do wyboru (podpisano) Joe i Demokraci XDD Przynajmniej będziemy mieli wybór czipa :D

9

Ja bym temu Bidenowi nie ufał, wchodzę na jego stronę a tam jest napisane że chcą nas czipować. Uważajcie na tego typa
https://i.ibb.co/Dk9BX1C/image.png

0

@mekston Arizona już jest Bidena

1

@Encore Pensylwania dopiero 60% głosów zliczonych, wszystko może się tam wydarzyć

0

@stone80 Arizona została przegrana

1

@Peniu Artur w ogóle był na boisku ?

1

A z tą superliga jest pewne że będzie ?

0

@BarcaInfo Liczę że zobaczę herb z 4-cyfrową liczbą

2

Bartomeu trzymaj się.... jak najdalej od Barcelony :D

1

@mateusz33 A to menda z tego Benzemy

0

@KrystianR Jak zwykle w punkt

1

@DonMatteo901 Nie TVN w formie, tylko każda stacja ma swoją grupę odbiorców dla których kierują przekaz

2

@Joe_Pesci To masz bardzo wąskie spojrzenie

0

@ProMILs raczej śmieszek :D

1

Oglądał ktoś może tu z obecnych ostatni mecz Juventus i mógłby powiedzieć jak zagrał Arthur, widzę że było to pełne 90minut i jestem ciekaw jak sobie radzi

2

@clyde Mefedron i lecisz dalej

1

A co jeśli wyrok Trybunału był tylko po to żeby ludzie wyszli na ulicę by PiS mógł później zrzucić na masowe protesty liczbę zakażonych i ewentualne problemy wyrządzone przez covid na tych "nieodpowiedzialnych" protestujących. A co jeśli PiS okażę się tym co uchroni kobiety przez wyrokiem Trybunału i wrzuci ustawę chroniącą dotychczasowy kompromis aborcyjny? Czy to jest taktyktyka PiSu na wygranie kryzysu ?

1

@ranger3120 Jestem mega zadowolony, zakładam koło 20 i koło 23 już mnie tak odcina do spania, a to z jaką energią się wstaje to mistrzostwo

0

@insp1re Bardzo polecam takie okulary ale 2/3H przed snem, mówię o blockerach min 98% światła niebiskiego, w punktach optycznych okulary z filtrem światła mają ok 30% one są dobre do używania za dnia

0

@PawkoFCB O dziękuje

0

Czy wam też nie działa dźwięk na canal+ przez przeglądarke ? Inne kanały mają tylko nie studio

0

@NeroTFP A jak z liczbą wykonanych testów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Chciałbym teraz zmianę Griezmanna za Messiego

0

@kiper09 Jakby syn miał karierę jak Ansu, to czemu by nie mieć dwóch Fati w składzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?