dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Brashearr chyba nie oglądałeś uważnie poprzednich sezonów, owszem mało bramek jak na Messiego ale to dlatego że przeważnie w pierwszych rundach nigdy nie grał. Pojawiał się zazwyczaj na ćwierćfinal itd.
0
@VenoM no właśnie chodzi o to że ciężko, co chwilę zamykają jakieś strony i tak się stało dzisiaj, że najlepszą stronkę usunęli ;/
1
@Virusk3 No właśnie mi też nie działa ;(
0
@FutbolToMagia http://strims.world/DynamoKijowBarcelona.php?source=4
7
@VeB 1899 ojj boli do dziś. 2012 rok, 8 lat temu a ja pamiętam jakby to było wczoraj.
0
@michalch9 a działa wam? Bo mi nie
0
@Gomess own goal niestety
0
@Kz1234 a ja nie widzę sensu twojego komentarza. Mi jak się np. nie podoba artykuł nawet w niego nie wchodzę.
0
@masa11 Dokładnie to samo zauważyłem, zawsze mi tego brakowało.
9
@Najdluzszynick ja to samo :( Dokładnie tak samo mówiłem, albo ze nie mam z kim jechać itd. Mimo wszystko wierzę jeszcze ze zostanie i uda mi się go zobaczyć na Camp Nou
3
No to co, Neymar wracaj teraz do Barcelony!
0
@michaleu aktualnie tak, ale może PSG odpadnie teraz z Lipskiem i będzie na podobnej pozycji. W dodatku Neymar przecież jeszcze tak z miesiąc temu wyrażał chęć powrotu
0
Jak myślicie jest szansa żeby Neymar wrócił tego lata?
3
Bardzo chciałbym Neymara, czuję że to byłby idealny moment i dałby dużo nadziei Messiemu i chęci do gry. Ale jedyna szansa chyba to PSG musiałoby odpaść teraz z RB Lipskiem po jakimś blamażu.
0
@ForcaMilosz Racja, ale co to zmienia, myślę że większość ludzi siedzących tam i przed telewizorem nie zna francuskiego.
6
Prowadzenie światowej gali w języku francuskim to jakiś żart...
9
Bardzo podoba mi się komentarz Borka. Taki żywiołowy i energiczny
0
Ktoś wie czemu Neymar nie gra?
0
Co powiedział? :D
0
A w pierwszy meczu było całkowicie na odwrót. Messi latał jak wściekły dryblował a Mane stał i się patrzył. Trudno taki jest futbol kto wykorzysta więcej sytuacji wygrywa.
2
Po meczu na Camp Nou, każdy pisał "Wielki lider, kapitan" teraz wam się już zdanie zmieniło? Messi wyłożył 3 setki w tym meczu, tak samo Dembele na Camp Nou i nikt nic nie strzelił.
1
Super mecz jak na razie. Mega szybkie akcje, pressing, odbiór piłki zwłaszcza pod koniec pierwszej połowy. Oby tak dalej to na pewno coś jeszcze strzelimy.
0
Dzięki Busquetsowi padła jedyna dzisiaj bramka i dałeś mu ocenę 1? Faktycznie obiektywnie
0
Przecież Alena czekał przy linii bocznej na zmianę dobre z 10 minut, więc to nie wina Valverde że nie było przerwy
0
Cześć wszystkim! Jakby komuś się nudziło przed meczem to wypelniłby krótką ankietę mojej koleżanki? Bo potrzebuje do zaliczenia na studiach. Z góry dziękuję! :D
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2eJx9wPYqcNSFcn00mlAsdEEPTPpvfpLHUz7rLexNrdc8fQ/viewform?usp=sf_link
0
Bardzo dobrze, ogólnie był to świetny mecz z obu stron
0
W mojej opinii bardzo dobrze, Betis naprawdę się starał i dobrze grał na początku, a Barca skutecznie rozbijała ich ataki, pewnie w obronie, nawet Messi co chwile wracał i odbierał piłki przeciwnikom. Do tego kilka bardzo ładnych akcji i 2-0 to najważniejsze :D
9
W mojej opinii powrót Zidane w Realu wiele nie zmieni. Przecież oni w poprzednich sezonach z nim w roli trenera grali podobnie jak teraz. Tylko CR7 ich ratował i wygrane w LM. Odejście Ronaldo jest powodem takiego spadku w dół a nie trenerów.
1
Szkoda mi cholernie PSG ;/ Tak chciałem zobaczyć dalej Neymara
0
Moi koledzy tak samo liczą te gole podwójnie i później wychodzą im jakieś wyniki 8-7 itp i przekazują dalej innym i tak samo nigdy nerwowo nie mogę wytrzymać jak to słyszę...