3

@Brashearr chyba nie oglądałeś uważnie poprzednich sezonów, owszem mało bramek jak na Messiego ale to dlatego że przeważnie w pierwszych rundach nigdy nie grał. Pojawiał się zazwyczaj na ćwierćfinal itd.

0

@VenoM no właśnie chodzi o to że ciężko, co chwilę zamykają jakieś strony i tak się stało dzisiaj, że najlepszą stronkę usunęli ;/

1

@Virusk3 No właśnie mi też nie działa ;(

7

@VeB 1899 ojj boli do dziś. 2012 rok, 8 lat temu a ja pamiętam jakby to było wczoraj.

0

@michalch9 a działa wam? Bo mi nie

0

@Gomess own goal niestety

0

@Kz1234 a ja nie widzę sensu twojego komentarza. Mi jak się np. nie podoba artykuł nawet w niego nie wchodzę.

0

@masa11 Dokładnie to samo zauważyłem, zawsze mi tego brakowało.

9

@Najdluzszynick ja to samo :( Dokładnie tak samo mówiłem, albo ze nie mam z kim jechać itd. Mimo wszystko wierzę jeszcze ze zostanie i uda mi się go zobaczyć na Camp Nou

3

No to co, Neymar wracaj teraz do Barcelony!

0

@michaleu aktualnie tak, ale może PSG odpadnie teraz z Lipskiem i będzie na podobnej pozycji. W dodatku Neymar przecież jeszcze tak z miesiąc temu wyrażał chęć powrotu

0

Jak myślicie jest szansa żeby Neymar wrócił tego lata?

3

Bardzo chciałbym Neymara, czuję że to byłby idealny moment i dałby dużo nadziei Messiemu i chęci do gry. Ale jedyna szansa chyba to PSG musiałoby odpaść teraz z RB Lipskiem po jakimś blamażu.

0

@ForcaMilosz Racja, ale co to zmienia, myślę że większość ludzi siedzących tam i przed telewizorem nie zna francuskiego.

6

Prowadzenie światowej gali w języku francuskim to jakiś żart...

9

Bardzo podoba mi się komentarz Borka. Taki żywiołowy i energiczny

0

Ktoś wie czemu Neymar nie gra?

0

Co powiedział? :D

0

A w pierwszy meczu było całkowicie na odwrót. Messi latał jak wściekły dryblował a Mane stał i się patrzył. Trudno taki jest futbol kto wykorzysta więcej sytuacji wygrywa.

2

Po meczu na Camp Nou, każdy pisał "Wielki lider, kapitan" teraz wam się już zdanie zmieniło? Messi wyłożył 3 setki w tym meczu, tak samo Dembele na Camp Nou i nikt nic nie strzelił.

1

Super mecz jak na razie. Mega szybkie akcje, pressing, odbiór piłki zwłaszcza pod koniec pierwszej połowy. Oby tak dalej to na pewno coś jeszcze strzelimy.

0

Dzięki Busquetsowi padła jedyna dzisiaj bramka i dałeś mu ocenę 1? Faktycznie obiektywnie

0

Przecież Alena czekał przy linii bocznej na zmianę dobre z 10 minut, więc to nie wina Valverde że nie było przerwy

0

Cześć wszystkim! Jakby komuś się nudziło przed meczem to wypelniłby krótką ankietę mojej koleżanki? Bo potrzebuje do zaliczenia na studiach. Z góry dziękuję! :D

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2eJx9wPYqcNSFcn00mlAsdEEPTPpvfpLHUz7rLexNrdc8fQ/viewform?usp=sf_link

0

Bardzo dobrze, ogólnie był to świetny mecz z obu stron

0

W mojej opinii bardzo dobrze, Betis naprawdę się starał i dobrze grał na początku, a Barca skutecznie rozbijała ich ataki, pewnie w obronie, nawet Messi co chwile wracał i odbierał piłki przeciwnikom. Do tego kilka bardzo ładnych akcji i 2-0 to najważniejsze :D

9

W mojej opinii powrót Zidane w Realu wiele nie zmieni. Przecież oni w poprzednich sezonach z nim w roli trenera grali podobnie jak teraz. Tylko CR7 ich ratował i wygrane w LM. Odejście Ronaldo jest powodem takiego spadku w dół a nie trenerów.

1

Szkoda mi cholernie PSG ;/ Tak chciałem zobaczyć dalej Neymara

0

Moi koledzy tak samo liczą te gole podwójnie i później wychodzą im jakieś wyniki 8-7 itp i przekazują dalej innym i tak samo nigdy nerwowo nie mogę wytrzymać jak to słyszę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?