0

PSG, przecież wygrywają

9

Widzę, że ludzie dalej mają problem z bramkami i awansem drużyn w dwumeczach.

Prosta zasada:

Kto ma chociaż jedną bramkę więcej w dwumeczu, nie ważne na jakich zdobywali stadionach - to ta drużyna ZAWSZE awansuje.

Jedynie jeśli w dwumeczu jest REMIS, to patrzymy kto ma więcej goli na wyjeździe :D

Nie utrudniajcie sobie życia i nie liczcie nigdy jakiś bramek za 2 pkt itd. xd

0

3-1 lub wyżej musi być przy takim wyniku

3

Powiem wam, że niesamowity mecz Barcelona zagrała w defensywie, ileż było odbiorów czy przechwytów o wybiciach głowy nawet nie wspominam. Może w ataku trochę na 50% ale najważniejsze, że się udało wygrać

0

Tak jak wyżej napisali, tylko jedną w reprezentacji

0

Tak ja doskonale wiem i to rozumiem, chęci ma oczywiście, ale mu nie wychodzi. Nie stara się na 100% i nie walczy o wszystkie piłki bo to widać i gra z taką jakby blokadą. Sam tak często mam, choćbym bardzo chciał to nic mi na boisku nie wychodzi. Widać nawet po jego gestach, że jest zły na siebie ale po kolejnych bramkach czy udanych dryblingach to przejdzie. Po prostu musi się odblokować po kontuzji

3

Messi po tej kontuzji jakiś taki nieswój. Bardzo rozkojarzony i gra jakby bez chęci. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe i wróci mu chęć grania

5

Gra o tron, Dom z papieru, Skazany na śmierć

0

Tak jak wyżej koledzy napisali. Możesz po tym kierunku zostać nawet lekarzem czy prawnikiem xd. Ale tak na serio to musisz sobie odpowiedzieć sam i sprawdzić czego uczą dokładnie na tym kierunku. Domyślam się, że chodzi o technikum. Więc po szkole średniej zazwyczaj te kwalifikacje mało dają jeśli chodzi o zawód więc nie ma co się martwić, ale mechanik to moim zdaniem całkowicie co innego bo tutaj studia są niepotrzebne a jedynie praktyka a to w technikum możesz w jakimś stopniu nabyć. Więc raczej po tym kierunku będziesz większym "specjalistą" w naprawach maszyn rolniczych niż samochodów ale niewykluczone, że na pewno coś się ze sobą będzie łączyć. Jeśli serio Ci zależy na tym kierunku, to idź do szkoły osobiście i się zapytaj czy nie dałoby rady Cię jeszcze przyjąć nawet jeśli system Cię odrzucił z doświadczenia wiem, że w większości szkołach przyjmują wszystkich wystarczy tylko iść do sekretariatu :). Chyba, że nie chodzi o technikum bo przecież do wakacji jeszcze trochę :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ma ktoś linka z polskim komentarzem? Z góry dziękuje

0

Ktoś wie czy Messi był na gali zp?

0

Była jakaś gala? Bo nie oglądałem. I czy był na niej Messi?

1

Nie dziwię się, skoro się posiada najlepszego gracza w historii to i zarobki też muszą być najlepsze.

0

Mi to nie wygląda na symulkę, po prostu zarył o ziemie xD. Mógł przestrzelić specjalnie tego karnego to był ładny gest.

2

Miałem tak podobnie na wf-ie, wygięła mi się ręka w łokciu, ból był bardzo duży myślałem że złamana, ale mogłem trochę ruszać to grałem dalej xd. Ból przeszedł po kilku dniach, miejmy nadzieję, że z Leo będzie podobnie :).

0

Może trochę, ale dzisiaj jestem zadowolony bo widać, że chłopaki biegali i się starali :D

0

Ledwo biegają bo cały mecz grają na 120%, chyba człowiek też się może zmęczyć

0

Mistrzowski pressing w 90 minucie! :D Brawo Messi, genialny mecz

0

Ma ktoś link do POLSKIEJ transmisji? :D

0

0

0

A ma ktoś linka do transmisji po polsku?

0

Moim zdaniem w Realu największa zmiana to jest brak Ronaldo a nie praca trenera. Teraz tak każdy gra drużynowo a nie każda piłka na niego. Zmienili myślenie i trochę lepiej grają.

0

Ma ktoś linka? 4 bramki a ja nie widziałem ani jednej ;/

3

Mówisz i masz :D haha

0

Świetnie... właśnie miałem zamiar wykupić sobie internetowy pakiet od eleven ale z tego co rozumiem nie obejrzę wszystkich meczy Barcelony?

5

"Kończy się mecz Messiego i Argentyny przeciwko Islandii" Komentator świetnie podsumował to spotkanie. Jak Messi nie da rady to nikt mu nie pomoże.

2

Dziękuje z całego serca! :D W tym roku mam zamiar się wybrać na mój pierwszy mecz w życiu w Barcelonie dlatego taki poradnik na pewno się przyda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?