dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I jeszcze ta setka Munira w ostatnich minutach meczu na 5-0. Ahh gdyby przepuścił piłkę do Pique :D Co to by się działo.
0
Wystarczyło by Suarez albo Roberto strzelili po tej setce i na pewno lepiej by się grało... No cóż czekamy na drugą połowę.
0
W tym ustawieniu świetnie wychodzi nam odbiór piłki zaraz po stracie. Pierwsza połowa była idealna w tym aspekcie, praktycznie identyczna jak z Milanem w 2013. Tracimy piłkę --> natychmiastowy pressing, każdy zawodnik doskakuje do przeciwnika i błyskawicznie następuje odbiór. Nie wiem do końca czy zasług właśnie tego ustawienia, czy chęci i wola walki. Bo ciężko jest utrzymać taką intensywność przez cały mecz.
0
To biali podobno mają największy ból dupy, ale tego pana widzę jeszcze mocniej piecze...
0
Ja najpierw sie wydarlem, ale jak mama zaczęła mnie uciszac to zacząłem płakać :) Ryczalem przez jakieś pół godziny, nie wierzyłem w to co się stało. Niesamowite uczucie.
5
Po bramce Roberto, najpierw wydarłem się w niebo głosy, a po chwili zacząłem płakać jak małe dziecko. Ryczałem przez jakieś 10 minut. Nie mogłem uwierzyć w to co się stało. Jednak teraz żałuję, że nie wydarłem się głośniej :D. Proszę powiedźcie mi czy szczery płacz ze szczęścia może być wyrazem radości? :D :D
0
http://greenprotect.ml/stream01.html Proszę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
http://greenprotect.ml/stream01.html macie
0
Ma ktoś jakiegoś linka do meczu Realu?
0
Mogę zapytać skąd te statystyki? :) Bardzo lubię takie ciekawostki i sam staram się zbierać właśnie jak najwięcej takich informacji.
10
To jest już tradycja, że fan Barcy wchodzi na mecz Realu a tu oni strzelają bramkę xD. Ja ostatnio z Villarealem wbijam a tu Ronaldo ustawia piłkę na 11 metrze, dzisiaj miałem identyczną sytuacje :D.
0
Jeszcze większym kosmosem to było te 91 bramek w tym samym roku :D. Jak sobie pomyśle o tej liczbie to aż ciężko mi uwierzyć.
0
Dokładnie mam takie samo zdanie jak Ty. Oglądając ostatnie mecze mam wrażenie jakby odłączyli nam prąd i na ostatnich resztkach gramy. Luis Enrique ma u mnie dozgonny szacunek, za tryplet, za 0-4 na Bernabeu za niesamowite chwile i emocje, ale niestety powoli jego czas już dobiega końca ;/. Widać na konferencjach prasowych itp. że to nie ten sam Enrique co z pierwszego sezonu, gdzie na trening przybiegał skacząc przez barierki. Trenowanie Barcy i utrzymanie jej na topie przez cały czas jest bardzo trudne, widać u Lusia to zmęczenie, brak nowych pomysłów i chęci. Coś jak ostatni sezon Pepa. Potrzeba nowych bodźców, nowej energii z zewnątrz i oczywiście jakiegoś kreatywnego pomocnika ;).
3
W pierwszej graliśmy tak jak Atletico w 2 ;).
0
Kurczę ale pechowo, jutro jadę na praktyki do Hiszpanii do Sevilli i będę zakwaterowany w hotelu około 3km od stadionu Betisu. Tylko problem jest taki, że my będziemy tak gdzieś około 15 a mecz jest o 12 :(. Taka szansa zobaczyć pierwszy raz w życiu moich idoli.
0
Próbowałem teraz odpalić w chromie na komórce te streamy co zawsze oglądam na kompie i po wyłączeniu wszystkich reklam normalnie mogę np. meczyk Chelsea oglądać. Kiedyś wyskakiwał mi brak flashplayera, a teraz wszystko śmiga. Więc ciekawe jak będzie w Hiszpanii.
Np. na tej stronce:
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=28
Ogólnie na niej w domu zawsze oglądam mecze i rzadko są jakieś problemy więc przy okazji polecam.
0
Ok dzięki wszystkim, na pewno będę próbował wszystkich rozwiązań ;).
A jeszcze mam pytanie do dontripe, to sa 2 aplikacje czy jak? Czy strony jakieś?
0
Odświeżam pytanie. Ma ktoś z was jakieś sposoby na oglądanie meczów na telefonie (z androidem)? Szczególnie chodzi mi o mecze Barcy, ponieważ wyjeżdżam teraz na 2tyg. do Hiszpanii na praktyki i nie wytrzymam bez obejrzenia meczu :D. Przydałaby się jakaś apka, albo jak oglądać na stronach takich jak na kompie. Bo flasha jako takiego nie ma. Byłbym bardzo wdzięczny ;).
0
A jest ta aplikacja w sklepie play? Bo jest tylko takie coś: Sop to Http
0
Mam pytanie, macie jakieś strony, gdzie można obejrzeć mecz Barcy na telefonie?
0
O dziwo nie xD. Naprawdę ładny wolny :D. A jak grałem to nie wiem, widziałem tylko tą akcje:
0
Natomiast, jeśli Iniesta strzela bramkę, Barcelona również nigdy nie przegrała ;).
1
Tak się wykorzystuje okazje :)
2
Messi to już powinien mieć z 5 asyst :D
0
Macie linka do meczu Liv - MU?
0
Ogólnie uwielbiam jak padają bramki z rzutów wolnych :D. To czekanie, później strzał i jak widzisz, że wpada do bramki to jest taka niesamowita ulga :). A co do Messiego no to cóż można powiedzieć, piękne brameczki, ale moje ulubione to ta z USA, przeciwko Realowi Madryt x2 i ta ostatnia z Villarrealem również cudowna.
2
Wszystko ok, ale moim zdaniem Rafa nie zagrał jakoś bardzo źle, owszem nie było to wybitne jego spotkanie, ale ładnie przetrzymywał piłkę, starał się grać kreatywnie, nie tracił głupio piłek, zaliczył kilka fajnych podań do tego czuć było tą pewność, nie bałem się że może popełnić jakiś błąd.
0
Ma ktoś gifa, albo jakiś link do akcji Neymara gdzie po rajdzie trafił zaraz koło słupka?
1
Cieszę się że zagra Cillessen, Marc po odejściu Bravo strasznie spadł z formy. Jednak taka konkurencja jak była wcześniej wychodziła każdemu na dobre, dlatego mam nadzieję, że Ter Stegen uświadomi sobie, że nie jest nietykalny.