0

Całkowicie inny piłkarz niż teraz. Od kilku lat nie widziałem żeby Ronaldo przeszedł z kilku piłkarzy na raz jak na tym filmiku co wysłałeś. Kiedyś faktycznie był dobry.

3

Kurde czemu nie Rudy :D. Czułem, że strzeli.

0

No to mówi się trudno. Munir zachował się dobrze, strzelił pięknego i ważnego gola dla Valencii a pomimo tego nie celebrował go.

4

A po co zakazywać? Dla takiego młodzika to jest nawet szansa pokazania się, Munir strzelił gola i na pewno wywarł na siebie dobre wrażenie. Ja np. bardzo byłbym szczęśliwy móc grać przeciwko mojej byłej drużynie.

0

Płacze, JESTTTT!!!

0

Messi jak w pamiętnym meczu z Milanem 4-0, identyczna bramka i też asysta Iniesty :D

0

Ale doping, słychać Polaków! :D

0

Poratuje ktoś linkiem? Bo moja transmisja padła ;/.

23

Wreszcie mamy doping! Jak fajnie się ogląda mecz i słucha jednocześnie przyśpiewek. Ta nowa grupa jest świetna :D

0

Poratuje ktoś linkiem? Bo wszystkie moje transmisje wysiadły.

6

Również za każdym razem mi się to przypomina. Kosmiczna liczba, a niektórzy fani Realu i tak mówili, że "za co Messi dostał ZP". Nie wiem czy kiedykolwiek trafi się piłkarz co strzeli podobną liczbę bramek.

0

I w sumie fajnie, Leganes zasługiwało na bramkę.

0

I co? Już nie zmieniamy taktyki ani nie sprzedajemy składu? ;p

9

Ale wy ludzie jesteście dziwni, nie widzicie jaki pressing zakłada Leganes? Nie możecie chociaż raz pochwalić przeciwnika, że dobrze gra? Raczej nie dadzą rady nakładać takiego pressingu przez 90 minut, więc spokojnie, najważniejsze żeby nie stracić bramki przez te pierwsze minuty. Ja podziwiam taki te teoretycznie "słabsze" drużyny, bo widać to poświęcenie i walkę.

1

Jakiego oni mają farta...

27

Ale powiem wam, że doping jest niezły. Ta grupa nieźle się spisuje :).

0

Tak, też pamiętam. Więc w sumie grali na Camp Nou.

0

Ktoś wie może co to była za grupa kibicowska wczoraj na Camp Nou? Wspominał coś o tym Enrique.

0

Wie ktoś może gdzie mogę obejrzeć mecz na telefonie? Ostatnio dużo osób podawało tu jakąś aplikacje ale nie pamiętam jaką.

0

Masz rację, ale w Brazylii zarabiał pewnie grosze, tutaj ma 1,5 mln rocznie masę dodatków od sponsorów, lata po całym świecie, trenuje z najlepszymi piłkarzami, do tego mieszka w ciepłej i pięknej Barcelonie. Żyć nie umierać :). Mi się wydaję, że on chce jeszcze trochę dorobić a później pewnie gdzieś odejdzie.

14

Mam nadzieję że limit farta Portugali, Realu i Ronaldo wyczerpał się już całkowicie.

4

Ronaldo 9 udanych dryblingów w całym turnieju... Pamiętam jak Messi na mistrzostwach świata miał około 40 i to było najwięcej w całym turnieju. A podobno Leo daje mało drużynie.

0

Macie jakąś transmisje na internecie? Na żadnych stronach gdzie zawsze oglądam mecze, nie ma nic... Jak ja nienawidzę Polsatu!

3

Dobrze, ale lider w piłce nożnej może poprowadzić drużynę nie wypowiadając nawet jednego słowa. I takim właśnie liderem jest Messi.

0

To by był bardzo dobry pomysł, sam kupię ja na 100% ale nie wiem dokładnie gdzie, a może redakcji udało by się zdobyć jakieś zniżki ;).

0

Właśnie sam wymieniłeś kilka argumentów ;). Atletico sobie właśnie zapracowało, wolą walki, poświęceniem, wygrali z klubami, których budżet jest kilka razy większy. Skoro "teoretycznie" ATM jest słabsze, to tak ja podałeś te przykłady może wygrać również z Realem ;).

0

Mi tam jest obojętne czy piłkarz odejdzie za darmo czy za 50 mln, Alves zrobił dla nas tyle, że należy mu się bezgraniczny szacunek. Dzięki temu, że odchodzi za darmo może dojść gdzie tylko chce więc tylko mu ułatwimy dalszą drogę. Choć mam nadzieję, że oczywiście Dani zostanie z nami.

0

Miałem dziwną sytuację podczas wczorajszego meczu z Alba. Jakoś tak w połowie spotkania gdy kamery go przybliżyly, pomyślałem sobie, że Alba to był faktycznie bardzo dobry transfer. Wcześniej był Abi a teraz on i tak dalej sobie myślę, czy Alba strzelił jakieś ważne gole w Barcy, od razu przypomniał mi się z Milanem, a tu proszę za jakąś godzinę Jordi strzela w takim meczu :D

0

Wie ktoś może gdzie można zakupić koszulkę z tego sezonu ze znaczkiem z klubowych mistrzostw świata?

0

Ktoś wie może gdzie można zakupić koszulkę FC Barcelony, ale z tym znaczkiem z klubowych mistrzostw świata?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?