dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam dokładnie to samo, ale powiem szczerze, że przed meczem z Realem mam gorzej. Tu o dziwo jestem w miarę spokojny ;).
0
Nie oglądałem pierwszej połowy, ale przeczytałem sporo komentarzy i tak:Po bramce Juve, radość niesamowita w komentarzach i dowiedziałem się, że Juve super gra, ciśnie Real i żeby strzelili szybko 2 bramkę. Po bramce Realu, dowiaduję się, że Juve gra słabo, już się żegnają z LM. To w końcu jak Juve ciśnie czy gra słabo? Bo już sam nie wiem.
0
Macie linka do jakiejś zagranicznej transmisji albo gdzie się nie tnie?
0
Kolega dobrze napisał. Iker to jest jedyny gracz z Realu gdzie można go szanować, sorry ale taka prawda, no teraz można dodać jeszcze Navasa i Chicharito bo są nowi i jeszcze nie tacy Realowcy.
1
Widzę nie tylko ja tu gram w cs'a ;p.
1
Spokoje samobój ;p.
0
Ja uważam, że Messi mógłby w Anglii strzelać jeszcze więcej niż w Hiszpanii co by dała siła fizyczna skoro Messi by ich objeżdżał jak Kompanego w LM. Tam zespoły nie stawiają autobusów tylko jest akcja od bramki do bramki.
0
Ok to fajnie, dzięki :).
0
Witam, nie mogłem dzisiaj obejrzeć meczu, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak graliśmy? 2-0 wymęczone zwycięstwo czy może dominacja przez cały mecz i brak skuteczności? I jeszcze mam pytanie, czy jest gdzieś już może cały mecz do obejrzenia bo nie mogę znaleźć a chętnie bym obejrzał.
1
Real w tym meczu to wyczerpał już siły na najbliższy sezon ciężko im będzie teraz grać.
0
A to według ciebie tylko bramki się liczą? 2 mecze z City zagrał genialnie to on rządził i dyktował tempo gry, pierwszy mecz z PSG otwierające podanie i bardzo ważna bramka na 1-0 dzięki niemu. Jeden gorszy mecz (widać, że się oszczędzał prawie w ogóle nie biegał) i już coś nie pasuje? Jak Barca wygrywała tylko dzięki Messiemu to był płacz, że inni nie grają, jak Messi trochę słabiej a inni super to też źle. Ja bym proponował się cieszyć z awansu a nie tym jak Messi grał.
1
Nie stracił szybkości tylko jest po prostu zmęczony powinien odpocząć z jeden mecz.
1
Ma ktoś z was linka do angielskiego streama? Takiego żeby nie zacinał, bo na 95% polskie streamy darmowe będą się wszystkie ciąć. Pamiętam, że oglądałem rewanż w fazie grupowej z PSG na jakimś angielskim streamie i było 0 lagów, ale już nie wiem na jakiej stronie to było. Więc jakby ktoś miał z was angielski lub jakikolwiek inny nie zacinający to bardzo bym prosił.
15
"Luis Suárez strzelił 19 goli w 15 różnych meczach. Zawsze, gdy Urugwajczyk trafiał do bramki, Barcelona wygrywała."
Ciekawa statystyka, więc trzeba o niej pamiętać jak Luis strzeli gola to o zwycięstwo można być spokojnym :D.
0
Tak, może grają nieodpowiedzialny football, ale gdyby strzelili kilka bramek w pierwszej połowie to mecz byłby zupełnie inny, a mieli bardzo dużo okazji do tego. (słupek, karny i wiele innych okazji), Barca to wytrzymała i w drugiej połowie już w 100% kontrolowała spotkanie. Zobaczymy jak zagrają z Realem, jeśli tak samo to muszą coś strzelić w pierwszej połowie bo inaczej skończy się jak z Barcą.
0
Daj ktoś jakiś zagraniczny stream byle by działał.
0
Tak, ale z Modricem i Jamesem Real przegrał w tym sezonie już kilka razy, także jak widać dla Atletico nie ma znaczenia kto gra.
0
Atletico vs Real zapewne będzie wyrównane jak zawsze chyba, że Real strzeli jakąś bramkę w pierwszych 10 minutach i później dobije Atletico jeśli nie to będzie walka do końca. Oczywiście mam nadzieję na awans ATM chyba każdy wie dlaczego. Więc mój typ Atletico.
Juventus vs Monaco oczywiście faworyt to Juve i raczej nie spodziewam się tutaj niespodzianki, 5-1 z Borussia w dwumeczu to na pewno nie przypadek chociaż wiadomo jak BVB się w tym sezonie prezentuje. Monaco natomiast łatwa grupa i problemy z Arsenalem także będzie im ciężko przejść dalej. Stawiam na Juve
PSG vs Barcelona tutaj nie ma żadnych wątpliwości oczywiście Barcelona przechodzi dalej nie ma innego scenariusza :).
Porto vs Bayern można powiedzieć że Porto to czarny koń rozgrywek. Jak na razie jeszcze żadnego meczu nie przegrali, ale nie mierzyli się jeszcze z kimś super dobrym. Raczej niespodzianki tutaj nie będzie i będzie łatwe zwycięstwo Bayernu ale w piłce wszystko jest możliwe. Mój typ to Bayern.
Wyników nie typuje bo to loteria, jeden karny, jedna czerwona i mecz jest zupełnie inny, także ja skupiam się jedynie na tym kto przejdzie dalej.
16
Pewnie już ktoś to pisał, ale z Puyolem kojarzy mi się jedno zdanie:
"On wkłada głowę tam, gdzie inni baliby się włożyć nogę...". ;)
0
Serio to Messi wtedy zablokował? xD Ja byłem podczas meczu przekonany, że to Mathieu.
1
Ale tu nie chodzi o to kto strzela pierwszy gola tylko o całokształt gry. Messi cofa się prawie do obrony bierze piłkę i rozgrywa bo wie, że na pomocników to nie ma co liczyć. A w Realu jest odwrotnie Ronaldo czeka na piłkę na skrzydle lub na środku i liczy na pomocników. A, że Ronaldo strzela częściej pierwszy to chyba logiczne, takie jest jego jedyne zadanie w Realu. Messi jest genialny, ale chyba nie aż tak, że sam sobie od obrony poda piłkę do ataku i strzeli gola. Chociaż już i takie akcje widzieliśmy.
0
Dobrze, ale czy to jego wina, że Enrique go wystawia? Widocznie mu nie idzie za dobrze. Ale to trener decyduje kto gra. Przecież raczej nie powie, że nie chce grać bo jest w słabej formie?
A wracając do wczorajszego meczu to wcale nie grał tak źle. Pierwsza połowa całkiem dobra i gdyby padł gol po tej akcji z Suarezem na 95% wszyscy by tu pisali, że Iniesta rozegrał super mecz.
0
Teraz fajnie sie wyzywa Andresa ze slabo gra. Ale nikt nie pamieta co zrobil dla klubu? Nikt nie pamieta sezonu 2011/2012 gdzie moim zdaniem gral wtedy rownie magicznie co Messi. Owszem teraz jest w slabszej formie ale szacunek trzeba okazywac mu zawsze. I miec nadzieje ze stary Andres wroci.
1
Szkoda, bardzo szkoda tego meczu był do wygrania spokojnie. Pierwsza połowa gdyby nie bramka Sevilli byłe genialna, ale tak to jest jak się nie wykorzystuje 100% sytuacji. W drugiej Sevilla przycisnęła, ale my również mieliśmy swoje momenty i okazje, zwłaszcza ta Suareza na pustą ;/. Szkoda no ale mówi się trudno.
6
Tak to jest jak się nie strzela na pustą bramkę....
5
To chyba oglądamy inny mecz Iniesta jeden z najlepszych na boisku w tym meczu.
0
A to nie wiem czytam wszystkie tematy zawsze sobie wchodzę w powiadomienia a ten obrazek widziałem może z 1 lub 2 razy ;/. Ale to może i dobrze.
0
Ja ten obrazek z Busquetsem widziałem tylko raz i bardzo mnie to rozśmieszyło. Nie wiem gdzie ty ten obrazek widzisz kilkanaście razy dziennie.
0
Celta to jednak nie słabeusze, wygrali w tym sezonie z Realem, Atletico i Barcą także nie porównuj.
1
Mial prawo nie wiedziec, przeciez w USA pilka noza jest malo popularna. To tak jakby zapytac Messiego niech wymieni nazwisko najlepszego baseballiste na swiecie. Watpie by odpowiedzial. Gdyby np. mnie zapytano o to samo w koszu to moglbym wymienic tylko Michaela Jordana (bo wiekszosc ludzi go wymienia) i Kobe Bryanta (bo gral z Messim w reklamie xd). Kazdy sie interesuje czym chce i ma do tego prawo.