dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nie musi być z obecnego sezonu, chciałbym ogólnie jakąś bluzę z Barcy, jakby ktoś miał jakąś fajną stronkę z takimi ubraniami to byłbym wdzięczny.
0
Mam takie pytanie nie wiecie może gdzie można zakupić taką bluzę z Barcy:http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/the-trip-to-cyprus?gallery_index=4
Co tutaj młodzi piłkarze mają. Albo znacie jakieś fajne strony gdzie są w miarę tanie bluzy z Barcy takie do 150zł bo szukałem kiedyś, to wszystkie 250 zł tylko kilka było tańszych, a bardzo chciałbym mieć jakąś fajną bluzę z mojego ukochanego klubu.
0
Messi te jego podania są GENIALNE, ja nie wiem jak on to podaje, żaden pomocnik na świecie nie ma tak super dokładnych podań jak on. Nawet w FIFIE nie da się tak dobrze podać, niech mi ktoś to wytłumaczy bo ja do teraz tego nie ogarniam.
1
O jaki artykuł chodzi? Chętnie przeczytałbym, bo użytkownika LOL LOL widzę pod każdym tematem ;p.
0
Spokojnie za kilka lat pewnie tak będzie, przecież to Azjaci są największymi kibicami ligi Hiszpańskiej i piłki nożnej, a nie jacyś Europejczycy co nigdy piłki nożnej nie oglądają.
0
To w takim razie niech Rosell i Laporta zaczną razem współpracować :) Jeden będzie zmniejszał dług drugi odpowiadał za sport i wyjdzie idealna drużyna ;p.
1
Widze AS w formie, niech jutro napiszą numery totka na cały tydzień, będę bardzo wdzięczny.
0
Skoro Busquets ma problemy ze zdrowiem to ja sie pytam po co gra? Przeciez mamy swietnego Masche i mlodego Sampera. Chyba lepiej zagraja od niego?
0
Haha zablokowali YT, nie no jak ja nienawidzę tego polsatu!!!
0
Ma ktoś link do walki? Bo co chwile każdy się psuje.
0
Może też? Myślisz, że to takie łatwe podać idealną prostopadłą piłkę? Widocznie nie chce ryzykować, bo jeśli poda źle i pójdzie po jego podaniu kontra i padnie gol, to nie wiem czy byłby zadowolony, a zwłaszcza wy hejterzy już byście go sprzedawali, dlatego woli grać bezpiecznie na razie. Dajcie mu czas.
1
Ma ktoś linka do Adamka vs Szpilka?
0
Też to zauważyłem, gość czasami z pierwszej piłki lepiej podaje niż nasi pomocnicy. Jego wykopy są czasami genialne, bo prawie zawsze są w 100% celne.
0
No nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek Messi wysymulował karnego, czasami zdarzyła mu się jakaś mniejsza symulka, ale do Ronaldo to akurat mu brakuje kilka lat świetlnych.
2
To chyba masz jakieś inne statystki, dla mnie osobiście zasłużył w 100%, kto miał niby inny dostać?
0
Jak mnie śmieszy argument, że "liga jest bardziej wyrównana" to w takim razie Polska Ekstraklasa jest najlepsza na świecie! Bo tam każda drużyna walczy o mistrza do ostatniej kolejki. Patrzy się na wyniki w pucharach europejskich a nie na konkurencyjność ligi. Angielskie kluby nie mają szans w starciach z Hiszpańskimi co pokazał Liverpool z Realem ostatnio. Zeszłego sezonu chyba nie muszę przypominać finał LM ATM - Real, finał LE Sevilla - Benfica, dlaczego nie ma żadnego angielskiego klubu? Skoro są najlepsi? We wcześniejszy fazach to hiszpańskie kluby zaszły dużo dalej od angielskich.
0
Najsmutniejsza rzecz z wczorajszego meczu to było jak Messi cofnął się aż na pozycje Busquetsa i tam zaczynał akcje. Bo widział, że i tak pomocnicy nic z piłką nie zrobią to jak zwykle musi za nich rozgrywać.
0
Akurat w tym meczu może słabiej, ale ogólnie patrząc na cały sezon to jest chyba nasz najlepszy pomocnik.
0
Akurat Messi gra bardzo dobrze, to że nie strzelił gola to zasługa bramkarza. Pierwsza okazja idealny strzał za to bramkarz super parada, druga okazja również zrobił co należy ale pojawił się obrońca i wybił piłkę. Do tego cofa się i rozgrywa piłkę za BUSQUETSA! To jest chyba nienormalne żeby napastnik cofał się i rozgrywał za ŚPD, niedługo to za bramkarza też będzie podawał.
1
Pomocy nie mamy kompletnie, o ile Rakitic daje rade, tak Rafinha jeszcze jest młody i to jeszcze nie jest ten poziom, ale Busquets jest kompletnie bez formy, za niego Messi musi się cofać i rozgrywać i od razu zaczyna się akcja, gdy Sergio zaczyna akcje to zaraz jest strata i kontra Celty. Druga sprawa, to Suarez na skrzydle... tego chyba nawet nie muszę komentować.
0
Strzał idealny, ale ten obronca ;/
0
Mamy PUCHAR !!!
0
Właśnie sytuacja z Godinem, moim zdaniem nawet gorsza od ugryzienia, a nic za to nie dostał, osatni klasyk sytuacja z Alvesem może nic, ale najlepszemu zawodnikowi na świecie takie kopnięcia to chyba nie na miejscu są. Symulek itp. już nie licze.
0
Nie licząc mundialu to już lepszy sezon miał Cesc (patrząc tylko na gole i asysty).
0
Ma ktoś sytuacje tą z Ronaldo i Alvesem? Akurat nie widziałem tego, a ciekawy jestem co tam było.
4
Te nagrody są nic nie warte, skoro zawodnik, który strzelił 28 goli + ponad 10 asyst jest gorszy od jakiegoś Baccy co strzelił mniej niż 15 goli to jest chyba jakiś żart. Chodzi mi o najlepszego zawodnika z Ameryki, Messi nawet nie został nominowany do tego. Ok Messi miał jak na siebie słabszy sezon, ale dla innych zawodników taka liczba goli i asyst jest po prostu nie osiągalna, to jak Messi nie podbije już swoich rekordów to nie bierze się jego pod uwagę? Fajnie kryteria wprowadzili.
0
Moim zdaniem największym błędem było wystawienie Mathieu na lewej stronie i Mascherano na środku. Real zostawiał mnóstwo wolnego miejsca po prawej stronie, głównie w pierwszej połowie. I właśnie bardzo brakowało mi Alby, było dużo sytuacji gdzie Neymar prowadził piłkę kierując się bardziej do środka, a następnie podawał na ślepo w lewą stronę, a tam nikogo nie było albo Mathieu biegł dopiero jak zobaczył podanie, lecz wtedy było już za późno i Carvajal spokojnie odbierał piłkę. Naprawdę prawa strona Realu w tym meczu było bardzo słaba można było to wykorzystać, ale to tego świetny jest Alba. Druga sprawa to Mascherano, na obronie idzie mu gorzej niż na środku, powinien grać Bartra, a Masche za Busiego i te dwa elementy i myślę, że mogliśmy odnieść zwycięstwo. Bardzo szkoda, że nie strzeliliśmy gola na 2-0 bo wtedy myślę, że Real już nie dałby rady.
1
W drugiej połowie może tak, ale to były same kontrataki, jak się nie wykorzystuje okazji na dobicie rywala to później są takie efekty.
0
A jaki jest bilans pomiędzy Barcą i Realem, ale we wszystkich spotkaniach, nie tylko w lidze, chodzi mi o taki ogólny bilans.
3
"Bo jeden dzień krócej odpoczynku miał, gdyby było inaczej wszystko by wygrał..."