1


Oglądałem to chyba ze 100 razy przed tym meczem, jak widać sprawdziło się :D

0

Również "mistrz karnych" CR11 nie strzelił karnego w półfinale LM z Bayernem w 2012 roku (podczas serii jedenastek).

0

Jak można lubić Gotze... Dla mnie on jest jak Figo, odszedł z BVB do największego rywala.

1

Messi z wolnego i później Messi do Suareza i bramka :D

2

08 lutego 1931
FC Barcelona doznała najbardziej druzgocącej porażki w swojej przeszło 100-letniej historii. Ligowy pojedynek z Athletic Bilbao na wyjeździe zakończył się przegraną 1-12. Honorową bramkę dla klubu ze stolicy Katalonii uratował Goiburu. Wieczór, kiedy rozegrane zostało to spotkanie pozostał jednym z najczarniejszych w dziejach klubu.

Czas na rewanż!

0

Jak będziemy się tak sprzedawać, to już za kilkanaście lat może do tego dojść. Wszędzie tylko Katar i Katar.

0

No nie, myślałem że mecz jest później. 4-0 Taki mecz a ja nie oglądałem ;/. Ma ktoś, gdzieś jakąś powtóreczkę?

0

mi tego ;/ 2012/2013 magiczny sezon w wykonaniu Iniesty.

0

Pique dlaczego ? ;/ Przecież do tej akcji był perfekcyjny, miałem już pisać jak genialnie gra a tu taki błąd. Szkoda.

0

Jaki pech ;/ Powinno być już z 3-0 dla nas a tu gol z niczego.

0

To chyba inne mistrzostwa ogladales.

1

To teraz czekamy na medal ale w pilce noznej :)

1

Dokładnie, pewnie każdy z nas uderzył się gdzieś o szafkę/parapet/drzwi itp. głową i chyba nikt się tak nie przewracał, owszem ból jest ale bez przesady.

0

Ale po co tracić siły skoro mecz był już wygrany. Żeby nabawić się niepotrzebnej kontuzji? To nie był finał LM tylko jeszcze ćwierćfinał Pucharu Króla, także spokojnie siły się przydadzą na kolejne mecze.

0

Ale to nie moja wina ze mi sie tak snilo xD. Raz juz mialem sen o Barcy i prawie by sie sprawdzil gdyby Valdus sie nie kiwal z Di Maria. (3-2 bylo).

3

To moze inaczej. Dzieki Simeone Koke, Godin, Turan, stali sie teraz gwazdami z cienkich bolkow.

1

Śniło mi sie dzis ze graliśmy w finale LM z Chelsea i gola strzelil Iniesta w 41 min okolo. Dalej nie wiem co sie stalo bo obudzil mnie budzik do szkoly ;p. Ale moze to jakas przepowiednia? Sam final biore w ciemno. Pamietam z tego snu jeszcze ze Barca w tej pierwszej polowie grala tak dobrze ze Chelsea nawet ze wlasnej polowy nie wyszla. Po golu byl okrzyk radosci i koniec snu :/

0

16 latek 100tys. tygodniowo to jest nienormalne. Dorośli ludzi w Polsce tyle przez 5 lat nie zarobią a on co tydzień 100 baniek. Sam mam 16 lat i troszkę mniej od niego dostaje ale nie jest źle, tylko o jakieś 99990zł.

0

No naprawdę stroje i ogólnie te bluzy cudowne, sam bym kupił chyba wszystkie po kolei, ale jak widać Nike ma w dupie za przeproszeniem kibiców i sami będą wymyślać "cuda", których nikt nie kupi.

0

Przeczytałem ten artykuł najpierw na realmadryt.pl i każdy z kibiców Realu chwalił Neymara za te słowa co mi się bardzo spodobało, przychodzę tutaj i widzę ten tytuł. Moim zdaniem jest bardzo kontrowersyjny i lepiej jakby zmienić go na jakiś inny. Nawet jak Ney tak powiedział, to takie zdanie wyrwane z kontekstu nie ma sensu.

0

Dokładnie to była agresja i nawet nadmierna bym powiedział. Gdyby ktoś np. obraził sędziego czy coś to ok kara 2-3 mecze, ale za kopnięcie z premedytacją powinno być od razu minimum 3 mecze kary a nie.

1

Jeszcze trzeba dodać sytuacje wcześniejszą podczas rzutu rożnego co Ronaldo próbował uderzyć przeciwnika.

0

Najpierw uderzył zawodnika Cordoby w twarz (jak Godinowi), ale sędzia nic nie widział, a teraz kopnął i odepchnął zawodnika po akcji.

1

Hahahah co za idiota no nie mogę

0

Najlepszy piłkarz świata barwo!!!

0

Jestem bardzo ciekawy, które kraje są tak bardzo zainteresowane kupnem tej "koszulki" bo chyba na pewno nie te z Europy.

0

No właśnie Azjatów. Wątpię, że ktoś z Europy jest zadowolony z tych koszulek.

0

Zrozum, że dla nas kibiców Barcelony Messi zawsze powtarzam ZAWSZE będzie najlepszy. Nawet jak Ronaldo strzeli 100 goli w sezonie a Messi 20 i tak ja będę uważał, że Messi bije Ronaldo na głowę czy to ci się podoba czy nie. Za to co Messi zrobił i robi zyskał u mnie szacunek na najbliższe kilkanaście lat.

0

Tylko szkoda, że Sneijdera nie było nawet w 1 trójce.

0

A z Alexisem jak było? Jak na puste bramki nie trafiał. W ostatnim sezonie odpalił i wszystko wykorzystywał. Dajcie mu przynajmniej 1 sezon na zaadaptowanie się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?