0

Jest mecz na TVP sport?

0

tak własnie o to mi chodziło dzięki

0

Był ostatnio taki zawodnik już nie pamiętam kto, że wychodził sam na sam z bramkarzem i się przewrócił, sędzia wskazał na jedenastkę, ale on podszedł do sędziego i powiedział, że nie był faulowany i sędzia anulował karnego.

0

Ty byłeś pewnie pierwszym co wychwalał Barcelone po meczu z PSG i mówił, że wygramy tryplet w tym sezonie. Wygrali 8 meczy z rzędu po bardzo dobrych meczach każdy wychwalał Lucho jak tylko mógł, teraz po bardzo ciężkim meczu padł remis i już sprzedawanie składu jak zawsze. Jak nie wyciągają wniosków? Jak wygrali z PSG, wygrywali znacząco po porażce z Realem, a teraz się trafił gorszy mecz to co? W takim razie nie masz prawa się cieszyć jak Barca wygra następny mecz i koniec.

0

Ale to sytuacja Barcelony była pierwsza, więc załóżmy, że Messi strzelił i co dalej? Myślisz, że by doszło do tej sytuacji z ostatniej minuty? Myślę, że by się skończyło coś koło 4-0.

1

Część 2

Podsumowując, w każdej sytuacji podanej powyżej były ataki obrońców na Ronaldo, ale to były tak lekkie dotknięcia, że to aż wstyd w ogóle o tym pisać. Gdybyś chociaż raz grał w piłkę nożną to byś wiedział, że nawet jak ktoś ci zrobi wślizg, czy odepchnie cię ciałem, można dalej biegnąć i strzelić bramkę, niestety Ronaldo tej umiejętności nie posiada czyli walka o piłkę (chociaż to za dużo powiedziane, walką bym tego nie nazwał) więc nie jest piłkarzem kompletnym jakim go nazywacie. Te powtórki nie mają żadnego sensu, widać tylko kontakt, a nie widać z jaką siłą zostało to użyte, proponuję ci jutro wyjść na jakieś boisko z kolegą i zrobić podobne sytuacje takie jak Ronaldo i spróbuj się nie przewrócić zobaczysz, że jest to dziecinnie proste. Gdyby chciał to obrońca by leżał, a nie on, ale skoro chce być zapamiętany jako symulant to zostanie. I żadne jego strzeleckiego rekordy nie przyćmią jego symulowania i ja zawsze będę pamiętać jaką był laleczką a nie piłkarzem.

1

Część 1

Tak czytam te komentarze i mogę jasno stwierdzić, że jesteś idiotą. Nie chcę nikogo tutaj obrażać, ale inaczej się ciebie nie da określić. Według ciebie, każde dotknięcie w rękę, ramię, nogę powinno się zaliczać jako faul. Te sytuacje co kolega podał powyżej, to wszystko są symulki czy ty tego chcesz czy nie.
Pierwsza sytuacja ewidentnie widać Marcelo poczuł dotyk i upada jakby został postrzelony. Ronaldo tak samo, czuje dotyk, strzał i pada.
Druga sytuacja, lekki faul owszem ale normalny człowiek by pobiegł dalej, Ronaldo skacze do góry widać po nogach. Mógł biec dalej, ale poczuł kontakt i upadł. Dobra jeśli nie ma siły to spoko, ale on się chwali w prawie każdym meczu jaki to nie jest umięśniony więc jakim cudem nie dał rady odeprzeć lekkiego przytrzymania?
Trzecia sytuacja, tutaj opis jest prosty: strzał z trybun, CR7 upada logiczne chyba.
Czwarta sytuacja, taka sama jak 3 z tym, że tutaj dotknięcie obrońcy jeszcze pomogło.

0

Ciekawe co by się tu działo na fcbarca.com gdyby tak np. Barca (choć lepiej żeby nigdy tak nie było) była na ostatnim miejscu w La Liga jak BVB. Nie chce nawet sobie tego wyobrażać.

0

Brawa dla kibiców Borussi, szkoda że Barcelona takich nie ma. Szczególnie jeśli chodzi o Polaków bo tu po każdym gorszym meczu jest sprzedawanie składu/zarządu/rewolucje itd. Pomimo, że BVB jest prawie na ostatnim miejscu stadion jest pełen dosłownie. Jest to coś niesamowitego.

1

Szkoda, ciężko było tu wygrać. Było widać od samego początku, że Getafe się zamuruje i trzeba liczyć na szczęście niestety dzisiaj tego brakło. Poprzeczka Messiego i kilka innych sytuacji. Do tego ten okropny deszcz na pewno również nie pomógł. Coś czułem, że stracimy dzisiaj pkt ;/ Brakowało też Neymara troszkę.

7

Czy nie możecie chociaż raz docenić rywala? Przecież Getafe też chce wygrać, co wy myślicie, że się rozłoży i powie: "walcie ile wlezie?".

0

Nie chce nic mówić, ale Pedro jest jedynym zawodnikiem Barcy gdzie strzelał gole we wszystkich pucharach jakie grała Barcelona.

0

Moim zdaniem to obecnie kibice sobie robią tylko takie żarty, że wszystko przez Pereza. Bynajmniej ja tak uważam. Nie wiem dokładnie jak było za Franco, ale źródła mówią, że dużo "pomógł" Realowi.

2

Ty porównujesz Pereza do Franco? To tak jakby porównywać Tuska do Hitlera. Weź chłopie najpierw pomyśl co piszesz, albo wróć na historię to się dowiesz o Franco.

0

Co jak co ale takiego składu to się nie spodziewałem, myślałem że może będą jakieś niespodzianki ale żeby aż takie ? :D Wow ciekawe co z tego wyjdzie.

9

Sprawdzam wyniki w przerwie. Patrze Real wygrywa 2-0, wchodzę na ich stronę oczywiście Cristiano na głównym zdjęciu. To myślę sobie pewnie zaś strzelił kilka goli, ale spoglądam w dół i co widzę oczywiście tradycyjnie:
1:0 Cristiano Ronaldo 20' (rzut karny)
Normalnie padłem ze śmiechu po tym ;p. Wiem oczywiście karny słuszny ale jakoś mnie to tak rozbawiło.

0

Na Ronaldo wystarczy dmuchnąć i karny...

0

Dajcie linka co działa prosze.

0

Macie linka do KSW?

0

Dokładnie, Ronaldo może strzelać sobie ile chce tych bramek, w moich oczach zostanie zapamiętany tylko ze statystyk z niczego innego. Natomiast Messi to jest magia sama w sobie, jego drybling, przegląd pola, podania są niesamowite dlatego dla mnie również Messi zawsze będzie najlepszy za to co robił i co robi nadal.

0

Będzie kiedyś w Polsce? Albo chociaż po angielsku?

1

Wolę kogoś skromnego i wykazującego zaangażowanie, niż osobę która za 8 mln rocznie nie potrafi wyżywić rodziny.

1

Ronaldo może być lepszy we wszystkich statystykach, ale dla mnie i tak najlepszy będzie Messi. statystyki są tylko statystykami można sobie je nabijać do woli. Ale nigdy Ronaldo nie dorówna Messiemu pod względem umiejętności technicznych. Żaden piłkarz na świecie nie ma tak genialnych otwierających podań jak Messi i choćby Ronaldo miał 20 asyst to dla mnie 1 genialna asysta Messiego przewyższy wszystkie CR.

0

Transmisja z tego meczu jest tylko na sport.tvp.pl? Czy na normalnym kanale w TV też jest?

0

Jakie pajacowanie? Odszedł to odszedł, przed kontuzją było wiadome, że odejdzie ale dawał z siebie 100% i w tym czasie był z jednym z najlepszych bramkarzy świata. Owszem wcześniej może nie bronił jakoś wybitnie, ale za to wszystko co uczynił dla klubu trzeba być mu wdzięcznym.

0

Jak strzelał gola Realowi, to wszyscy pewnie go wychwalali, teraz zamiast mu się odwdzięczyć za to co zrobił dla klubu to go wygwizdują, dla mnie jest to niezrozumiałe.

0

Jakie bydło na tym stadionie na byłego zawodnika gwiżdżą.

1

Sóc culér! FCB na zawsze!

1

Takim to dobrze :)

1

Te jego obroty są genialne ! Już robił tak kilka razy i w końcu się udało zdobyć dzięki temu gola. Brawo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?