0

Haha niezly troll. Idz juz zmieniaj klub teraz. Barca nie potrzebuje takich kibicow. Dla mnie moga przegrywac wszystkie mecze i tak bede im kibicowac.

0

Podacie stronę, na której oglądacie mecz?

0

Fajnie tak odśpiewany hymn :P

0

16 lat tyle samo co ja i już gra w Barcelonie. Naprawdę zazdroszczę mu.

0

Palisz kilkanaście sztuk dziennie? Jak ja takie cos slysze to az mi sie słabo robi. Nie szkoda ci zycia? Nie wiem ile masz lat ale jesli jestes mlody to w tym momencie popelniasz samobojstwo tylko w opoznionym czasie.

0

Jeśli Messi miałby już odejść, to nie za 250mln tylko za darmo. Za to co zrobił Barcy należy mu się szacunek do końca życia, nikt tyle nie dał nigdy Barcy co on. I jeśli miałby kiedyś odejść to po prostu rozwiązać kontrakt tak jak np. chce Casillas albo Xavi.

1

Najlepsza reklama piłkarska to :


A moim zdaniem ogólnie najlepsza reklama to:

0

Ale za bardzo nie rozumiem, co Deulofeu pokazywał? :D Bo nie ogarniam tego xD.

0

Chodzi mi o to ze jego kazdy komentarz to jest krytyka lub hejt z wiadomych powodow.

0

Mam pytanie, wiem że to może trochę głupio zabrzmieć, ale mógłby mi ktoś powiedzieć jakie Polskie kluby mają szanse na zagranie w LM w tym sezonie? Wiem, że Legia Warszawa, ale czy jeszcze jakieś? I dokładnie, w której rundzie kwalifikacyjnej się obecnie znajdują? Bo Polską ligą się mało interesuje, raczej w ogóle, ale byłbym zadowolony jeśli jakiejś drużynie udałoby się dojść do LM :). A z Ligą Europy to jak tam? Ma jakiś Polski klub szanse? Tylko proszę bez hejtów, a o odpowiedź :p. Pozdrawiam wszystkich fanów Ekstraklasy.

0

Spoko u mnie w klubie jest "trener" co na treningu da piłkę, powie zróbcie sobie 2 kółeczka w okół stadionu i podzielcie się na 2 składy.

0

Osobiście wolę Adidas od Nike, ale do koszulek Barcy zdecydowanie pasuje Nike.

3

Ulubione zespoły:
Real Madrid CF
panu to podziękujemy.

1

A dlaczego mamy go nie lubić? Jest spoko gościem, był zmiennikiem ale gdy wchodził zawsze można było na niego liczyć. Bramki z dystansu strzelał piękne czasami na wagę 3 pkt a w obronie też spisywał się dobrze. Ja będę miał do niego zawsze szacunek.

1

A wszyscy tak się zachwycali tymi Niemcami. Ja nie wiem co wy w nich widzieliście. Oni NIGDY się nie zmienią zawsze będą takimi samymi ludźmi chamy, prostaki zero szacunku do innych. Wygrali ledwo w finale i w taki sposób świętują.
Do tego Weidenfeller jeden z nie licznych do których miałem jakikolwiek szacunek, po nim się tego nie spodziewałem.

0

Ja typowałem od samego początku, do teraz nie mogę uwierzyć, że nie wygrali... ;(

0

Czy może być coś piękniejszego niż wręczenie pucharu Mistrzostw Świata przez niesamowitego kapitana Carlesa Puyola naszemu cudownemu Leo ? Chyba nie... i oby tak się stało.

4

Wierzę bardzo mocno, że Argentyna wygra i Messi będzie tym decydującym...

0

Ok dzięki.

0

Kurde dopiero zacząłem oglądać mecz. Powie ktoś kto strzelił brami i jak? Po bo słyszałem, że karny był tak?

0

Ta Marca to ostatnio mnie tak wkurza, jest żałosna po prostu. Będą wymyślać jakieś kwoty z kosmosu jak np. 111 mln za Neymara, albo teraz wymyślili 28 milionów za Cesca. Wczoraj jeszcze zrobiła "ranking" najdroższych piłkarzy i dali Neymara, a jakoś dziś Barcelona oficjalnie potwierdziła, że Suarez jest najdroższym zawodnikiem Barcy. To jest jakieś chore.

3

Ludzie Webb nie może sędziować, bo sędziował w RPA.

0

O co chodzi z tym meczem FC BARCELONA - RECREATIVO HUELVA, czytam każdy news na tej stronie, ale nie przypominam sobie że Barca ma z nimi grać mecz i to już za 8 dni? To jest jakiś błąd czy o co chodzi?

2

Oficjalnie Suarez zawodnikiem Barcelony !

0

0

Nie wiem czemu, ale jest mi bardzo przykro, że odchodzi, jakoś Fabregasa nie było mi tak szkoda jak Sancheza ;/. Gdy przypomnę sobie jego bramki (z Realem, Atletico) to aż łezka się w oku kręci ;( Zawsze będę o tobie pamiętał i życzę powodzenia w nowym klubie ! Dobrze, że Arsenal a nie jakieś Czelsi. Dzięki za wszystko ! Vamos Alexis.

1

Jego zapamiętam z jednej akcji, z półfinału LM Barca - Chelsea i jego asysta do Busquets'a :P

0

od 2009 roku grał tylko 28 razy to jest tyle co nic, a jeszcze prawie wszystkie te mecze były z ławki. Dobrze zrobił.

1

Pedro jeden z moich ulubionych zawodników w Barcelonie zaraz po Messim i Iniescie pamiętam jego bramki z Realem, z ManU i ta w dogrywce w KMŚ chciałbym żeby został, wiem że dużo ludzi go hejtuję ale ja go bardzo lubię.

1

Aha, to idąc twoim tokiem rozumowania jeśli ktoś kogoś walce o piłce np. uszkodzi tak, że zostanie do końca życia inwalidą to sędzia nawet nie powinien odgwizdać faulu tak? Zobacz sobie powtórkę gdyby ten cały Zunigi czy jak mu tam chciał to by nic się nie stało, on mu wleciał prosto w plecy kolanem za takie sytuacje powinny być zawieszenia na 4 miesiące a nie za jakieś śmieszne ugryzienie. Jestem bardzo ciekawy co się stanie z tym brutalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?