0

Narazie jest dobrze, wierzę że wygramy! Mało co widziałem w meczu bo niestety ale stres+transmisje nie pozwalają na fajne oglądanie.

0

Macie jakieś dobrego linka? Może być w słabej jakości oby tylko nie cieło.

0

Skoro wszyscy się bawią w typowanie no to ja też :P. Stawiam 1-3 dla Barcy oczywiście. Strzelec pierwszego gola PEDRO ! xd.

0

Znowu Realowi dają teoretycznie najsłabszego przeciwnika? Ale dobrze, skoro City miało rozwalić Barce, a widocznie było na odwrót, to niech teraz będzie Bayern... Ale szczerze to wolałbym kogoś słabszego.

0

Losowanie napewno jest ustawione, można się tylko domyślać, czy UEFA da Barcelonie słabszego przeciwnika czy znowu rzuci kłodę pod nogi? W 1/8 dali City żeby pieniążki się zgadzały bo napewno przyniosło im to najwięcej zysku. Chciałbym wszystkich tylko nie Bayern lub Real, wole ich zostawić na deser ;p. Bardzo możliwe, że Realowi dadzą Bayern, chyba że Perez sypną kasą. Czemu Bayern? Bo Real jeszcze się nie mierzył z silnym przeciwnikiem, a napewno by to przyniosło dużo zysku.

0

Ja również byłem zrozpaczony po tej porażce, nie mogłem zrozumieć jak mogliśmy przegrać. Po prostu gdy widziałem miny zawodników po golu Torresa to się ropłakałem. Ta porażka bolała mnie 10 razy mocniej niż po Bayernie. Nie wiem czemu, ale jakoś się nie przejmowałem tak bardzo porażką z Bayernem, oczywiście również mnie to bolało, ale z tą Chelsea to był koszmar.

0

Myślisz, że jak wymienisz półskładu to trofea przyjdą od razu? Najlepiej sprzedać Xaviego, Inieste, Messiego, Cesca itp. Kupi się po trochu z każdego klubu i znowu będziemy potęgą? Żeby osiągnąć taką ere jaka była za Pepa, to trzeba lata pracy żeby zawodnicy nowi się zgrali. Ale też zwróć uwagę na to, że tacy zawodnicy jak są teraz w Barcy trafiają się raz na kilkanaście lat. Myślisz, że znajdziesz drugiego Xaviego? Albo Messiego? Takich zawodników nie ma i nie będzie, i to oni byli również trzonem naszej drużyny, i nadal są tylko trzeba ich odpowiednio zmotywować. I szukać młodych talentów co ich kiedyś zastąpią.

0

Jordi Alba 7.0? Śmieszne, ja bym mu dał minimum 8.5. To co on grał to była poezja, wszystkie podania z kontr przecinał, świetnie uczestniczył w presingu. 9 strat, fakt trochę dużo, ale oglądałem jeszcze raz mecz, właśnie ze względu na Albę i te straty nie były jakieś super groźne, za to uwagę zwróciłbym na odbiory; 10 może to nie jest jakaś kosmiczna liczba, ale jakby zobaczyć co to były za odbiory to wtedy może byście zrozumieli, dlaczego się domagam wyższej oceny. Gdyby nie Alba to napewno było by dużo więcej groźniejszych akcji City. Te jego wyprzedzenia wydawały się niemożliwe, ale on zawsze był na czas i w odpowiednim miesjcu. Na + kilka bardzo dobrych wyjść w ofensywnie do tego nieuznana asysta. Dla mnie 8.5, tylko dlatego, że miał 9 strat, tak to ocena powinna być jeszcze wyższa.

0

Tak na rm.pl myślałem, że nas docenią tak jak w pierwszym meczu, a tu że City to ogórki i Barca grała piach... Heh, moim zdaniem był to najlepszy mecz sezonu, dużo lepszy niż wyjazd do Manchesteru. Dzisiaj wszystko, ale dosłownie wszystko dobrze funkcjonowało. Grali poprostu świetnie. Messi mijał ich jak chciał i kogo chciał. Jedyny błąd to stracona bramka, tutaj wina trochę Roberto bo powinien zostawić Kompanego na spalonym, ale jest młody i nie jest łatwo wejść na biosko w takim meczu. Ale WIELKIE BRAWA dla BARCELONY za dzisiejszy mecz.

0

BRAWO BARCELONA !!! JESTES WIELKA.

0

To by było świetne, jestem bardzo ciekawy jak by grała Barca. A co do samej osoby Xaviego, to jest on świetnym piłkarzem, brakuje mu tylko jednego Złotej Piłki ;p Tyle razy był w najlepszej trójce, a tu nici, cały czasy Messi, Messi, Messi i Messi xD.

0

Ale takiego trenera z zewnątrz, z własną filozofią nasz zarząd nie zatrudni, ponieważ oni będą chcieli kontynuować dalej tiki-take i będą dalej szukać coś w stylu Tito czy Taty, ja wierze że Tata doprowadzi nas do sukcesów zobaczycie, jutro zmienicie zdanie po meczu z City jak wygramy.

0

Nie do końca jest tak jak ty mówisz. Żeby pressing działał prawidłowo, musi go wykonywać cała drużyna, zaczynając od Messiego kończąc na obronie. Pomyśl na logike skoro pressingiem mamy odebrać piłkę, to co ci da jak sam Pedro podbiegnie do przeciwnika? On wtedy poda do drugiego i Pedro tylko traci siły nie potrzebnie. Tak jak np. tutaj Ronaldo przeciwko Barcelonie:


A u nas jest tak, że gdy Pedro i Alexis idą do pressingu to Messi stoi na środku i już to nie ma sensu, bo przeciwnicy wystarczy, że mogą podać przez środek bo tam mają niepilnowanego kolegę. Więc aby wszystko sprawnie działało to muszę wszyscy biegać a nie jedna osoba.

0

Zgodzę się z tobą, ale Xavi biega najwięcej z drużyny i napewno więcej od Modrica, skoro Xavi ma zawsze około 12km na mecz i najwięcej z drużyny to ile ma w takim razie Modric.?

0

Dokładnie, City nie ma doświadczenia w LM, jeśli będzie doping, MOTYWACJA i zagrają na 100% to awans musi być.

0

"Dziś po południu Manchester City został wyeliminowany z Pucharu Anglii przez drugoligowy Wigan Athletic."
Sorry, my może przegraliśmy z 17 Valladolid na wyjeźdźie w dodatku, z drużyną, która przegrała tylko 2 razy na własnym stadionie. A City z drugoligowcem... więc problem motywacji chyba nie leży tylko u nas.

0

Ludzie jacy wy jestescie tepi co niektorzy... Xavi zostal zapytany o stan murawy a nie sobie to sam powiedzial.

0

Lol i to wszystko przez Alvesa, zamiast pobiec za Mascherano który musi za Alvesa bronić na prawej to on sobie stoi.

0

Każdy klub ma jakąś tradycje i każdy klub chce walczyć o trofea, to że takie Levante nie może się jakoś wybić to tylko z powodu braku pieniędzy, gdybyś pamiętał dawne czasy to niestety, ale kiedyś miejsce w środku tabeli dla Barcy było czymś normalnym, tak jak teraz dla Levante. Jeszcze kilka sezonów temu taka Valencia lub Villarreal walczyli o mistrzostwo, a teraz widać co jest. Po tej wspaniałej erze Pepa niektórym kibicom w dupach się poprzewracało od trofeów i teraz każdy by żądał, żeby co sezon był tryplet...

0

Większość z was mówi, że takie gadanie słyszycie od grudnia, ok może tak mówili i kilka razy przegrali to idąc waszym tokiem myślenia, powinni powiedzieć coś w stylu: "Nie mamy szans na żadne trofeum" "Nie wierzymy w siebie bo nie dotrzymaliśmy obietnicy, że się poprawimy". Ludzie proszę, to dobrze, że Cesc ma takie nastawienie. Może nie dotrzymują tego co mówią w 100%, ale przynajmniej się nie poddają.

0

Dokładnie, jak ja tu czytam komentarze, to mi się wydaje, że chyba inny mecz oglądam. Almeria oprócz tego gola nie miała innej okazji. Barcelona za to gra bardzo dobrze, tylko brakuje wykończenia. Nie wiem niekórzy może oczekiwali, że bedzie 5-0 do przerwy, lecz niestety tak sie nie da.

0

Gra jest bardzo dobra, szybkie podania, dużo akcji, tylko brakuje wykończenia.

0

Mało akcji? To my chyba inny mecz oglądamy, bo gdyby nie marnowali setek mogło by być już z 5-1

0

Ludzi co wy checie przecież gramy bardzo dobrze, to że jest 2-1 to nie znaczy, że nasza gra musi być słaba. Zawodzi tylko jak narazie skuteczność i szkoda straconej bramki.

0

A ja myślałem, że już lepszych symulek niż te które widziałem nie zobacze, a tu prosze :D PePe

0

Nie ma rotacji? To dziwne ale w meczu z Realem Sociedad było chyba z 7 zmian w porównaniu do meczu z City i co było? To chyba każdy wie. Guardiola po przejściu do Bayernu dostał zespół, który zdobył tryplet, był to zespół kompletny, Pep jest genialnym trenerem i raczej nie mógł zepsuć takiego zespołu.

0

Puyol.. mój autorytet, uwielbiam go. Wątpię żeby odszedł, on wie, że jest Legendą tego klubu i w mojej opini, to prędzej zakończy kariere niż odejdzie.

0

Te prośby o zmiany mnie najbardziej rozwalają, ok rozumiem zły wynik, gra się nie klei, to można np. zmienić słabszego gracza i dać innego, ale ludzie, jak Barca straci gola to wy odrazu chcecie 3 zmian albo i więcej choć oczywiście się nie da. Przecież to dużo nie zmieni. Wszedł Cesc i co? I tylko stracił raz piłkę gdzie była groźna kontra. Co wy myślicie, że wejdzie zawodnik i odrazu Barca zacznie grać lepiej? Nie, to musi cała druzyna wziąść się do roboty.

0

Ja nigdy nie krytykowałem Xaviego, bo bardzo lubię tego piłkarza i go szanuje, ten gracz co mecz ma nawięcej km w nogach. Niektórzy może go krytykują bo niby "spowalnia grę". Tylko, że niektórzy to uważają, że gdy Xavi ma piłke to powinien odrazu walić w przód piłkę, żeby tylko jakieś zagrożenie było, ale ludzie po co? Żeby poszła kontra i padł gol? Barca ma taki styl, że wyczekuje na odpowiedni moment. A jak chcecie walić akcje z bramki do bramki to zapraszam do FIFY, a nie do prawdziej piłki nożnej.

0

Heh tak tu czytam te komentarze i się śmieje, kilka dni temu pokonaliśmy jedną z obecnie najlepszych drużyn na świecie. No to wiadomo, już dzieci pisały: "LM NASZA", "Dawać tu Bayern rozwalimy ich 7-0" itp. Dzisiaj już słabszy mecz, do tego na terenie gdzie Barca nie wygrała od kilku lat, to kibice już sprzedają cały skład itp. Znowu się zaczyna gadanie: "Trzeba gruntownych zmian", "znowu nic nie wygramy". Kurde jeden mecz i odrazu inne nastawienie... ja nie wiem co się porobiło z tymi kibicami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?