0

Ej mam pytanie gdzie ogladacie mecz City? Bo ja na kazdej transmisji mam nie równo obraz z dźwiękiem i bardzo zle sie to oglada.

0

Nie, w pucharze będzie mógł grać. W La Liga będzie zawieszony.

0

Ludzie już wam wyjaśniam dlaczego Barca jest 2, żeby nie było wątpliwości. Przy obecniej sytuacji liczy się lepszy bilans bramek a więc:
Barca: 59-16= +43
Real: 61-22= +39
Widać Barca ma o 4pkt lepszy bilans więc jest druga. Ale gdyby na końcu sezonu była taka sytuacja to w Hiszpanii (o ile się nie myle) Liczy się bilans bezpośrednich meczy.

0

z Busim się zgodze, ale z Iniestą nie, do niego mam szacunek i to ogromny.

0

Ludzie byliśmy liderami przez 59! Powtarzam 59 kolejek. Czy jakaś inna drużyna ma taki rekord? Niektórzy się cięszą jak są liderami 24h (patrz. Real Madryt), a my byliśmy prawie 2 lata, to o czymś świadczy.

0

No właśnie, pierwsze 20 minut świetne powinno być spokojnie z 3-0, tak jak w pierwszej rundzie, a później Messi sobie przypomniał, że nie strzelił dawno bramki i się zaczęło granie na Messiego ;/ Szkoda bo mecz wydawał się łatwy a tu strata 3 pkt!

0

Boże za co!! Mogliśmy ten mecz wygrać już w 10 minucie a tu taki pech....

0

Tylko, że w 15minucie mecz mógłby się zakończyć, gdyby Alexis trafił setke, a Messi podał do Alby.

0

Powinno być już z 4-0 a tu 1-1 no ładnie, boże co za fart.

0

Sorry za spam ale nie da się edytować postów.


Np. ta brameczka ;p Keita wchodzi strzela zwycięskiego gola.

0

Ja go nigdy nie wyzywałem, bardzo lubię tego zawdonika i ciesze się, że gra w Valenci wreszcie będzie można go oglądać.

0

Tak wyzywali go wszyscy tak jak teraz np. Pedro lub Tello. Ale pamiętam jak np. Pep wpuszczał Keite przy niekorzystnym wyniku tak około 70min. Każdy już wyzywa, sprzedaje Pepa itp, a tu zachwile Keita strzela niesamowitego gola ;p Było tak chyba z kilka razy.

0

"Oferta Realu Madryt była dużo wyższa niż ta Barçy." Heh płaczą bo mniej kasy zarobili, akurat ta firma miała najmniej do powiedzenia więc po co mieli im mówić gdzie Neymar chce grać...

0

Tak tu czytam komentarze i piszecie ze ktos minusuje. Hehe ja iestem na telefonie i nie widze tych minusow xd. Tylko hez napinki.

0

Fajny z niego zawodnik, może jeszcze otrzyma szanse. Ja go zapamiętam z asysty z półfinału ligi mistrzów z Chelsea na Camp Nou.

0

Pique jak rasowy napastnik ;p

0

O nie, nienawidze go, może jest dobry, ale jego charatker... Wszyscy tylko nie on prosze.

0

Taki styl gry powinien byc zakazany tak jak jest to w pilce recznej i koszykowce tylko tutaj na odwrot bo co to za gra jak stoi 11 w polu karnym?

0

2 remisy i 2 porażki? A co ty chcesz każdy mecz wygrać? Z takich statystyk to my powinniśmy się cieszyć, te słowa są bardzo dobre, nie będzie zmieniał stylu po 1 remisie, Pep też pierwszy sezon przegrywał z ogórkami itp. a co było za kilka miesięcy? Każdy wie, więc dajmy Tacie szanse.

0

Panik, proszę nie wypowiadaj się bo nie masz pojęcia o piłce nożnej jak i innych sprawach. Messi wrócił, zagrał pierwszy mecz 2 gole, drugi 2 gole. Teraz, że nie udało mu się strzelić to co już go sprzedajemy? Ludzie litości...

0

Wiem, że teraz są emocje po meczu, ale jak tu sobie tak czytam to wy tak serio? Naprawdę chcecie wyrzucić trenera, Rosella, Messiego itp. Czy ten mecz ma coś wspólnego z City? Naprawdę ja rozumiem może się zezłościć bo ten mecz powinniśmy wygrać, ale narazie to my jesteśmy liderami i tak czy siak, ATM też może dziś zremisować a nawet przegrać, 1pkt to jest mało przewagi nad Realem, ale oni również mogą stracić pkt. Więc nie dramatyzujcie.

0

Wygramy zobaczycie, po przerwie wpadnie kilka bramek dla Barcy i będą 3 pkt!

0

Eto HAT-TRICK vs MU ;p Brawa.

0

City może rozwala sobie drużyny w Anglii, ale tam jest zupełnie inny styl - otwarty, gdy będą tak grać przeciwko Barcy to jest strzał w stope dla City, bo wiadomo jak ktoś się otworzy Barcy to każdy wie jak się to kończy. Manchester przegrał u siebie z Bayernem 3-1, a każdy wie, że drużyna z Niemiec gra podobnym stylem do Barcy. U siebie przegrali tylko i wyłącznie z własnej winy, przy wyniku 2-0 myśleli, że mecz już wygrany to zamiast iść za ciosem to oni sobie zaczęli klepać i dlatego to się tak skończyło. Ja wierze, że wygramy!

0

Ci co tu pisza ze jesli tak bedziemy grac z City to przegramy. CZY WY SLYSZYCIE SAMI SIEBIE? Co ma ten mecz do meczu z City przeciez ten mecz byl wygrany na starcie.

0

Gramy na maks 50% a tu bramka :D

0

Ten garnitur był świetny naprawde, jeden z najlepszych jakich widziałem, nie wiem skąd on go wziął.

0

Aaaa już rozumiem czemu Messi ma taki kolor garnituru, zwróćcie uwage na kolor sukni jego partnerki - granatowy, Messi czerwony, mówi wam to coś ;p ? Kolory Barcy.

0

Dajcie linka do sklepu gdzie Messi kupił ten garnitur :D Jest piękny, pewnie w h** drogi, ale może kiedyś bym sobie taki kupił ;P.

0

Ja osobiście nie lubię Ronaldo, wiadomo jestem kibicem Barcelony itp. Ale, jak zobaczyłem, że się popłakał ze szczęścia to mi się go szkoda zrobiła, i w głebi serca ciesze się że udało mu się wygrać, bo to również wielki piłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?