0

Barcelona B – Real Madryt Castilla 2:0 Jakbys ktos jeszcze nie wiedzial :)

0

W ostaniej sekundzie tego filmiku widać, jak Tata pokazuje do Montoyi żeby tego nie pokazywał :) i to mi się podoba.

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

0

Mnie osobiście podoba się 14, tylko denerwuje mnie jedna rzecz, dlaczego tym piłkarzom tak odskauje piłka? Np. użyje sprintu i piłka leci 2 metry od zawodnika i odrazu przeciwnik ma piłke. W 13 piłkarze lepiej panowali nad piłką.

0

No ja również ;/ troche za dużo do roboty.

0

Wszystko fajnie tylko jest jeden problem, ja nie jestem pełnoletni, i żeby się zarejestrować na tej stronie trzeba mieć 18 lat, więc co mój rodzic ma zrobić konto? Można tak?

0



Zapraszam do oglądania :) Idealnie podsumuwuje letnie transfery.

0

"Przypomnijmy, że taki system ogrzewania posiada czternaście na osiemnaście drużyn z ligi holenderskiej na przykład Ajax Amsterdam"
U to dobrze, przynajmniej będzie dobra murawa jak Barca pojedzie do Holenderów :_

0

Nie, to było coś gorszego, to był polski Onet ;)

0

A faktycznie jest. Czytałem artykuł, ale jakoś tego nie zauważyłem ;/

0

Wskaż mi choć jedną osobe co mówiła, że Ronaldo się nie sprawdzi, przecież on przychodził ze złotą piłką, i LM na koncie, więc nie było takiej opcji żeby się nie sprawdził. Bale to jest zupełnie inna sprawa, on przychodzi prkatycznie z niczym (jedynie najlepszy gracz PL) a tak to nic nie wygrał.

0

Ktoś wie do kiedy ma kontrakt? Bo jeśli kończy mu się za rok, to wtedy Mou nie ma nic do gadania.

0

To podaj jakąś strone.

0

Hehe, pamiętam to, jak była powtórka to było to dokładnie widać, piłka leci 2 metry od niego a ten niby udaje, że wybija.. xd śmieszna sytuacja.

0

do zakończenia okienka pozostało 10 minut I 24 godziny, sorrki ale jutro się kończy okienko.

0

I znowu Valencia 20 fauli, 2 żółte kartki, Barca 11 fauli 3 żółte....

0

Czy ktoś zwrócił uwagę na Villarreal? Po 3 kolejkach mają 9 pkt 8:3 bilans bramek, może nie mieli jakiś wymagających przeciwników, ale należy doecenić to, że oni rok temu spadli. No narazie nieźle to wygląda.

0

Dzisiaj jakieś kosmiczne rzeczy się dzieja, po pierwsze super mecz FCB vs Valencia, Bale przychodzi do Realu (ale to nie jest jakieś niewiadomo co), ale Mesut Özil bardzo blisko Arsenalu, może jutro Luiz zawita na Camp Nou? Kto wie :)

0

A Tataa pokazał 3 palce, czyli jedziemy po 3 bramke ;) ?

0

DO 3 razy SZTUKA !!! BRAWO

0

Bale w Realu, ale zapomnieli o cenie...

0

0

Dokładnie, tutaj jest mnóstwo troli i innych zjawisk, wyzywają Barce itp, a bana dostaję może 1/10 z nich. Ja dostałem bana na pół roku, za to, że napisałem, że Mou przekupił sędziów.

0

Właśnie do mnie dzwonił mój kuzyn hala dziecko i wiecie co? Zaczął mi się drzeć do słuchawki, że Bale w Realu... Co ja ku*** internetu nie mam? Ale mało tego, tak jak dzieci z rm.pl mówił, że już nie mamy szans, Real wszystko zgranie, w GD nas rozwalą.. szkoda słów.

0

Proszę cię zmień avatar, a co do twojego postu, to dlatego są 4 miejsca w La Liga, ponieważ drużyny z hiszpanii (w odróżnieniu do Anglii) coś osiągają w LM, i np. takie Malagi, Valencie dochodzą bardzo daleko (ćwierćfinał w poprzednim sezonie Malaga) Valencia także sobie dobrze radziła choć miała cieżką grupe. Sevilla niestety nie gra w LM, ale w LE jak narazie sobie bardzo dobrze radzi. W tym sezonie bardzo liczę na ATM, i Real Sociedad. Oczywiści z Barcą nikt nie będzie miał szans, ale to chyba każdy wie.

0

Ej w meczu MU vs Liverpool gra Suarez?

0

W super meczu Chelsea vs MU miało być tyle emocji co na GD, a mecz się skończył 0-0, i obie drużyny prawie wogóle nie stwarzały zagrożenia.

0

A trzeba dodac, ze Hazard ma 22 lata, a Bale 24.

0

Widzieliscie co robil wczoraj Hazard? On jest niesamowity, takiego Bale to zjada na sniadanie.

0

Jaki wynik Bayern vs Chelsea? Bo ja idiota zapomnialem o tym meczu a teraz chyba przerwa jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?