dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Joooo :)
0
Komentator: Dani Alves rzadko sie myli w dośrodkowaniach..
HAHA w tym seoznie mial okolo 170 wrzutek na 12 celnych.. :_)
0
ok ...
0
Neymar ale bramka!
0
Neyymar gol!
0
Jakbyś nie wiedział to polska nie bedzie grac na Mundialu :)
0
Szkoda mi takich ludzi jak ty, własnego rodaka tak wyzywać, który strzelił 4 gole Realowi to troche nie na miejscu...Skoro nazywasz go drewnem to może powiedz ile ty osiągnąłeś w życiu? Jak jesteś taki dobry to dlaczego nigdzie cię nie ma? Nie no zapomniałem jesteś, ale tylko przed komputerem.
0
Sry pomieszaly mi sie wyniki, bo strasznie mi sie transmisja zacinala, ale wazne ze Barcelona wygrala :)
0
7 sek do konca Barcelona Regal vs Real Madryt 77-76
0
Hehe, ale nie no ja mam podobnie w fife jak gram Barca to naprawde ta obrona jest slaba, strzelam co prawda duzo bramek, ale tez duzo trace ;/ a np mam reprezentacje francji i tam mi nikt nie moze bramki wladowac xD.
Troszke sobie mozna porozmawiac na takie tematy :)
0
dzieki :)
0
Podacie linka meczu Hiszpanów? Bo wszystkie transmisje mi nie dzialaja.
0
Zal mi administratorów strony rm.pl wstawili tam caly wywiad Xaviego, zeby tylko klocic pilkarzy Barcelony i Realu lol co za hipokryci z nich, teraz caly RM sie simieje i wyzywa Xaviego omg.
0
Od Bayernu dostaliśmy za przeproszeniem w pier***, ale z Realem? Nie przypominam sobie może tylko jeden mecz 1-3 na Camp Nou, ale reszta to były porażki z 1 bramką mniej, i to po bardzo wyrównaniej walce, albo po decyzji sędzięgo np. (1-2 w lidze na wyjeździe) więc się nie zgadzam ze stwierdzeniem, że dostaliśmy od Realu. Przecież 1 mecz w superpucharze to mogliśmy gładko wygrać 4-1 gdyby Messi strzelił wtedy bramke, bo po tej akcji była kontra i błąd Valdesa. Ale teraz to możemy tylko sobie tak gdybać, ale ja nie lubie takich stwierdzeń, że np przegramy 1-2 to dostaliśmy, bo takie wyniki są najczęściej po wyrównanej walce, rozumiem przegrać 0-4,0-3 (tak jak z Bayernem) to tutaj można użyć takiego stwierdzenia.
0
1-1 na Bernabéu przeważaliśmy i to wyraźne, pomyliły ci się mecze, wtedy to Varane ratował zespół a nie Pique :) Co Francuz z linii wybił piłke po strzale Xaviego, albo Pedro sam na sam, lub Cesc więc było bardzo dużo okazji, ciebie chyba chodzi o mecz 1-2 na Santiago, ale w Superpucharze, wtedy to tak Pique nas ratował, ale do dzisiaj nie mogę zapomnieć strzału Montoyi w około 80min gdzie piłka w na poprzeczce się zatrzymała ;/
0
Kurde oglądam teraz ten skrót Argentyny to oni powinni na luźie wygrać z 3-0, a ten sędzia co widział spalonego przy drugiej bramce Aguero to chyba mu się coś pojebało. Te okazje co miał Higuain to ja nie wierze, że tego nei strzelil.
0
Tak, wszyscy Hiszpanie na 100% nie przyjadą bo będą na Pucharze Konfederacji.
0
To zdjęcie widać, że było robione w photoshopie, Neymar doklejony, a taką koszulke może mieć każdy, a numer mógłby być nawet 11111, bo jak kupujesz koszulke to napis i numer masz jaki chcesz.
0
Dani Alves, najczęściej dośrodkowujący gracz
"Urodzony w Juazeiro piłkarz 169 razy posyłał piłkę w pole karne rywala."
Z czego 10 celnych...
0
Ej ten tłumacz mówi po angielsku? Bo słucham bez głosu.
0
Jak się nazywa ta prezenterka?
0
No właśnie, nikt z Hiszpanów nie przyjedzie, ani z Brazylijczyków pozostaja tylko Barca B i Messie, jeśli nie będzie na zgrupowaniu.
0
ale laska
0
Oni by pewnie nawet Messiego nie przyjeli, bo jest za słaby fizycznie na polską lige :)
0
No właśnie ja o tej LM chce jak najszybciej zapomnieć, nie chce przeżywać tego jeszcze raz :( Jedynie to mecz z Milaen 4-0 to było coś, chyba nigdy się tak nie cieszyłem jak wtedy.
0
No, oni sa smieszni mowiac, rezerwowy sklad, niegral Ronaldo to odrazu rezerwowy sklad. Jak Barca grala w superpucharze bez obrony to nic nie mowili, i gdyby nie Valdes to by juz naprawde niczego nie mieli.
0
No ja chyab tez, rok temu jakos przezylem bo bylo Euro mecze byly codziennie wiec sie nie nudzialem, ale teraz to chyba oszaleje ;/
0
Chyba tylko w strzalach z daleka, tak to moze Messiemu buty czyscic.
0
Oh nie i teraz miesiac bez meczu Barcy :(:(:( co ja bede robil ;/
0
Tak jest, na TVP 1