0

Joooo :)

0

Komentator: Dani Alves rzadko sie myli w dośrodkowaniach..
HAHA w tym seoznie mial okolo 170 wrzutek na 12 celnych.. :_)

0

ok ...

0

Neymar ale bramka!

0

Neyymar gol!

0

Jakbyś nie wiedział to polska nie bedzie grac na Mundialu :)

0

Szkoda mi takich ludzi jak ty, własnego rodaka tak wyzywać, który strzelił 4 gole Realowi to troche nie na miejscu...Skoro nazywasz go drewnem to może powiedz ile ty osiągnąłeś w życiu? Jak jesteś taki dobry to dlaczego nigdzie cię nie ma? Nie no zapomniałem jesteś, ale tylko przed komputerem.

0

Sry pomieszaly mi sie wyniki, bo strasznie mi sie transmisja zacinala, ale wazne ze Barcelona wygrala :)

0

7 sek do konca Barcelona Regal vs Real Madryt 77-76

0

Hehe, ale nie no ja mam podobnie w fife jak gram Barca to naprawde ta obrona jest slaba, strzelam co prawda duzo bramek, ale tez duzo trace ;/ a np mam reprezentacje francji i tam mi nikt nie moze bramki wladowac xD.
Troszke sobie mozna porozmawiac na takie tematy :)

0

dzieki :)

0

Podacie linka meczu Hiszpanów? Bo wszystkie transmisje mi nie dzialaja.

0

Zal mi administratorów strony rm.pl wstawili tam caly wywiad Xaviego, zeby tylko klocic pilkarzy Barcelony i Realu lol co za hipokryci z nich, teraz caly RM sie simieje i wyzywa Xaviego omg.

0

Od Bayernu dostaliśmy za przeproszeniem w pier***, ale z Realem? Nie przypominam sobie może tylko jeden mecz 1-3 na Camp Nou, ale reszta to były porażki z 1 bramką mniej, i to po bardzo wyrównaniej walce, albo po decyzji sędzięgo np. (1-2 w lidze na wyjeździe) więc się nie zgadzam ze stwierdzeniem, że dostaliśmy od Realu. Przecież 1 mecz w superpucharze to mogliśmy gładko wygrać 4-1 gdyby Messi strzelił wtedy bramke, bo po tej akcji była kontra i błąd Valdesa. Ale teraz to możemy tylko sobie tak gdybać, ale ja nie lubie takich stwierdzeń, że np przegramy 1-2 to dostaliśmy, bo takie wyniki są najczęściej po wyrównanej walce, rozumiem przegrać 0-4,0-3 (tak jak z Bayernem) to tutaj można użyć takiego stwierdzenia.

0

1-1 na Bernabéu przeważaliśmy i to wyraźne, pomyliły ci się mecze, wtedy to Varane ratował zespół a nie Pique :) Co Francuz z linii wybił piłke po strzale Xaviego, albo Pedro sam na sam, lub Cesc więc było bardzo dużo okazji, ciebie chyba chodzi o mecz 1-2 na Santiago, ale w Superpucharze, wtedy to tak Pique nas ratował, ale do dzisiaj nie mogę zapomnieć strzału Montoyi w około 80min gdzie piłka w na poprzeczce się zatrzymała ;/

0

Kurde oglądam teraz ten skrót Argentyny to oni powinni na luźie wygrać z 3-0, a ten sędzia co widział spalonego przy drugiej bramce Aguero to chyba mu się coś pojebało. Te okazje co miał Higuain to ja nie wierze, że tego nei strzelil.

0

Tak, wszyscy Hiszpanie na 100% nie przyjadą bo będą na Pucharze Konfederacji.

0

To zdjęcie widać, że było robione w photoshopie, Neymar doklejony, a taką koszulke może mieć każdy, a numer mógłby być nawet 11111, bo jak kupujesz koszulke to napis i numer masz jaki chcesz.

0

Dani Alves, najczęściej dośrodkowujący gracz
"Urodzony w Juazeiro piłkarz 169 razy posyłał piłkę w pole karne rywala."
Z czego 10 celnych...

0

Ej ten tłumacz mówi po angielsku? Bo słucham bez głosu.

0

Jak się nazywa ta prezenterka?

0

No właśnie, nikt z Hiszpanów nie przyjedzie, ani z Brazylijczyków pozostaja tylko Barca B i Messie, jeśli nie będzie na zgrupowaniu.

0

ale laska

0

Oni by pewnie nawet Messiego nie przyjeli, bo jest za słaby fizycznie na polską lige :)

0

No właśnie ja o tej LM chce jak najszybciej zapomnieć, nie chce przeżywać tego jeszcze raz :( Jedynie to mecz z Milaen 4-0 to było coś, chyba nigdy się tak nie cieszyłem jak wtedy.

0

No, oni sa smieszni mowiac, rezerwowy sklad, niegral Ronaldo to odrazu rezerwowy sklad. Jak Barca grala w superpucharze bez obrony to nic nie mowili, i gdyby nie Valdes to by juz naprawde niczego nie mieli.

0

No ja chyab tez, rok temu jakos przezylem bo bylo Euro mecze byly codziennie wiec sie nie nudzialem, ale teraz to chyba oszaleje ;/

0

Chyba tylko w strzalach z daleka, tak to moze Messiemu buty czyscic.

0

Oh nie i teraz miesiac bez meczu Barcy :(:(:( co ja bede robil ;/

0

Tak jest, na TVP 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?