dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Criss się buntuje...
0
Jakby chociaz Barca raz wygrala z Realem w lidze, to byloby to super mistrzostwo, ale remis, i prawie remis na Santiago to nie jest zle.
0
Ci wyzej, sezonowcy :0. Bayern wygral w z Barca to juz przechodza do innego klubu xD
0
Tottenham 2-2 Chelsea !!!!!
0
Ale brama Adebayor !! już 1-1. Dalej Spurs ciśnij z tym czwelsi.
0
@moonshine
Za Neymara minimum 50-60mln? Ciebie się coś w głowie poprzewracało, a za Bale 30-40? Chyba na odwrót. Barca już dała 10mln Santosowi, więc trzeba dołożyc MAKS 30. A Bale to kosztuje minimum 70mln, a cena może wzrosnąć jak Spurs zakwalifikuje się do Ligi mistrzów.
0
CO ZA FART powinno byc z 5-1 a tu 2-1 lol
0
"Pepe Reina, który jest kandydatem do zastąpienia Valdésa, wart jest 10 mln. Pozostałe 50 mln zostałyby przeznaczone na środkowego obrońcę, drugiego napastnika, a jeśli starczy pieniędzy, także na pomocnika."
PEPE REINA!!!!!!? co oni w nim widza? Przecież to już lepiej szczęsnego kupić, bo przynajmniej by coś obronił, a tak to będziemy grać "dosłownie" bez bramkarza....
0
Ja również nie zgadzam się z oceną Davida, ponieważ zapomnieliście o dobrym strzale gdzie piłka otarła się o słupek, była chyba to najgroźniejsza okazja w całym meczu. Więc za to powinna być ocena wyżej.
0
@VillaMaravilla5000
Ty chyba nie rozumiesz tematu newsa. O to w tym chodzi, że kto jest powołany na mecz, kto może nie wystapić (albo raczej nie wystąpi) Kto z Barcy B jest powołany itp. A o Messim tylko powiedzieli, że trenował na pełnych obrotach.
0
Dobrze tu ktoś napisał, nie potrzeba nam kolejnego dziadka, który jest naprawdę słaby teraz. To już lepiej niech na bramce stanie Zubizarreta przecież kiedyś wymiatał, to co że ma 52 lat, pinto ma 38 i daje rade.....
Moim zdaniem Ter Stegen albo De Gea, lub Courtois.
0
@pax
Właśnie Adriano bardzo dobrze zagrał, kilka razy świetnie wyprowadzał piłke, w obronie też bardzo dobry, napewno lepszy niż Alves.
0
Może Luiz? :D przynajmniej by ktoś odciążył Messiego od strzelania bramek, bo właśnie teraz znowu przepiękna bramka.
0
@VeB4EveR
A po czym twierdzisz, że Hummels się nie nadaje? Po meczu BVB - Real (ale w niemczech?) Fakt tam nie grał za dobrze, ale to co robił w Madrycie to poprosut miazga, każda górna piłka była jego, dosłownie każda, świetnie też odbierał, i kilka razy świetnie wyprowadził piłke. Może nie górował tak w odbiorze na ziemi, bo tam był wtedy super Subotic, ale górne piłki wybijał każde, a nam właśnie tego brakuje. Komapny właśnie nie jest taki dobry. Oglądałem kilka meczów City i nie zadobrze mu szło, dużo niepewnych interwecnji, jedynie wślizgi robi niezłe.
0
A jaki wynik Legia - Śląsk?
0
@tristan87
Tak jestem prawdziwym kibicem bo nie zmieniam klubu po jednej porazce, ale wczoraj naprawde bylo mi zal ze nie chca walczyc, gdy padala bramka na 3-0 wylaczylem TV, zeby chwile ochlonac, pomyslec, poprostu lecialy mi lzy, ze smutku. Nie moglem tego wytrzymac, ale za chwile znowu ogladalem, ale jak twoj ukochany zespol przegrywa i to tak drastycznie to czasami sie nie da inaczej. A gdy w 90 minucie kibice zaczeli spiewac O le le, O la la, ser del Barça és el millor que hi ha to sie poplakalem, i sie tego nei wstydze powiedziec.
0
@tristan87
Za takie slowa nie powinienes sie nazywac kibicem Barcelony, w takich sytuacjach trzeba wspierac klub, a nie machac chusteczkami, lol co za czlowiek. Wlasnie kibice potrafia w takich sytuacjach pomoc zespolowi, a nie to co niektorzy by ich wszystkich sprzedali. NIE ZAWSZE SIE WYGRYWA CZASAMI SA TAKIE PORAZKI, ale TRZEBA BYC ZAWSZE Z KLUBEM NA DOBRE I NA ZLE !!!!!!!!!!!!!!!!VeB
0
Proszę redakcjo tej strony zmieńcie to zdjęcie, bo Messi nawet nie dotknął murawy, a po tym zdjęciu wygląda jakby grał. A na stronie realu śmięjąsie gdzie jest Messi? Jak nawet nie grał.....ale oni nawet tego nie wiedzą.
0
I taka wypowiedź mi się podoba, poprostu byli lepi i koniec kropka.
" Oczywiście szkoda, że nie mieliśmy Messiego, najlepszego piłkarza świata, ale z nim na boisku wynik byłby mniej więcej taki sam - powiedział Piqué w rozmowie z Canal+."
No właśnie Messi nic by nie zrobił w takiej sytuacji, może strzeliłby gola, ale to by było za mało.
0
Wylaczylem TV bo nie moge patrzec jak gra Barca, co sie teraz dzieje jakieś zmiany czy jak zwykle?
0
Pozdrowienia dla graczy fcb
0
@puta el farsa
Ty jestes beszczelny wchodzic tu na ta strone i wypisywac swoje brednie, na koncu swoich wypocin wymieniles wszystkie porazki Barcy w tym sezonie, gdybym ja zaczal wymienic ile razy Real przegral w lidze, jak to sedzia ratowal im dupe w LM to by wyszlo z 2 razy wiecej od Barcelony. Nikt sie nie smieje z Realu, tylko poprostu sie cieszymy ze BVB wygralo i to z duza przewaga. I nie mow tu ze Real dominowal caly mecz, bo tylko mieli okazje w pierwszych 10 i ostanich 10 minutach, a jakby Lewy walnal bramke bo mial okazji sporoo to by sie skonczylo. Tak samo Barca ma jutro szanse, owszem Bayern moze strzelic bramke i sie tak samo skonczy, ale nie mow ze nie ma zadnych szans bo nic nie wiadomo.
0
Tydzien temu Hummels byl najgorszy na boisku, dzisiaj wymiata koles poprostu, glowka kazda jego, odbiory tak samo, to tego suepr wyprowadza pilke. Nie oceniajcie pilkarza bo jednym slabszym meczu.
0
Z tymi snami to wiecie roznie jest. Mi sie raz snilo na poczatku sezonu, 1 mecz na Camp Nou w Superpucharze Hiszpanii. Snilo mi sie ze Barca wygra 3-1, i to 88min bylo 3-1 i gdyby nie nasz kochany Valdek to by mi sie wynik wysnil :)
0
@lełomeśi
Ty jestes beszczelny takie rzeczy pisac, a mam ci przypomniec co robia wasi pilkarze z Madrytu? Jak Pepe kopal wszystkich gdzie sie dalo, nie pamietasz jak raz skopal brutalnie zawodnika z druzyny przeciwnej? Albo Marcelo co skosil Fabregasa z nerwow? Mou palec do oka? Tego nie pamietasz? A ty porownujesz takie drobnostki.
0
@ChihuahuaFCB
Pewnie Ronaldo :D choć jest poza składem.
0
Może to i dobrze, może los tak chciał, żeby świętować mistrzostwo na Camp Nou? Bo chyba lepiej niż w samolocie (w przypadku przegranej Realu?).
0
Dlaczego tak Iniesty nie lubia ;/ ?
0
Zmiana, super w przerwie. Chłopaki bronimy wynik !
0
-Tito jak tam?
-Bez zmian.