0

Bo polski trudny język.

0

Ci komentatorzy to tak przekręcają te nazwiska, że głowa boli xd
np. Szpakowski mówi: Marszczerano albo Lajonel Messi

0

Po jednym nieudanym meczu chca kupowac kolejnego obronce? A po co im, jak maja na kazdej pozycji po 3 zmienników.... Uwielbiam Pepa, ale niech sie nie wpier**** do transferów Barcy.

0

Sytuacja Villi to jest zupelnie cos innego, on dla Barcy zrobil duzo w porównaniu do Thiago, i jemu nalezy sie szacunek. A Thiago to narazie duzo strat narobil w meczach i tyle. Nie chcial poczekac to niech idzie, do Bayernu gdzie jest jeszcze wieksza konkurencja.

0

Madryt wygral 1-0

0

4:2 :D

0

3-1 !!!!!

0

Dongou to widac, ze jest taki spokojny, a Deuloefu to robi wszystko pod publike (tak jak Thiago)

0

Ale to nie o to mi chodzi, w kazdym meczu o stawke z silnym rywalem, to nie moge wytrzymac ze stresu, ale od tamtego sezonu jakos szczegolnie sie boje o obrone, nie wiem czemu. Wydaje mi sie ze kazde podanie przeciwnika to zaraz bedzie strzal na bramke.

0

Ej wy tez tak macie, ze jak Barca gra z lepszym przeciwnikiem, i gdy on atakuje to sie boicie o obrone? Ja przy kazdej akcji, z Realem, Bayernem, w tamtym sezonie, to trzęsłem sie ze strachu, ze zaraz bedzie gol. A np. 2 lata temu to sie wogole nie przejmowalem.

0

Ja rowniez uwazam, ze Gomez jest lepszy. Widziales jakie bramki na Euro 2012 strzelal? Mial w wszystkich meczach w grupie 27sek tylko pilke przy nodze a strzelil 4 bramki.

0

Ja równiez nie rozumiem, dlaczego Bayern sprzedal Gomeza, a zostawil tego psychola Mandžukića. Gomez potrafil strzelic 2 bramki majac 20 sek pilke przy nodze w calym meczu, dla mnie to jeden z najlepszych napsatników takich typowych N.

0

Moim zdaniem to dobry pomysl, ale troche mnie to wkurza xd bo musze jeszcze czekac miesiac. Bo musialem nowe konto zrobic.

0

Reussss GOL

0

Ogórki kiszone teraz wchodzą.

0

Jakiś biały chyba na tą stronę wszedł bo przy każdym poście jest - ;p

0

Dongou :)

0

Dzięki.

0

Za kogo wszedł Dongou?

0

2 i 3 bramka klasyczna z ogórkami xd

0

Kurde nie mogłem obejrzeć 1 połowy ;/ a teraz w drugiej to pewnie Barca B będzie grać.

0

Dopiero wlączyłem mecz bo nie mogłem obejrzeć kto strzelił 3 bramki?

0

Dobrze, ale numer też ma swoje znaczenie, np. wychodzisz na boisko z numerem 10 na plecach to odrazu ci się podnoszą morale i ci się lepiej gra. Bo jak sobie pomyślisz, że np. Messi, R10 i inni mieli 10 to odrazu ci się będzie lepiej grało.

0

Ciekawe jaką Xavi by miał wymówkę :D Bo już nie mógł by się bronić posiadaniem xd.

0

Nie chce mi sie opisywac na takie durne komentarze, ale odpowiem, zebys sie nie glowil. Kolego drogi Barca gra w rezerwowym skladzie, 1 MECZ PRESEZONU, bez trenera, a Bayern juz 7 mecz, nasiljniejszy sklad prawie.

0

Tak jest, ale jeszcze trening maja bo Barca przyjechala pózniej.

0

Reklamy, wszedzie reklamy...

0

POLSAT SPORT leci mecz jakby ktos jeszcze nei wiedzial.

0

Do tego mozna dodac Xaviego, bo narazie Neymar jeszcze nic nie pokazal w Barcy :)

0

Pep napewno nie pozwoli zeby wbili nam wiecej niz 4 bramki :p Powie tak: Chlopaki na spokojnie 1:0, 2:0, ale nie wiecej. Oczywiscie wierze, ze wygramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?