dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Jest to do wygrania bo nawet łatwo się dotajemy pod pole karne, ale gramy bez napastnika.
0
Fajnie sędzia nas okrada ;/
0
OOOMG Sedzia kalosz
0
Kurde ten Yaya to dobrze wykonuje wolne. Ktoś się orientuje ile ma Toure goli z rzutów wolnych w tym sezonie? Napewno coś koło 6/7.
0
W sensie że Diego Costa strzelił ;p
0
Atletico 2-1 Costa
0
No to jak jutro wygramy to mamy lige :)
0
Tutaj większość użytkowników to chyba nie wie z kim graliśmy wczoraj i o co, mecz już był teoretycznie wygrany w 1 min. (4-1 z poprzedniego meczu), to niby po co miałaby Barca grać na 100% żeby tylko uszczęśliwić sezonowców? Bo będa mogli się pochwalić w szkole że Barca rozjechała 3- ligowca np. 6/7-0? I później 10 kontuzji. To był mecz bez historii, piłkarze mogli sobie grać wczoraj jak chciecli, to nie był finał LM, ludzie nie zawsze trzeba grać na 100%.
0
Idealny skład.
0
Ale nawet, jakby nie było newsa to chyba logicznie, że ci ważniejsi nie zagrają?
0
Ja nawet nie przypominam sobie żebym od kilku lat nie obejrzał meczu Barcy, jedynie raz chyba 2 lata temu nie zobaczyłem jednej połowy Barcy z AC Milanem co w grupie grali, bo poprostu pomyliłem godziny xd.
0
Neymar gra bo nie będzie grał z Getafe, więc tutaj powinien Alexis nie grać i wtedy Pedro prawa, lewa Teelo, środek Neymar, a obrona ok, tylko Montoya mógłby grać, bo Bartra w takim razie zagra z Getafe ;). A pomoc idealna.
0
http://img440.imageshack.us/img440/3013/rhlu.jpg :D
0
Zrobić sobie zdjęcie z Iniesta coś wspaniałego :D
0
- Nigdy nie powiem, że w żadnym wypadku nie podpisałbym kontraktu z Realem. To wspaniały klub.
Po tych słowach, z całym szacunkiem do ciebie Thiago, ale nie chciałbym cię tu ponownie widzieć. Ty nie jesteś prawdziwym Cule, ja gdybym był piłkarzem Barcy to nigdy ale to przenigdy nie przeszedłbym do Realu. Życzę ci powodzenia, ale pamiętam nie wracaj do nas. VeB
0
Xavi to bardzo ważne ogniwo zespołu wczoraj wszedł Xavi odrazu lepiej Barca grała, czasami miewa gorsze dni ale jak jest w formie to nikt go nie może zastąpić, a większość ludzi to chciała by go sprzedać bo jednym słabszym meczu.
0
My również zremisowaliśmy z Ossasuną i nie przez złe sędziowanie tylko przez słaba gre, Real nie może przyznać, że słabo grał? Tylko musi szukać wymówek?
0
Ręka nie była celowa, ale zwiększyła odbjętośc ciała, karny jak najbardziej słuszny.
0
Ludzie spokojnie nawet jakby Real dzisiaj przegrał, to nic nie znaczy bo to my musimy dzisiaj WYGRAC!
0
Widze, że kolega nowy w internecie, ale serdecznie cię witamy.
0
Wtf gdzie leci mecz? nigdzie nie ma
0
GOOOOL!!!! Brawo Silva, macie rozjechać Bayern (oczywiście z całym szacunkiem do Pepa).
0
Haha genialne, idealnie podsumowuje tutaj większość komentarzy :D
0
szkoda ze nie dziala to na tvp.sport chyba spia tam ;/
0
Czemu na tvp sport.pl nie ma meczu jeszcze?
0
Piątek, 6 grudnia:
22:00 FC Cartagena - FC Barcelona (na żywo w SPORT.TVP.PL, retransmisja w TVP Sport od godz. 23:30)
Jest, nie trzeba będzie się męczyć z linkami ;), bo na stronie TVP mecze chodzą idealnie jak w tv.
0
Hmm troche ten konkurs jest niezrozumiały, jak widać jest bardzo dużo pytań odnośnie tego konkursu, w regulaminie nie ma praktycznie żadnych zasad dotyczących tego konkursu, bo np. Trener lub inni współpracownicy mogą być brani pod uwagę?
0
Jeszcze tyle meczy bez Messiego ;/, kurde kto tu ma grać na szpicy, Cesc nie moze tam grac bo przez to gramy w "10" bo on jak przyjmie piłke to odrazu podaje, nie kiwnie 3 obrońców tak jak to robi Messi tylko poda, bo on nie jest NAPASTNIKIEM. Mam pomysł trzeba podesłać list do Taty, że Cesc nie nadaje się na fałszywą 9, bo chyba Martino tego nie widzi.
0
Gramy słabo, bo gramy bez napastnika, Cesc sobie nie radzi bo on nie przejdzie nawet 1 obrońcy, więc jak tu grać w ataku? Cesc do pomocy natychmiast!!