0

Messi był 2, a Ronaldo 3.

0

Dzisiaj czytalem artykul o meczach Barcy bez Messiego i tam w jednym zdaniu pisalo, ze Barca wygrala 10 z 10 meczow bez Leo, ale prawie zawsze roznica 1 bramki, wiec nie ma co sie martwic :) to bylo zaplanowane.

0

Bardzo dzisiaj mi sie podobal Neymar, ze bral odpowiedzialnosc na siebie. Nie ma Messiego to on go zastepuje. Szkoda, ze nie strzelil w tych ostatnich minutach bo naprawde zasluzyl na bramke.

0

Myśle, że Tata wie co robi.

0

Moim zdaniem piłkarze Barcy boją się zaryzykować i myślą sobie tak: "Dobra odrobimy to na Camp Nou" I sobie klepią....

0

2-0 Sociedad !!!! Ale bramka.

0

Rzadko oglądam eliminacje więc nie wiem, nie można się zapytać? Odrazu trzeba kogoś minusować? A to jest już rewanż czy dopiero 1 mecz?

0

Ej może mi ktoś to wytłumaczyć (jak nie chcesz powiedzieć to się nie wypowiadaj). Teraz leci mecz Olympique Lyon - Real Sociedad to jest dwumecz?, czy kto dzisiaj wygra to już gra w LM? Jak to jest?

0

Też o tym myślałem xd bo np. finał na Wembley z ManU był pokazywany na polsacie i wygraliśmy, a np. z Bayernem już nie a był w TVP. Ale ja w takie rzeczy nie wierze ;p.

0

Nie sadze tylko Barca ma problemy z angielskimi druzynami tak to taka Malaga, ATM, Valencia, Real Sociedad i wiele innych spokojnie by ograly wiekszosc "gigantow" z PL. Barca tez ale jakos ma troche problemy z nimi.

0

tylko zobacz jaki to byl mecz CALA Chelsea stala w bramce i tylko na farcie wygrali to powiedz mi co oni prezentuja?

0

Byly gwiazdy w BBVA, ale odchodza! Isco, Mata, Falcao, Cazorla, Navas, Negredo, Soldado. Oni sa tacy sami jak Suarez, Bale itp.

0

Jako liga moze tak, ale gdy przyjdzie im sie zmierzyc z kims z Europy to nie maja szans.

0

Moim zdaniem liga hiszpanska nie jest nudna tylko poprostu nie jest sprawiedliwa w kwestii praw telewizyjnych. Gdyby bylo tak jak jest np. w Anglii to BBVA byla by to chyba najlepsza liga. Bo zobaczcie taka Malaga z niczego stworzyla klub, który wlaczyl w lidze mistrzow i zaszedl do cwiercfinalu, ale nie mieli kasy to musieli sprzedac najlepszych zawodników. I tak robi wiekszosc druzyn w hiszpani (ATM, Sevilla, Valencia) I gdyby nie to to by walczylo z 5 druzyn o mistrzostwo a nie tylko 2. Niektórzy uwazaja, ze Liga Angielska jest najlepsza, ale pod jakim wzgledem? Chyba tylko w tych prawach telewizyjnych. Bo praktycznie wszystkie druzyny w europejskich pucharach opadaja w grupie, albo w 1/8. (jedynie Chelsea na farcie wygrala rok temu) A tak to co Arsenal, City, Spurs, co osiagneli w LM? Wielkie 0, jedynie ManU cos gra. W niemczech jest tak samo 2 druzyny i dlugo dlugo nic. Zadna druzyna w lidze angielskiej nie ma szans wygrac z hiszpanskimi.

0

Ej wy też tak macie, że oklaskujecie Barcelone nawet przed telewizorem? Mi sie same ręce do oklasków składaja jak widze taką gre :P

0

Znamy skład FCB na pierwszy mecz z Levante: Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Adriano, Busquets Xavi, Cesc, Pedro, Alexis, Messi

0

Tylko, ze my jestesmy w pierwszym koszyku, razem z Bayeren, Realem i innymi gigantami, wiec nie moga nam sie oni wylosowac.

0

FabsFAN
to był jego jedyny błąd w tym meczu, ale można tak samo powiedzieć, że gdyby nie jego przechwyt, to nie było by bramki (jak dobrze pamiętam) na 3-0. Bo wtedy to on odebrał piłke, podał do Xaviego a ten do Villi i bramka.

0

Drogi "znaffco" Bale w 2011 roku grał na LO, więc nie komentuj jak nie wiesz.

0

Przy 4 bramce, było tylko 7 podań wciągu całej akcji do gola. Od obrońcy do Pedro. Robi wrażenie co nie? (pokazują teraz akcje Barcy w przerwie).

0

Nie no Santos jest lepsz od Lechii, wkońcu grali w klubowych mistrzostwach świata :) i to w finale.

0

Tylko jest jeden dosyć istotny problem :). Bale nie ma w Realu ;p. Więc nie wiem po co wy mówicie czy sobie poradzi czy nie, jak będzie oficjalne info, to wtedy o tym porozmawiamy.

0

Jak zmieni zdanie, to nikt nie będzie go trzymał na siłe. Z niewolnika nie ma pracownika.

0

I po co takie brednie mówi dzieciom? Chodzi mi o to, że najlepsi piłkarze świata to Messi, CR7 i Neymar. Do dwóch pierwszych się zgodze, ale Neymar narazie jeszcze nic nie osiągnął.

0

Mnie tak samo Mandzukić denerwuje, nie wiem jak mogli jego zostawić, a sprzedać Gomeza, który był moim zdaniem super napastnikiem, opanowanym. A nie jak ten, co nawet z wyglądu przypomina takiego kozaka.

0

Dostal, bo sie wypowiadal pilkarz z Lechii, jak to zrobil :)

0

A widzialiscie jak sie cieszyl pilkarz Lechii ze zdobyl koszulke Messiego? I dlatego takie mecze sa pelne radosci. Pilkarze nie mysla o wyniku tylko o dobrej zabawie.

0

Barta jest koszmarny szkoda mi chlopaka ale caly czas robi bledy.

0

"nie sondze"

0

Śmieszna na konferencja xd, nawet dobrze wymówił Alexis Lecha Gdańsk.
Ale jaki kraj taka konferencja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?