dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi był 2, a Ronaldo 3.
0
Dzisiaj czytalem artykul o meczach Barcy bez Messiego i tam w jednym zdaniu pisalo, ze Barca wygrala 10 z 10 meczow bez Leo, ale prawie zawsze roznica 1 bramki, wiec nie ma co sie martwic :) to bylo zaplanowane.
0
Bardzo dzisiaj mi sie podobal Neymar, ze bral odpowiedzialnosc na siebie. Nie ma Messiego to on go zastepuje. Szkoda, ze nie strzelil w tych ostatnich minutach bo naprawde zasluzyl na bramke.
0
Myśle, że Tata wie co robi.
0
Moim zdaniem piłkarze Barcy boją się zaryzykować i myślą sobie tak: "Dobra odrobimy to na Camp Nou" I sobie klepią....
0
2-0 Sociedad !!!! Ale bramka.
0
Rzadko oglądam eliminacje więc nie wiem, nie można się zapytać? Odrazu trzeba kogoś minusować? A to jest już rewanż czy dopiero 1 mecz?
0
Ej może mi ktoś to wytłumaczyć (jak nie chcesz powiedzieć to się nie wypowiadaj). Teraz leci mecz Olympique Lyon - Real Sociedad to jest dwumecz?, czy kto dzisiaj wygra to już gra w LM? Jak to jest?
0
Też o tym myślałem xd bo np. finał na Wembley z ManU był pokazywany na polsacie i wygraliśmy, a np. z Bayernem już nie a był w TVP. Ale ja w takie rzeczy nie wierze ;p.
0
Nie sadze tylko Barca ma problemy z angielskimi druzynami tak to taka Malaga, ATM, Valencia, Real Sociedad i wiele innych spokojnie by ograly wiekszosc "gigantow" z PL. Barca tez ale jakos ma troche problemy z nimi.
0
tylko zobacz jaki to byl mecz CALA Chelsea stala w bramce i tylko na farcie wygrali to powiedz mi co oni prezentuja?
0
Byly gwiazdy w BBVA, ale odchodza! Isco, Mata, Falcao, Cazorla, Navas, Negredo, Soldado. Oni sa tacy sami jak Suarez, Bale itp.
0
Jako liga moze tak, ale gdy przyjdzie im sie zmierzyc z kims z Europy to nie maja szans.
0
Moim zdaniem liga hiszpanska nie jest nudna tylko poprostu nie jest sprawiedliwa w kwestii praw telewizyjnych. Gdyby bylo tak jak jest np. w Anglii to BBVA byla by to chyba najlepsza liga. Bo zobaczcie taka Malaga z niczego stworzyla klub, który wlaczyl w lidze mistrzow i zaszedl do cwiercfinalu, ale nie mieli kasy to musieli sprzedac najlepszych zawodników. I tak robi wiekszosc druzyn w hiszpani (ATM, Sevilla, Valencia) I gdyby nie to to by walczylo z 5 druzyn o mistrzostwo a nie tylko 2. Niektórzy uwazaja, ze Liga Angielska jest najlepsza, ale pod jakim wzgledem? Chyba tylko w tych prawach telewizyjnych. Bo praktycznie wszystkie druzyny w europejskich pucharach opadaja w grupie, albo w 1/8. (jedynie Chelsea na farcie wygrala rok temu) A tak to co Arsenal, City, Spurs, co osiagneli w LM? Wielkie 0, jedynie ManU cos gra. W niemczech jest tak samo 2 druzyny i dlugo dlugo nic. Zadna druzyna w lidze angielskiej nie ma szans wygrac z hiszpanskimi.
0
Ej wy też tak macie, że oklaskujecie Barcelone nawet przed telewizorem? Mi sie same ręce do oklasków składaja jak widze taką gre :P
0
Znamy skład FCB na pierwszy mecz z Levante: Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Adriano, Busquets Xavi, Cesc, Pedro, Alexis, Messi
0
Tylko, ze my jestesmy w pierwszym koszyku, razem z Bayeren, Realem i innymi gigantami, wiec nie moga nam sie oni wylosowac.
0
FabsFAN
to był jego jedyny błąd w tym meczu, ale można tak samo powiedzieć, że gdyby nie jego przechwyt, to nie było by bramki (jak dobrze pamiętam) na 3-0. Bo wtedy to on odebrał piłke, podał do Xaviego a ten do Villi i bramka.
0
Drogi "znaffco" Bale w 2011 roku grał na LO, więc nie komentuj jak nie wiesz.
0
Przy 4 bramce, było tylko 7 podań wciągu całej akcji do gola. Od obrońcy do Pedro. Robi wrażenie co nie? (pokazują teraz akcje Barcy w przerwie).
0
Nie no Santos jest lepsz od Lechii, wkońcu grali w klubowych mistrzostwach świata :) i to w finale.
0
Tylko jest jeden dosyć istotny problem :). Bale nie ma w Realu ;p. Więc nie wiem po co wy mówicie czy sobie poradzi czy nie, jak będzie oficjalne info, to wtedy o tym porozmawiamy.
0
Jak zmieni zdanie, to nikt nie będzie go trzymał na siłe. Z niewolnika nie ma pracownika.
0
I po co takie brednie mówi dzieciom? Chodzi mi o to, że najlepsi piłkarze świata to Messi, CR7 i Neymar. Do dwóch pierwszych się zgodze, ale Neymar narazie jeszcze nic nie osiągnął.
0
Mnie tak samo Mandzukić denerwuje, nie wiem jak mogli jego zostawić, a sprzedać Gomeza, który był moim zdaniem super napastnikiem, opanowanym. A nie jak ten, co nawet z wyglądu przypomina takiego kozaka.
0
Dostal, bo sie wypowiadal pilkarz z Lechii, jak to zrobil :)
0
A widzialiscie jak sie cieszyl pilkarz Lechii ze zdobyl koszulke Messiego? I dlatego takie mecze sa pelne radosci. Pilkarze nie mysla o wyniku tylko o dobrej zabawie.
0
Barta jest koszmarny szkoda mi chlopaka ale caly czas robi bledy.
0
"nie sondze"
0
Śmieszna na konferencja xd, nawet dobrze wymówił Alexis Lecha Gdańsk.
Ale jaki kraj taka konferencja.