0

My ogrodnika nie potrzebujemy ;p

0

A co ma wspólnego AVB do Luisa Enrique, nie znam go i chce się dowiedzieć czemu mówią, że sobie nie poradził w Romie. Nie śledze ligi Włoskiej więc się zapytałem, a ty wychodzisz z tekstami żeby przeszedł na Bayern itp..

0

A moze mi ktos powiedziec jak on trenowal Rome? tzn. która byla w tabeli itp.

0

Ale pierwsza polowa sezonu byla znakomita, z Realem dawalismy sobie rade, i tylko przez nieszczescie nie wygralismy z nimi (pierwszy mecz Superpucharu 3-2 spokojnie wygralismy z nimi, caly mecz pod kontrola i tylko jeden glupi blad, 1-2 rewanz juz byl gorszy ale mozna to wybaczyc, 2-2 tez bardzo dobry pojedynek Messi vs CR) A w lidze to wiadomo same zwyciestwa dopiero druga polowa sezonu byla gorsza bo jak Tito zachorowal to wszystko sie pomieszalo i ja mam nadzieje ze w tym sezonie juz beda same zwyciestwa.

0

Ja nie polecam komentować na rm.pl, jak zobaczą, że jesteś innym kibicem niż Realu odrazu leci ban za byle co. Ja napisałem, że ci sędziowie w LM to pewnie tak sędziują przez Mou to dostałem bana na pólroku.

0

Dokladnie teraz albo nigdy, wystawic na stól 50mln (wkoncu sprzedalismy Thiago) i zobaczymy co to bedzie.

0

Agent Neymara tak samo mowil, a na drugi dzien juz byl zawodnikiem Barcy.

0

Kurde, trudno skoro nie to nie. Nie chcial zostac to niech idzie na sile nikogo nie bedziemhy trzymac.

0

Uwielbiam Ville, ale ludzie co to za polityka ja pierdo**, 5mln w ratach? Dostali tyle kasy za Falaco, a oni w ratach będą płacić. Za jakiegoś Marquinhosa co ma 19 lat chcą 30mln, a za najlepszego napastnika wszechczasów Hiszpanii dają 5mln? Śmiech na sali...

0

A co jakby Silva powiedzial, ze chce odejsc? To co nie moze? Moze mi to ktos wytlumaczyc?

0

Polki do lat 17 mistrzem europy w PILCE NOZNE! !!!!

0

Gdyby odszedl do Realu, strace caly szacunek dla niego, ale skoro mu sie tak spieszy i juz chce byc najlepszy to droga wolna.

0

Nikt tu nie broni Neymara, bo wszyscy w wiekszych klubach symuluja, i to pilkarze Barcy i to pilkarze Realu, do tej sytuacji co miala miejsce w tym meczu bardzo podobna byla ta sytuacja:


Ale tego kibice Realu napewno nie pamietaja.

0

@Inferno36,
Ja lepiej nie bede mowil o redakcji na rm.pl tam napiszesz normalny komentarz, ale jak cie uznaja ze ty jestes kibic innego klubu masz bana na 3 miesiace :)

0

Ale mnie to denerwuje jak kibice bialych jada po Neymarze, ze symuluje itp. Niech spojrza na swój idealny klub gdzie Pepe rzeznik razem z Ramosem rozwalaja twarze lokciami, albo depcza po rekach.

0

Kibice Realu sie smieja z Neymara, ze prowokuje i nurkuje, ale niech sobie przypomna co CR7 robi, tak samo szuka fauli i czasami symuluje. Do tego mozna podac przyklad (1-2 na Santiago w superpucharze) co Pique sfaulował Ronaldo przed polem karnym, ale gdy zoabczymy powtórke to widac jak szukal faulu.

0

Ale na którym Eurosporcie, PL czy zagraniczny?

0

Widac, ze Tello bardzo kocha Barce i chce zostac, bo wie ze jego moment niedlugo nadejdzie, a nie to co Thiago chce juz byc gwiazda.

0

Bardzo lubie Thiago i go szanuje, skoro chce odejsc to prosze bardzo, on ma 22 lata i mysli, ze bedzie gral w 1 skladzie? Jak mamy Inieste, Xaviego, i Cesca? Dwóch pierwszych tez w jego wieku nie grali w pierwszym skladzie i grali duzo duzo mniej od niego, a teraz sa jedni z najlepszych na swiecie. Skoro Thiago sie tak spieszy to droga wolna. Ja osobiscie uwazam, ze powinien zostac, napewno by gral wiecej, ale skoro nie to nie.

0

Kurde widac, ze tu same 10 latki na tej stronie co nie maja zielonego pojecia o sprawach finasowych. Myslicie, ze Messi tak poprostu sobie nie zaplacil? To nie jest tak jak u wiekszosci ludzi, ze sobie idzie do banku, na poczte, zaplaci wszystko i po problemie. On ma do tego ludzi, którzy go reprezentuja, placa za niego wszystko (podatki tez) a on moze nie miec pojecia o tym. Wczesniej Messi powiedzial chyba na FB, ze on o tym nie wiedzial! i ze wszystko wyjasnij jego doradca finansowy.

0

On moze byc dumny bo Barca Regal wlaczyla do samego konca, i to w kazdym meczu tak jest, Tito nie moze byc dumny zwlaszcza po porazce 7-0.

0

W koszykówce Barca gra bardzo dobrze, i kazdy mecz z Realem jest wyrównany, mysle ze nie potrzeba tam zmian, bo graja bardzo dobrze. Raz wygrywa ten raz ten.

0

No ja mam akurat takie szczęście, że mam TVP Sport, ale za to nie mam Canal + ani N, więc mam chyba gorzej.

0

Ale mecz Hiszpania - Urugwaj, będzie na żywo w TVP Sport więc nie ma się czym martwić.

0

Omg Pirlo ale gol!!! nie no on najlepiej na świecie wykonuje wolne.

0

No może czasami, ale w porzednich meczach też gwzidali na korzyść Realu, i nikt o sędziach nie mówił, ale chodzi o to, że oni zawsze jak przegrają (w nodze, ręcznej, koszykówce itp.) to szukają wymówek.

0

A na stronie białych już zganiają na sędziów :D widać mają kompleksy.

0

KONIEC BARCA WYGRAŁA !!! 2-2 :)

0

a faktycznie nie sprawdziłem TVP 1, dzięki :)

0

Dlaczego kolega wyżej dostał tyle minusów? Za to, że się zapytał? Ja właśnie to samo pytanie miałem zadać, bo w tvp 2 nie będzie meczu Hiszpanów o 24.00, a Włochów będzie mecz, może na TVP Sport?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?