0

I zmiany już powinny być w przerwie, jak to robi Mou 3 zmiany w przerwie i w drugiej połowie jest juz inaczej. A nie jak Tito jedna zmiana w 90min.

0

Pique to jest obrońca? Ja tak kiwam 13 latków na Orliku.//.././/...

0

Wejdzie Messie w drugiej polowie pewnie.

0

@pitu22
A dlaczego chcesz zmieniac trenera? Przeciez juz prawie wygralismy La Lige, jestesby w polfinale ligi mistrzow, polfinal pucharu krola. Mozemy pobic rekord pkt i goli w sezonie. A trzeba zauwazyc, ze Tito jest pierwszy sezon, wiec to jest i tak bardzo duzo inne druzyny by marzyly o takim sezonie. A przeciez jeszcze jest rewanz jeszcze mozemy wygrac lige mistrzow. Tak jak ktos napisal nizej, jak Mou dostal 5-0 od Barcy to czy go wywalili? Nie, i nastepne sezony mial super. Wiec poczekajmy. Wzmocni sie srodek obrony, kupi napastnika i beda puchary. Zobaczycie.

0

@v3go
A ogladales wszystkie mecze BVB w tym sezonie? Ze twierdzisz ze Hummels gra padake? Czy twierdzisz bo jego jednym slabym wystepnie z Realem? Bo jesli tak to szkoda slow. A wiesz ile popelnia bledow Pique albo Alves na mecz? Ty sobie nie zdajesz z tego sprawy bo wiadomo jak Barca chce kogos kupic to sie uwaznie przyglada takiemu graczowi, ale ty przypomnij sobie ile nasi obroncy popelniaja bledow co mecz.

0

@Cius
Hummels jest bardzo dobry, Silva jest super, wiec czemu ci sie nie podobaja? Przeciez gdyby nie Thiago Silva to napewno Milan by tak dobrze nie gral. A Lewandowski jest dobry, ale nie wiem czy by pasowal do Barcy. A co ty gadasz ze Ibra to drewno, ty wiesz ile on ma asyst? Jeden z najwiecej asystujacych i strzelajacych pilkarzy w tym sezonie.

0

A ja uwazam, ze typowa 9 przda sie Barcelonie. Przeciez jak Messi gra to i tak nie stoi na srodku jak np. Lewandowski, Gomez itp. tylko sie cofa po pilke i zaczyna akcje, wiec mozna kupic typowa 9 postawic na srodku. Messiego dac zamiast Xaviego, i wtedy mamy atak a Messi robi i tak swoje.

0

To, że Hummels popełnił jeden bardzo poważny błąd to już mamy go nie kupić? A przypomnijcie ile błędów na mecz popełnia Alves albo Pique?

0

Wy jesteście niektórzy naprawde chorzy psychicznie. Jak Tito był w Nowym Jorku to wszyscy chcieliście, żeby wrócił, teraz jeden dosyć słaby mecz i już go sprzedajecie.... szkoda słów.

0

Lol, teraz na miejscu kibiców Realu bym się zapadł pod ziemie :D wczoraj tak się śmiali tak wyzywali, że Barca 4-0 hahaha, a dzisiaj 4-1 i to przy dużyyyyym szczęściu. VEB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Kurde ja nie rozumiem, bramkarz to musi bronić! A nie jest ważne to czy bramkarz dobrze gra nogami, bo to chyba każdy piłakrz potrafi czyli podać do kolegi który stoi 20m dalej o to chodzi w piłce nożnej żeby podawać. Barca chce kupić jakiegoś Guaite bo dobrze gra nogami, a co inni niby nie umieją podać?

0


Tylko wierni kibice mogą to obejrzeć !!!!!! VEB

0

@Wojciech6
Nie zgodzę się z tobą do końca, otóż Hiszpania ma żelazną defensywe, Ramos i Pique świetnie się dogadują do tego Alba, jedynie osłabienie to PO, i świetnego bramkarza.

0

No niestety, Bayern okazał się lepszy. Nie można dominować Europy wieczność, Barca dominowała 4 lata z Pepem, rozwalała wszystkich Real 5-0, wygrali tak samo z Bayernem 4-0, finał ligi mistrzów United 3-1, to była miazga. I niestety nie można cały czas wygrywać, ale ten sezon i tak jest w miare udany, w końcu już prawie odzyskaliśmy mistrza. W następnym sezonie zrobi się transfery (obowiązkowo Neymar, Hummels) Jeszcze jest rewanż wiadomo 4-0 trudno odrobić, ale wiara i nadzieja umiera ostatnia. Zobaczycie będzie dobrze. VeB

0

Oby, my 23 kwiecień zapamiętali na długooo. Chodzi ty oczywiście o mecz :)

0

Jak ktoś chce ogladać mecz w HD zero zacięć to tylko na stronce
http://www.futbolhd.pl/
ale, dostęp do HD jest płatny (12zl za miesiąc sms, albo 7zl przelew) ale naprawde bardzo, ale to bardzo polecam. Dla użytkowników bez premium też na transmisje, ale słabsza jakoś i się troszke zacina.

0

Po prostu wiocha ze składem ja bym wystawił inny!!

0

Nie mówią nic o Messim, ani, że dostał pozwolenie na gre, bo tak to trzyma Bayern w niepewności. Oni nie mają 100% pewności, że Messi zagra i nie będą się mogli w 100% przygotować. Bo jak się dowiedzą, że Leo zagra to odrazu będą chciecli go wyłączyć. Więc to jest tylko przykrywka.

0

Akurat Barcelona lubi się pchać środkiem, więc jak to jest ich słaby punkt to tylko dla nas lepiej. Bo wiadomo Messi uwielbia się wbijać w środek.

0

@Eric_Abidal_22
Nie możesz mówić, że ta "nowa" jak to nazwałeś once de gala nie wypaliła bo, nie było Messiego, Xaviego (oczywiście wszedł w 2 połowie) Pique, Alby, Busiego. Więc nie ma tutaj porównania, a sam Messi robi przeogromną róznice.

0

Ja wszystkie mecze oglądam tutaj
http://www.futbolhd.pl/
Naprawde polecam gorąco, lecz żeby mieć jakoś HD trzeba wysłać sms za 12zl (premium jest na miesiąc), ale naprawde opłaca się oglądam już 3 miesiąc na tej stronce i może przez wszystkie mecze zacięło mi się zaledwie z 10 razy albo mniej. Dla użytkowników bez premium też są transmisje które, troszke się zacinają i jest słabsza jakoś, ale jest ok. Więc polecam szczególnie HD.

0

Duet Cesc - Alexis to jest coś

0

@gansoo,

Połowa składu to rezerwowi to ja nie wiem o co ci chodzi.

0

Ja tu tak czytam komentarze i gdybym nie oglądał meczu, to bym nie wiedział kto jak gra ani nic. Bo każdy komentarz jest całkowicie inny. Ten mówi Villa do zmiany, drugi, że gra bardzo dobrze, jeden mówi Cesc dno drugi super. Lol to ja nie wiem kto gra dobrze kto źle.

0

Kurde, jak zawsze Alexis grał to pisaliście, że gramy w 10, teraz go chcecie i wyzywacie Ville, lol szkoda słów.

0

@Miki_Messi2001

Nie wiem co ty masz z rozumem, ale niektóre twoje posty to są poprostu idiotyczne, nawet takie rzeczy co ty piszesz to 10 latek wie. Nie wiem czy ty to robisz specjalnie czy nie, ale najlepiej jakbyś sie w ogóle nie wypowiadał. Villa to, że jest po 30 to nie znaczy, że jest słaby jeszcze kilka sezonów może pograć na najwyższym poziome. Jakoś Giggs ma 40 lat a daje rade, gra w najważniejszych meczach i to po 90minut, i daje rade? daje więc nie wiem o co ci chodzi.

0

Jeszcze nie wygraliśmy to wiecie :) 1-0 to jeszcze nie wygrana,

0

GOL 1-0 Karny :D

0

http://www.rojadirecta.me/goto/www.deporte42.com/

Tu jest transmisja, już zaczęli. Bo na tej oficjalnej nie leci nie wiadomo czemu ;/

0

A ja mam takie pytanie jeszcze, czy ten Puchar Katalonii to się zaczyna od półfinałow czy są jakieś wcześniejsze fazy? A i nie ma rewanżu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?