0

Nie no, ta bramka Alexisa 2 to poprozu poezja ! Żeby takie gole w Barcy strzelał to by było super, a często się znajduje w takich sytuacjach.

0

Ciekawe jakby go na tej konferencji zapytali, czy gol Ibry to prezent? Ciekawe co by powiedział. Naprawde szkoda słów.....

0

Boże, za jakie grzechy :(, ale moze to nie prawda

0

@dominikos
Ale zrozum, że nie ma innego miejsca żeby na ten temat porozmawaić, więc każdy pisze to pod głownym tematem. Ale to chyba dobrze, że kibice sobie pomagaja? Chyba sam wolisz obejrzeć mecz w super jakości, bez zacięć niż np. słuchać w radiu. A jak będziesz szukał transmisji np. 15 min przed meczem to zapewniam cię, że nawet do przerwy nie zdążysz. Więc dlatego robi się to kilka godzin przed meczem. Żeby później nie było problemów. Ważne jest chyba, żeby te emocje jak to nazwałeś oglądać w jak najlepszy sposób. Bo co to za przyjemność oglądać latające kwadraciki po komputerze.

0

Ja do oglądania meczów używam
http://www.futbolhd.pl/
Tylko się płaci 5zl albo 12zl sms za miesiąc, ja osobiście jestem zadowolny z tej stronki, bo HD jest i jak już włączysz mecz to się w ogóle nie zacina (czasami 2 razy na mecz jakieś zacięcie), ale tak to wyszstko ok. Niektórzy mówią, że mają problemy z tą stronką, ale ja ostatnio wykupiłem na miesiąc premium, bo byłem zadowolny to nie wiem, polecam właczyć ta stronke troche wczesniej przed meczem, żeby później nie było problemow.

0

@Ten który ogląda każdy mecz
Jestem kibicem Barcelony, ale to zdjęcie w ogóle mnie nie śmieszy, a dalczego? Gdybyś wiedział dlaczego płakał to byś się z tego nie śmiał, dla twojej wiadomości to on w tym czasie dowiedział się, że jego ojciec umrał. Ciekawe jak ty byś się zachował gdyby ci się taka sytuacja przytrafiła. Śmiałbyś się? Chyba nie. Nawet do największego rywala trzeba podchodzić z szacunkiem.

0

Koledzy nic sie nie stało 13pkt nadal jest VEB

0

Zauważyłem, że ludzie na tej stronie (niektórzy oczywiście) patrzą tylko na błędy piłkarzy i bramki, jak coś nie idzie to tylko: tego sprzedać, tego zmienić , ten się nie nadaje itp. jak jest bramka to wiadomo wszyscy się cieszą. Gdy np. ktoś zrobi dobry odbiór czy świetnie poda to nikt tego nie napisze, ale jeśli np. Pique zrobi kiksa to odrazu do sprzedania....

0

I CO TELLO GOL A CHCIELISCIE GO ZMIENAIC PAJACE

0

No widać było jak się męczą na tym terenie piłkarze Argentyny, ale to tylko im na dobre wydzie :) 1-1 to nie taki zły wynik.

0

PDERO GOL !

0

@Caratan
Jakbyś chciał wiedzieć to ja oglądam 3 mecze na raz, na kompie Hiszpanie, na laptopie Argentyne, a w TV Polskę. Mogę sobie ogladać co chce. Osobiście to argentynie kibicuje z całego serca, żeby wygrała mistrzostwa świata i to nie ze względu na Messiego poprostu ich lubię i tyle, tak jak hiszpanie. Bo potrafią grać mile dla oka.

0

Messi jakoś ciągnie gre, kilka dobrych dryblingów, a Di Maria co ma piłke to strzela.

0

A Polska ale ciśnie !!! 2-0 z najgorszą reprezentacją na świecie.

0

1-1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOL ARGENTYNAAAAAA

0

Argentyna 0 - 1 Boliwia ;/;/;/

0

A no tak xD Sorry mój błąd, fakt organizatorzy mają zapewniony udział w rozgrywkach. Jakoś wyszło mi to z głowy.

0

Ej mam pytanie, to są eliminacje do mistrzostw świata czy mecz towarzyski?

0

Mario piękna bramka :) ten gość jest super ale jednym słowem jebni*** :D

0

2-1 Brazylia - Włochy

0

Kurde, ludzie przecież co wy chcecie od Neymara, zaliczył asyste, w miare dobrze gra, a wam się nie podoba. Co on ma co mecz strzelać 5 goli, nawet przeciwko Realowi. Przecież np. Messi nie zawsze strzela po 3 gole każdemu. Moim zdaniem dobrze gra, bo nie jest taki samolubny widać, że szuka gry z kolegami.

0

Neymar Asysta :D juz 2 prawie

0

Navarro to tak jak Messi w Barcelonie :)

0

mekston

Obejrzalem jeszcze raz powtorke i sry moj blad myslalem ze to bylo chwile pozniej. Ale ten spalony troche taki dziwny. Bo w momencie kiedy pilka odkleja sie od nogi iniesty messi do tej pilki wychodzi i wtedy nie ma spalonego. No zalezy jak to sedzia by ujal.

0

Rand Al Thor
Jaki spalony co ty gadasz. Na tym ssy widac ze jest spalony ale to nie jest moemnt podania zobacz sobie skrot meczu iniesta biegnie z ta pika dalej a nie podaje. Takie zdjecia powinny byc usuwane.

0



Zobaczcie sobie ten filmik, oglądałem go przed meczem z 20 razy i się tak nastawiłem na taki wynik i był :) Nie no ten kanał to jakiś jasnowidz.

0

Ej mam pytanie, bo tak nie bardzo się orientuje. Czy Barca może trafić na Real w 1/4? Czy nie?

0

Przy stanie 2-0 dla Barcy w pierwszej połowie był taki moment, gdzie kibice zaczęli śpiewać hymn Barcy, w tym momencie poprostu się rozpłakałem, tak to brzmiało pięknie, że naprawde brak słów... VeB

0

benzemaozil

Ty się dobrze czujesz? Barca wygrała dzisiaj jak najbardziej zasłużenie, to wasz Real przeszedł do 1/4 przez błędy sędziego, i to można nazwać fartem, Ronaldo wtedy nie istniał, a dzisiaj co? Pokaz Messiego i reszty i dobranoc.

0

BOZE DZIEKUJE CI NAPRAWDE Z CALEO SERCA, WIERZYLEM WIERZYLEM przez caly ten czas i JEST AWANS!!!!!!!!!!!!! BARCO KOCHAM CIE JESTES WIELKA !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?