dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no, ale taka ciekawostka, tak samo wazne mecze a potoczyly sie prawie identycznie :)
0
Ej patrzcie czy to zbieg okolicznosci czy nie,
W Lidze Europy, Chelsea wygrala tez 2-1, i najpierw oni strzelili a pozniej Benfica z KARNEGO (tak samo BVB) i pozniej w ostanich minutach strzelili gola i Bayern i Chelsea, musze pozniej sprawdzic w jakich minutach te gole padly. Bo naprawde dziwnie to jest xd.
0
Ty jestes zalosny przeczytales tylko 1 zdanie czy caly wywiad?
Xavi pozniej powedzial
"Barcelona – zdaniem Xaviego – powinna jednak zapomnieć o sytuacji w Madrycie i skupić się na sobie."
Jego zapytali dziennikarze na temat Mou a nie sam o tym wspomina, zapytali go to odpowiedzial proste....
0
Mou w Barcy? Chyba sobie jaja robisz, on by nam zniszczyl druzyne totalnie i by my przez 10 lat niczego nie wygrali, a do reszty na pewno nie przejda.
0
cytat: "Najgorsze: Deszcz, który popsuł świętowanie"
Ja bym dal
Najgorsze: Kibice, którzy popsuli swietowanie.
Jak mozna nie przyjsc na fete, bo deszczyk padal? To niech sobie ku*** parasole kupia, a nie Iphone za 5tys zl.
0
no fajnie nie pokaża dalej.....................
0
hahah Pedro gol lol xD Super
0
Co takie pustki na Camp Nou?
0
Wyraz twarzy Pedro na tym zdjęciu mówi wszystko o dzisiejszym składzie.
Tito Nieeeeeeeeeeeeeee.
0
Ja rozumiem, ze my nie wiemy jak graja na treningach itp. Ale zeby nie dac Tello ani Thiago??? Alexis jest w dobrej formie ale nie lepiej duch pedro.
0
Jak nie chca go sprzedac, to za rok odejcie za darmo i po sprawie. I zostana z niczym.
0
Jak można mieć takiego farta lol....
0
0
No nie Cwelsi jak farcą i 1-0 dla nich no lol......
0
Czelsi narazie super farcą.... tak jak z Barcą xD
0
Powiem tyle - HAHAHAHAHA i jeszcza raz HAHAHAHAHA chyba inaczej sie tego nie da skomentowac.
0
Kurde z chęcią bym jechał, ale żeby to nie było w Gdańsku bo mieszkam na śląsku ;/ Żeby chociaż w Warszawie to jeszcze się jakoś dojedzie, ale do Gdańska to bardzo daleko :( Ale takiej okazji to niemogę przegapić.
0
Ale to co Puyol wczoraj wyprawiał, szczególnie z Pique to jest niepojęte xD Czasami szkoda było mi Pique bo jak go tak Puyol okładał :( Chyba za te wszystie błędy w obronie xD.
Zobaczcie sobie na tym filmiku na górze od minuty 2:42:20 tak się zaczyna cała akcja :)
0
W tym sezonie to nie ma porównania miedzy Messim a Ronaldo. Nawet o liczbe bramek w lidze itp. A Ronaldo to w tym sezonie strzelil kilka naprawde swietnych bramek, a Messi to praktycznie co 3 mecz laduje bramki nie z tej ziemi. Szczegolnie po jego rajdach. Ale i tak najladniejsze według mnie gole Messiego w tym sezonie to:
Z Milanem na Camp Nou (1 bramka),
Rzut wolny na Santiago w Superpucharze,
Z Betisem,
Z Betisem (wolny)
I wiele wiele innych. W tym sezonie naprawde duzo tego jest.
0
Ale mi się chce śmiać z tego Pique, nie wiem co on miał na myśli pokazywać jeden palec xD.
0
Jankiel gdzie u góry? Bo szukam i nie moge znalezc.
0
Okey leci :)
0
@Makaj
A podałyś wszystkim linka, tak wiesz np. w tym newsie żeby wszyscy widzieli ten piękny przejazd.
0
Ok, dzięki, a o której ten przejazd jest?
0
No właśnie będzie ten przejazd pokazany?
0
Jak Pique z kolanka xD
0
duet Alexis - Cesc PERFECT !
0
@kibicbarsyod2012
Dzieciaku powiedz mi co ty robisz an stronie mistrza? Bo się tak zastanawiam. A przypominam ci, że Real grał wtedy o wicemistrza więc musiał się postarać, a dzisiaj to jest mecz o pietruszkę więc sobie klępią.
0
Madrid, cabrón, saluda al campeon!
Madrid, cabrón, saluda al campeon!
Madrid, cabrón, saluda al campeon!
Madrid, cabrón, saluda al campeon!
0
Mamy się z czego cieszyć, bo wcześniej nie mogliśmy, ponieważ nie było matematycznego wygrania.