0

fcbarcelona12

Po co Ramos, ja osobiście go nienawidze i nawet jakby dało się go kupić to po co, żeby dostawał co mecz czerwoną kartke albo samobója strzelał? Czasami się super spisuje, lecz w ostatnim tygodniu to przez niego padały wszystkie bramki, (z MU na Santiago przez niego gol, przez niego prawie karny w ldize z nami, samobój na Old Trafford) A co do tematu to moim zdaniem Hummels jest zajebis** to nie wiem.

0

MILAN: Abbiati, De Sciglio, Zapata, Mexes, Constant, Flamini, Montolivo, Muntari, Niang, Pazzini, El Shaarawy.

Skład Milanu z Genoą, widać, że prawie podstawowy.

0

Taki skład właśnie chciałbym zobaczyć, lecz tutaj musiałby każdy mieć określone zadania. Alba i Adriano w takim zestawieniu nie powinni się angażować w akcje ofensywne, jedynie jak tego sytuacja będzie wymagać, bo w przypadku kontry alba i adriano by sie spisali świetnie bo są bardzo szybcy. Pique w razie czego jak np. alba pojdzie w pole karne wtedy on by się cofał do obrony. Messi tak jak na schemacie byłby ofensywnym rozgrywającym, wtedy mógłby się cofać rozgrywać i szukać prostopadłych podań do Villi, lub grać z nim klepką, wtedy miało by to sens. Tello lewe Pedro prawe skrzydło rozciągali by obrone, Villa wtedy by miał wiecej swobody, a Messi by mógł robić to co najlepiej potrafi. A Iniesta i Sergio to chyba wiadomo.

0

Markus32
2-1? Co ty nie oglądałeś poprzedniego meczu, nawet 3-1 nie da awansu jedynie 2-0 da dogrywke a 4-1 lub wiadomo 3-0 lub wyzej daje awans 3-1 nie.

0

Ej ludzie fajny się mecz zapowiada bo gramy 10 na 10. W Barcy Pedro bez formy, a w Realu bezproduktywny, bez formy Di Maria ! Veb

0

Skąd wiecie jakie składy?

0

To tylko jakieś głupie gazety sobie wymyślają, przecież skąd oni mogą wiedzieć jaki będzie skał. To tak jak my tu piszemy o składach taki oni, tylko, że publicznie.
Ja osobiście uważam, że ten skład był dobry kiedyś, teraz nie wygląda najlepiej. Moim zdaniem lepiej by było dać Inieste do środka zamiast Cesca bo Iniesta się dusi na skrzydle. Atak to musi być atak a nie pomocnicy, oni mają inne zadania. Villa na środek, Messi na prawą strone (wtedy schodziłby do środka) Lewe skrzydło Tello lub wiadomo Alexis/Pedro. A do reszty pomocy to wiadomo Xavi, Busquets, Obrona Adriano/Alba - Pique - Puyol - Alves

0

Ja Ibre bardzo lubię i szkoda, że już go nie ma w Barcy bo na takie autobusy byłby super. A Balloteli? Jeb**** , ale i tak go lubię xD

0

Hasz29

Po 1 nie Tiago tylko Thiago bo to jest różnica, a po 2 moim zdaniem Thiago rozegrał dobre zawody, Montoya także.

0

Panko92

Messi sie przykłada i to bardzo, ale on poprostu nie ma siły, to nie jest robot, który będzie grał każdy mecz na 100%. Ciekawe czy ty byś był w stanie grać co 3 dni na 100%.

0

Zal mi tu niektórych, Barca przegrywa a wy już sprzedajecie pół składu juz Messiego wina itp. Spadek formy, kryzys itp. Ludzie OGARNIJCIE SIE przyzwyczailiscie sie do samych zwyciezc i teraz nie mozecie sie pogodzic z porazka. A co maja powiedziec inne druzyny, ktore np przegrywaja 5 meczy z rzedu?

0

Milan na wyjazdach słabo gra, przypomnijcie sobie co było rok temu jak Milan u siebie grał z Aresnalem mial tylko 4 strzały i 4 gole, i sprawa awansu była już zapewniona, a pojechali do Arsenalu i mecz skończył sie 3-0 dla Kanonierów. I tak Milan awansował ale dwumecz skończył się 4-3 i prawie co nie doszło do dogrywki.

0

Hasz29

Tak, jeszcze sprzedajmy Messiego, bo miał zły dzień, Puyola bo za stary, Fabregasa, Inieste i tych co wymieniłeś i zostaną sami z Barcy B. Chłopie ty naprawde myślisz co ty piszesz?

0

adebayor15
3-1 i niestety Barca odpada więc, nie wiem czy to takie fajne.

0

Mecz super, Barca jak narazie bardzo ostroznie kilka dobrych akcji i swietnie w obronie, ale to AC Milan widac dobrze sie przygotowal zobaczymy w drugiej polowie.

0

Widać, że ta czerwona kartka dla Ramosa przygasiła Real, i dlatego Rayo musi atakować!

0

Jak slyszałem gwizdek myslalem ze, spalony

0

JAKI KU*** SPOLANY!!!

0

Xavi6, o tym samym pomyślałem :) jadę z tobą.

0

COOOOOOOOOOOOOOOO SPALONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba w piździ*

0

Tutaj niektórzy piszą, że Messi słabo, ale na ta chwile najlepszy na boisku to jest właśnie Messi, miał kilka kapitalnych podań gdzie powinien być gol, dzisiaj on rozgrywa i próbuje strzelić ale przecież się nie rozdwoi.

0

Moim zdaniem trzeba odrazu w przerwie dać Inieste, w 60min tak gdzieś Tello za Pedro/Aleksisa. Bo będzie ciężko.

0

Podaj cie jakies dobre linki prosze was bardzo

0

Trochę mnie źle zrozumieśliście, nie chodziło mi o to, że się wcale nie muszą uczyć, ale, oni nie muszą się martwić o przyszłość, bo większość z nich wystarczy, że zagra w Barcy B, i taki 17/18 latek (np teraz Deulofeu) zarabia kilkanaście tysięcy miesięcznie) co niektórzy dorośli ludzie muszą pracować na to rok. Ale wracając do tej nauki, to np. kiedyś w podstawówce chodziłem do klasy z takim jednym co super grał w piłke potrafił przejść wszystkich a używał tylko jednego zwodu (jak kiedyś Zidane - kołowrotek tzw), ale za to się bardzo słabo uczył teraz niezdał do 2 gim, lecz gra w klubie jako jedyny dostał się wyżej w klubie niż inni. I słabo się uczy, ale wszędzie go przyjmują bo widać, że ma talent i właśnie o to mi chodziło, ale wiadomo już wyżej w wyższych klubach mogą go nie przyjąć jak zobaczą jego świadecta.

A i jeszcze jedno do tych, którzy mnie tu wyzywali, że niby ja się słabo uczę. To mam pytanie skąd możecie to wiedzieć? Może nie jestem jakimś super kujonem, ale myśle że średnia 4,7 na koniec 1 gim to nie jest źle, i myślę, że raczej z tym nie miałbym problemów, żeby dołączyć do jakiegoś klubu.

0

wyposazenie*

0

Kurde, jak ja im zazdroszcze, oni sobie graja maja pelne wyposarzenie, wszystko, a za kilka lat beda juz nawet zarabiac. I nawet nie musza sie uczyc :( A w tej je**** za przeproszeniem Polsce to nic nie ma... I trzeba klepac biede cale zycie.

0

0

@itruikt

Co ty chłopie gadasz jak Eto grał w Realu w latach 1997-2000 a do Barcy dołączył w 2004 roku. Eto przyszedł z REALU ale MALLORCA.

0

Mam pytanie wczoraj ile Argentyna wygrała ze Szwecja i kto strzelił?

0

sry tak tego nie przed wsatili nie powinno byc xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?