dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Robertinho
Mam pytanie bo na tej stronie co podałeś to cały czas jest reklama wbudowana, jak włączyć transmisje?
0
Moim zdaniem taki Dos Santos, czy Montoya albo Barta powinni być powołani, to co, że przeciwnik z 3 ligi ale napewno by złapali rytm meczowy.
0
Ej podajcie jakiegoś linka bo nie widziałem, żeby ktoś podawał.
0
Barca, ale zawodnicy Barcy B :)
0
Szkoda, że Deulofeu nie gra ;/
0
Ludzie bez przesady jest porównywać Messiego a Mandżukica, to jest ziemia a niebo.
0
Żałosny człowiek, po co tak mówic na zapas. A jak to Bayern dostanei lanie? Pewnie mu się głupio zrobi. Ale myślę, że to tylko zawodnikom doda siły i pokażą kto jest najlepszy!
Veb.
0
@flow Guardioli to do Mourinho nie porównuj, bo zauważ, że Pep wygrał 14 z 19 możliwych pucharów w ciągu 4 lat, a Mou czym może sie pochwalić w Realu? Superpucharem, Pucharem Króla, Mistrzostwem i chyba tyle.. A Tito jeszcze pokaże, że jest super trenerem.
0
Messi sobie pewnie tak myślał, jak jego koledzy marnowali okazje. "O tu bym napewno strzelił", "o tu też", "i tu też bym umieścił piłke w siatce", i by było 3 i po kłopocie xD. Ale nie tylko on się denerował i obgryzał paznokcie. Ja to dopiero miałem nerwówke pewnie jak wszyscy. Moje najdłuższe 4 minuty w życiu.
0
@Legia1916
To ty chyba nie oglądasz meczu Barcy, właśnie gramy coraz lepiej z kontry, przypomij sobie mecz Barca- Rayo 3-1 wszystkie 3 bramki padły po kontrze, albo ostatni gol z Milanem, też błyskawiczna kontra. Moim zdaniem gramy coraz lepiej z kontry.
0
swaltzz
Ryby głosu nie mają, a po drugie PSG to jest bardzo silny rywal, oni się nie bali Barcy jak Milan, czy zawsze trzeba wygrywać 4-0,5-0, nawet z najsilniejszymi? Jakoś wasz Realek przegrał 3-2 i też można powiedzieć, że nie zasłużyli bo zagrali bardzo słaby mecz u Turków. Ale zauważ, że pierwszy mecz Barcy był bardzo dobry i gdyby nie błąd sędziego i fartowny gol w ostatniej sekudzie meczu to byłoby 2-0, więc zamknij się.
0
Messi, za Pedro/Cesca i będzie dobrze mówie wam !!!
0
Dobrze, że Messi na ławce, bo np. jakby grał od początku to pewnie by zszedł w 60min, a co jak będzie dogrywka? To on by się napewno przydał wieć sklad ok.
0
No lol/.....
0
Lewandowski gol, a komentator orgazm....
0
MALAGA sry :D
0
MALGA GOOOL
0
Kompany dzisiaj świetnie, chciałbym aby dołączył do nas :) Tak samo Aguero również może zawitać na Camp Nou.
0
Ja mam numer w dzienniku 22 :) Ale super, jak Abi na koszulce :D
0
Coś pięknego.
0
MasterFCB
Nikt się smiać nie będzie, bo raczej kazdy tak ma.
0
Aż mi się łezka w oku kręci ;)
0
TERAZ CZAS NA hatricka Alexisa xD
0
Znowu nie widziałem akcji tak jak poprzednio bo sie cieszylem z gola fabregasa a tu znowu gol xD
0
Mamy super duety, Villa i Messi i Fabregas i Alexis
0
@Miki_Messi2001
To nie fifa. A po drugie to skąd ci przyszedł pomysł do głowy kupować dzidka na bramke? Może jest super, ale pogra amx 2 sezony, nastepnie Falcaco? Nawet nikt o nik nie wspominał, już bardziej realne jest sprowadzenie Aguero.
0
@Miki_Messi2001
Myślisz, że stanie na bramce to takie łatwe? Jak jesteś taki mądry i wyzywasz Valdesa, to ty zajmij jego miejsce co? VV stara się jak może i od niedawna super mu to wychodzi, ale właśnie przez błędy obrońców i takie sytuacje uważa się, że jest słąby a wcale tak nie jest.
Ja uważam, że Valdes jest jednym z najlepszych bramkarzy świata i tyle. Nikt nie docenia VV umiejętności bo każdy patrzy na jego wpadki. Później tacy hejterzy robią z tego filmiki na youtube a takie dzieci jak Miki_Messi2001 łykają to, a nikt nie potrafi go doceniać. Ja uważam, żeby Valdes nie odchodził.
0
apollo19
Boze co to za dziecko. Jak to czytalem to pomyslalem sobie tylko jedno jakbym cie sptokal to bym nie wiem co ci zrobil. Ty mowisz, ze jakby Messiego nie bylo to Barca byla by w srodku tabeli. To powiedz mi dzieciaczku, gdzie bylby Real bez CR, chyba w Segunda Division. Wspomniales, ze to co za mistrz bez wygranej z wicemistrzem. Tymi slowami szukacie jakiejs wymówki bo wam zal dupe sciska. Mowiles ze Alves powiedzial, ze wymowki sa dla przegranych i ty wlasnie to pokazujesz szukajac razem z Mou wymowek. Ale Real jeszcze nie wygral wicemistrza bo wystarczy jeden remis, Atletico wygra i juz jestescie 3. A Barca z nimi wygrala, wiec nie powiecie ze co to za mistrz bez wygranej z 2 w lidze. Chlopie sam siebie jedziesz w kazdym zdaniu, wez idz na swoje rm.pl i tam pisz, a nie tu zasmiecasz. Pozdro dla ciebie.
Jeszcze tylko dodam, bo pisales, ze Real zmiażdżył w lidze rezerwami Barce w 2 GD. Po pierwsze bylo 2-1 po drugie w 90min sedzia wam pomogl i moglo byc 2-2, wiec 2-1 to nie zmiażdżenie rywala.
Tak samo rok temu jak Real przyjechal na Camp Nou tak samo bylo 2-1 po wyrównanej walce a nie zmiażdżenie rywala jak np. w 2010 roku 5-0 dla Barcy albo 6-2 na Santiago. To sie nazywa zmiażdżenie.
0
messivillapedromvp
Ty to masz pojecie o pilce noznej hahaha, Busi jest najlepszym def. pomocnikiem na swiecie i czy ci sie to podoba czy nie, Xabi owszem, ale on kiedys byl super teraz to znajduje sie oo daleko. Nikt nie ma takiej inteligencji pilkarskiej jak Busquets.
0
Ja nierozumiem, kiedyś nie było 5 sędziów, kamer, nie było nic, teraz jest wszystko jeden sędzia za bramką, drugi koło niego, kasy zarabiają tyle gdzie normalny człowiek zarabia przez rok ciężką i uczciwą pracą. A tu co mecz to gorsze błędy. TO JA SIĘ PYTAM po co ten h** (za przeproszeniem) stoi za bramką i nic nie robi? Chyba po to jest sędzią takiego meczu żeby nie było takich błędów. Dosyć, że oni tyle kasy za to biorą, ale ja się pytam za co? Za okradanie drużyn z bramek itp? Normalny człowiek zaraz pójdzie do więzienia jak ukradnie cukierka ze sklepu, a sędziowe na okrągło kradną bramki itp. i są bez kary.