0

No ja tez zaluje, ze wtedy pilka zatrzymala sie tylko na poprzeczce, ale to bylo w meczu o Superpuchar 1-2 na Santiago, wtedy by nam dala zwyciestwo (5-4 w dwumeczu by bylo a tak to bylo 4-4)

0

0

to sie zmienia automatycznie, a nei brak szacunku... tak jest za kazdym razem.

0

Wszyscy spia, Tito spi bo chyba na spiaca ten sklad wymyslil, redakcja spi, krude... szkoda gadac

0

Czy ty wogole iteresujesz sie cos Barca? Thiago, Tello, Barta, Montoya sa na zgrupowaniu!!!!

0

Przyszłość
„Chcę tutaj zostać. Zawsze mówiłem, że chcę grać do czterdziestki i będę o to walczył”.
Skoro Puyol chce grac do 40 no to super :)

0

Aha i tyle można powiedzieć, ciekawe co Puyol powie bo coraz nieciekawiej to wygląda.

0

Jakoś Terry i Lampard ustalali taktyke na LM w tamtym roku (bo nie wieże, że Di Mateo coś robił, to dlaczego Puyol nie mógłby zostać trenerem xD On to by zrobił z nimi porządek.

0


Tu macie całą konferencje, możecie sobie obejrzeć trwa 50 minut.

0

Ja rowniez przezywalem ten mecz :D, ogolnie wszystkie mecze bardzo przezywam czy to towarzyskie czy nie, zawsze sie stresuje, oczywiscie w tych mniej waznych meczach mniej, ale i tak zawsze jest lepiej wygrac.

0

Campeones Campeones Ole Ole Oleeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

PUCHARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

0

Villa omg xD

0

W stylu Pirlo, ale cos nie pyklo xD

0

JEAAA

0

Gdyby do mnie cos powiedzieli rasistowskiego odrazu bym mu przyjeb*** rozumiem tu Songa.

0

Song za co? lol

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

Lol ak blisko... :(

0

Alexis, Espinosa, Song, Mascherano, za Sergi Roberto, Sergio Busquetsa, Pedro, i nie slyszalem kogo.

0

Pedro zszedl :D

0

no i gol lol

0

Doping duzo lepszy niz na normalnym meczu :D na Camp Nou.

0

No wlasnie, skoro Sergio jest super wyszkolony technicznie, a Song nadrabia to sila fizyczna, to dlaczego nie zagramy 2 defensywnymi pomocnikami? Mysle, ze gdyby my tak zagrali z Bayernem, napewno nei byloby takiej wielkiej porazki.

0

Bo Chelsea, to jest imie kobiety, dlatego tak odmieniaja.

0

Zgadzam sie, Lopez na ta chwile jest duzo lepszy od tych powolanych bramkarzy, niech sobie ktos zobaczy wczorajszy mecz Realu, gdyby nie on to moglo by byc spokojnie 5,6-3 jak i nie wiecej.

0

Ja jebie...

0

Prosze tylko nie taki sklad, Thiago i Tello musza grac OBOWIAZKOWO od 1 minuty, Xavi odpoczynek, to ze Pedro strzelil bramke to nie znaczy ze bedzie gral co mecz, przeciez on powinien co mecz bramke ladowac, a nie co 20 meczy.

0

No ja tak samo, jak Bayern strzelal to nie wiedzialem czy gol czy co, bo zero emocji, jak BVB strzelilo to wiadomo bylo ze gol, a tutaj dopiero po kilku sekundach bylo wiadomo xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?