dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ja tez zaluje, ze wtedy pilka zatrzymala sie tylko na poprzeczce, ale to bylo w meczu o Superpuchar 1-2 na Santiago, wtedy by nam dala zwyciestwo (5-4 w dwumeczu by bylo a tak to bylo 4-4)
0
0
http://vipracing-5d.blogspot.com/#www.rojadirecta.me
0
to sie zmienia automatycznie, a nei brak szacunku... tak jest za kazdym razem.
0
Wszyscy spia, Tito spi bo chyba na spiaca ten sklad wymyslil, redakcja spi, krude... szkoda gadac
0
Czy ty wogole iteresujesz sie cos Barca? Thiago, Tello, Barta, Montoya sa na zgrupowaniu!!!!
0
Przyszłość
„Chcę tutaj zostać. Zawsze mówiłem, że chcę grać do czterdziestki i będę o to walczył”.
Skoro Puyol chce grac do 40 no to super :)
0
Aha i tyle można powiedzieć, ciekawe co Puyol powie bo coraz nieciekawiej to wygląda.
0
Jakoś Terry i Lampard ustalali taktyke na LM w tamtym roku (bo nie wieże, że Di Mateo coś robił, to dlaczego Puyol nie mógłby zostać trenerem xD On to by zrobił z nimi porządek.
0
Tu macie całą konferencje, możecie sobie obejrzeć trwa 50 minut.
0
Ja rowniez przezywalem ten mecz :D, ogolnie wszystkie mecze bardzo przezywam czy to towarzyskie czy nie, zawsze sie stresuje, oczywiscie w tych mniej waznych meczach mniej, ale i tak zawsze jest lepiej wygrac.
0
Campeones Campeones Ole Ole Oleeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
PUCHARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
0
Villa omg xD
0
W stylu Pirlo, ale cos nie pyklo xD
0
JEAAA
0
Gdyby do mnie cos powiedzieli rasistowskiego odrazu bym mu przyjeb*** rozumiem tu Songa.
0
Song za co? lol
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Lol ak blisko... :(
0
Alexis, Espinosa, Song, Mascherano, za Sergi Roberto, Sergio Busquetsa, Pedro, i nie slyszalem kogo.
0
Pedro zszedl :D
0
no i gol lol
0
Doping duzo lepszy niz na normalnym meczu :D na Camp Nou.
0
No wlasnie, skoro Sergio jest super wyszkolony technicznie, a Song nadrabia to sila fizyczna, to dlaczego nie zagramy 2 defensywnymi pomocnikami? Mysle, ze gdyby my tak zagrali z Bayernem, napewno nei byloby takiej wielkiej porazki.
0
Bo Chelsea, to jest imie kobiety, dlatego tak odmieniaja.
0
Zgadzam sie, Lopez na ta chwile jest duzo lepszy od tych powolanych bramkarzy, niech sobie ktos zobaczy wczorajszy mecz Realu, gdyby nie on to moglo by byc spokojnie 5,6-3 jak i nie wiecej.
0
Ja jebie...
0
Prosze tylko nie taki sklad, Thiago i Tello musza grac OBOWIAZKOWO od 1 minuty, Xavi odpoczynek, to ze Pedro strzelil bramke to nie znaczy ze bedzie gral co mecz, przeciez on powinien co mecz bramke ladowac, a nie co 20 meczy.
0
No ja tak samo, jak Bayern strzelal to nie wiedzialem czy gol czy co, bo zero emocji, jak BVB strzelilo to wiadomo bylo ze gol, a tutaj dopiero po kilku sekundach bylo wiadomo xd.