dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiadomo czy żyje czy nie, policja zdementowałą te informacje o rzekomej śmierci tego kibica, więc jest nadzieja.
0
Z tym kibicem co spadł, jeszcze nie wiadomo czy zmarł, angielskie źródła podają, że żyje. Ma ktoś więcej informacji na ten temat?
0
http://www.offthepost.info/blog/2013/11/ajax-fan-falls-10-metres-from-stand-while-celebrating-goal-against-barcelona/
Nie wiadomo czy zmarł, ale niedobrze to wygląda.
0
cl
Kolejny fan PL, jak ci sie nie podoba La Liga to po co oglądasz? Nie będę się z tobą kłócił, ale dla mnie Liga Hiszpańska jest o wiele lepsza od Angielskiej, i to nie bez powodu oglądam ją.
0
Mógłby mi ktoś powiedzieć o której jest mecz Brazylia - Chile? I gdzie można go zobaczyć?
0
Heh miałem właśnie wstawić ten filmik tutaj, bo jak czytałem artykuł to tego filmiku jeszcze nie było, a ktoś się pytał na dole czy można by zrobić filmik z wszystkimi tymi momentami, a właśnie w tym filmie są prawie wszystkie momenty ;p
0
Tak był podobny taki temat, ale tam pisało, że się SPOTKAJĄ :D, a tu pisze, że się już spotkali.
http://www.fcbarca.com/52012-pierwsze-spotkanie-na-szczycie.html
0
Ale gdyby Busquets nabrał masy jak Yaya Toure, to już nie był by tak doskonały technicznie. Busi potrafi przejśc 3 rywali stojąc praktycznie w miejscu, gdy on ma piłke a na niego idzie np. 2-3 rywali, ale odziwo jestem bardzo spokojny, że na 99% jej nie straci.
0
Fabregas nie moze sie cieszyc ? :D ja przez niego nie wiem czy gol czy spalony.
0
No tak zmiażdżą nas jak zmiażdżyli nas na ostatnim GD. Szkoda słów, a druga połowa wypowiedzi to już lepiej się nie wypowiadać.
0
To powinna być czerwona omg
0
Haha nawet zółtej nie ma omg
0
To nie jest pierwszy mecz gdzie Xavi był najwięcej biegającym piłkarzem, (np. w Meczu z Realem miał około 12km) a młody nie jest, więc moim zdaniem Xavi wcale nie staje się słabszy, ale fakt powinien częściej ryzykować z podaniami.
0
W tym meczu liczą się tylko 3 pkt i nic więcej, za pół roku nikt nie będzie pamiętam jaki to był mecz tylko będziemy pamiętać, że Barca w 12 kolejce miała 11 wygranych i 1 remis. A forma Messiego nadejdzie, na początku sezonu miał dużo goli przewagi nad CR7 a teraz jest na odwrót więc spokojnie.
0
2 Siatki omg !!! :D
0
Jak ja lubie wejśc tutaj w przerwie jak jest np. wynik 0-0 i pośmiać się z was, jak płaczecie, sprzedajecie skład itp. Po przerwie Barca strzeli kilka goli i już będzie świetny mecz itd. Ludzie prosze nie komentujcie w trakcie meczu, bo tutaj jedna akcja i może być po meczu, proszę was o to.
0
CZY MOZESZ KTOS LINKA PODAC A NIE WYZYWAC BARCELONE?
0
podajcie linka prosze bo mi jeden padł
0
karny był?
0
dacie transmisje?
0
Dokładnie, większość ludzi uważa, że Messi zagrał bardzo słabo, ale ja uważam, że zagrał bardzo dobrze i ze swoich zadań wywiązał się na piątke. Wiadomo zawsze mógł zagrać lepiej, ale on był bardziej nastawiony na zadania defensywne niż ofensywne, był bardzo aktywny w pressingu i często cofał się po piłke, miał kilka udanych dryblingów i jedną setkę, ale ja zauważyłem, że często wracał do defensywy i to mnie najbardziej zaskoczyło oczywiście pozytywnie. To, że nie strzelił hat-tricka to nie znaczy, że był to jego słąby występ.
0
Ja nie rozumiem skąd ten płacz hala dzieci na sędziego, już nie pamiętają co robił sędzia kilka meczy wcześniej? Przecież błędy dzisiaj były w obie strony, gdyby Ramos dostał czerwoną kartę to byłby całkiem inny mecz, tak samo karny na Fabregasie, więc 2-1 w błędach na niekorzyść Barcy (bo jeden karny się należał dla Realu). Kiedyś Alves powiedział: "Wymówki są dla przegranych..", więc nie dziwie się, że dzieci płaczą. Podsumówując mecz dzisiaj zagraliśmy genialnie w pierwszej połowie i dobrze w drugiej. Piłka szybko chodziła, była ta magia momentami, więc ja jestem bardzo zadowolony. Messi dzisiaj trochę w cieniu, ale walczył dla drużyny i to się liczy.
0
Honorowy sie należał ale nic wiecej. VAMOS
0
WREEEEEEEEESZCIEEEE WYGRANA WRESZCIE WYGRANA NIE REMIS!!!
0
no właśnie mówie obiektywnie, Messi może nie robi jakiegoś kosmicznego zagrożenia, ale pracuje dla drużyny.
0
Przecież Messi gra bardzo dobrze to, że nie strzelił bramki to co już gra źle? Przecież walczy, stosuje pressing, mija ich jak tyczki, a wy czego jeszcze chcecie?
0
no kurde mam hd i mi nie dziala ;/
0
To powiedz mi kto wygra LM, bo nie chce mi sie czekac do Maja.
0
Dla mnie liczy się tylko zwycięstwo, nie chce już żadnych remisów czy porażek, za dużo ostatnio było tych remisów, tylko zwycięstwo będzie mnie satysfakcjonowało. Chce widzieć dobrą grę i pewne zwycięstwo. Czekam już 2 lata na to, bo niestety ale ostatnio się Real lepiej spisywał w GD.
0
Tutaj dużo osób pisze, że Xavi zagrał słabo, to ja chyba inny mecz oglądałem. I na dodatek Xavi przebiegł około 11km, najwiecej w całym meczu ze wszystkich.