dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czemu, ale podoba mi się garnitur Messiego, dużo osób krytykuje ten strój, to chyba ja sie nie znam ;/.
0
Nie wiem czemu, ale zawsze a chyba ogladałem już sto razy powtórke goli z meczu z Milanem, to przy 1 bramce Messiego mam łzy w oczach, to był piękny mecz.
0
Tu nie ma znaczenia jaki silny byl faul, ale sedzia powinnien rowno traktowac druzyny. Barca wykonala faul taktyczny to odrazu zolta, a jak Atletico to nic i o to tu chodzi. Wracajac do tego co ludzie pisza ze pilka nozna to sport silowy i tacy pilkarze Barcelony nie powinni plakac to widocznie sie nie znaja na pilce. Sam wiem z wlasnego doswiadczenia a ja rowniez opieram sie na szybkosci i technice ze jak wleci na mnie taki 1,85m "pakerek" to automatycznie odlatuje na kilka metrow i niby to nie ma faulu? To co moja wina ze jestem taki a nie inny dlatego nie dziwie sie ze Neymar przy lekkim dotknieciu leci jakby niewiadomo co i to nie jest symulka, ktos kto gra w pilke to wie, jedynie czasami przesadza ze niby go bardzo boli ale teraz kazdy tak robi.
0
Jeśli oceniasz mecz po komentarzach na tej stronie to nie radze, nikt nie potrafi docenić ATM tylko każdy narzeka, że Barca grała słabo, ale to właśnie było w odwrotną stronę, Barca grała dobrze, ale Atletico też.
0
Tutaj niektóre komentarze są naprawde żenujące. Najlepiej zgonić remis na trenera, Xaviego, Pedro itp. Mówicie, że Xavi spowalnia akcje bo nie podaje z pierwszej piłki. Myślicie, że to tak łatwo? Fakt w FIfie może i łatwo, ale przeciwko takiemu przeciwnikowi, tak zdyscyplinowanemu taktycznie nie da się super szybko grać, jak piłkarze stoją może metr obok siebie. Narzekać jest łatwo, ale popatrzcie też w drugą strone, Atletico również nie zagroziło Barcelonie z akcji, jedynie ze stałych fragmentów gry, to o czymś świadczy, że nasza gra się poprawia w Obronie. W taklch meczach naprawde ciężko o jakieś okazje na gola, dlatego nie dziwi mnie tak mały brak strzałow nie mówiąc już o bramkach, których nie było. Gdyby padł 1 gol to mecz byłby zupełnie inny, a tak to czekanie która drużyna popełni błąd, ale w tym meczu nikt nie popełnił i dlatego widnieje bezbramkowy remis. I proszę nie narzekajcie, fakt zawsze mecz mógłby być inny, ale ATM w tym sezonie gra świetnie i powinniśmy się cieszyć, że stawiliśmy czoła takiej drużynie. VeB.
0
No ale powiedz sam, co maja tacy piłakrze zrobić jak piłkarze Atletico bronią sie pod własną bramką, nic się nie da zrobić tylko geniusz Messiego lub kogoś innego może powstrzymać tak zdyscyplinowaną obrone.
0
Z minuty na minute gramy coraz lepiej, początek kiepski, ale Atletico siada powoli. Narazie najlepszy Iniesta, Pedro I PIQUE!, Alves i Alexis chyba najsłabiej szczególnie ten 2 nie widoczny ;/. Po przerwie Messi i Neymar i jedziemy!
0
Dajcie jakiegos linka
0
Mi też raz się śnił mecz Barca - Real 3-2 o superpuchar Hiszpanii w tamtym sezonie, śniło mi się że było 3-1, i prawie się udało gdyby nie Victor ^^.
0
Gramy fajnie, szybko nie ma takiego klepania bezsensu, tylko ostatnie podanie cos nie wchodzi. Dobrze tu ktos napisal dla niektorych to dobry mecz znaczy walenie bramki co kilka minut a tak sie nieda.
0
I odrazu zaznaczam, żeby ktoś nie pisał, że graliśmy wtedy ze słabymi drużynami. Pierwszy lepszy mecz np. z Realem, więc to o czymś świadczy.
0
http://img.sadistic.pl/pics/e192219e3366.gif
:D
0
*dlatego to Mnie tak bolało
0
Nie gorszy, przecież Barca w tym meczu była 200 razy lepsza, miała chyba z 5 razy więcej okazji na strzelenie gola, Messi spokojnie hatricka mógł strzelić bo wiadomo karny, słupek itp. a i tak Barca odpadła dlatego to nie tak bolało.
0
Znaczy ja kibicuje Barcelonie od prawie 3 lat, więc najbardziej żałuję meczu Barca - Chelsea, wtedy to się poprostu popłakałem, że Barca nie wygrała ;/. A z Bayernem to lepiej tego nie wspominać xd.
0
No, ale przecież tu był oczywisty faul, więc nie rozumiem tej sytuacji.
0
Ja mam 15 lat i również czekam na ten mundial, poniewaz nigdy jeszcze nie oglądałem całych mistrzostw. Jakoś tak kilka lat temu nie oglądałem meczy, ale od meczu Barca - ManU 3-1, wszystko się zaczęło :) i moim marzeniem jest żeby Barca wygrała LM na moich oczach ;p.
0
Właśnie, że wzrost dużo pomaga bramkarzowi, gdy piłka leci (tak jak np. w meczu z Getafe) bramkarz powinnien wyjść, oczywiście Pinto nie, ale taki Courtois powinien.
0
Fakt popełnił wtedy dużo błąd, ale gdyby nie jego odbiór nie było by bramki jak dobrze pamiętam na 3-0 ;p.
0
Moim zdaniem najlepiej spisał się Javier Mascherano, nie zawsze grał dobrze, popełniał dużo błędów, ale to jak wszyscy nasi obrońcy. Dlaczego na niego zagłosowałem? Bardzo dobrze wyprowadzał piłke, miał mnóstwo świetnych długich podań i bardzo dużo decydujących odbiorów. Masche to coś w stylu Busiego, taki cichy bohater, ale niestety czasami robi dziecinne błędy.
0
Wtf co to za nominacja tych druzyn? Pod jakim warunkiem brali te kluby? Bayern to rozumiem, ale reszta to jakies nieporozumienie Juventus? Za co? Chyba za to ze nie wyszedl z latwej grupy LM... Szkoda slów.
0
Brazylia - Argentyna, taki Moim zdaniem będzie finał.
0
Bo to się nazywa "zazdrość" Polaków ;p.
0
No a choćby rok temu, Real Madryt vs Manchester City, tam Yaya grał jako ŚPD i był nie do przejscia, ale fakt gdy dostał piłke to już leciał w pole karne ;p
0
Nie no nie wierze, gdy było 2-0 to się prawie popłakałem, transmisja zaczęła mi się tak ciąć, że szok, później Pedro, Pedro, Pedro i już jestem :D. Tylko szkoda, że nie widziałem tych akcji, bo miałem pokaz slajdów ;/.
0
HAHAHAHAHA PDEROOOOO
0
PEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEDROOOOOOOOOO
0
Ja oglądam pokaz slajdów... Mógłby ktoś mi podac linka?
0
Kurde tak mi sie tnie tranmisja ze szok
0
Powinno byc 2-2