dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gol BARCA ! :D
0
http://www.esport3.cat/directes/esport3/ Link do meczu Barcy
1
Gdzie będzie można obejrzeć mecz?
0
Dokładnie. Przecież na EURO2012 wymiatał co dostał piłke to gol. Szkoda, że nie pojechał.
0
Hehe ja też tak często mam :). Mówię a włącze zobacze co tam się dzieje i wchodze, i co? Gol xd.
0
O tak Javi jest genialny, Busi + Martinez to by było połączenie.
0
Sorry, ale w tym sezonie to Barca jest lepsza od Realu w bezprośrednich pojedynkach.
2-1 Camp Nou, 4-3 Santiago i jedyna porażka 1-2 w Pucharze Króla. W bramkach 7-6 w zwycięstwach 2-1 ;P. To idąc tym tokiem myślenia my z jeszcze większą łatwością pokonalibyśmy Bayern ;).
0
Super, w sobote mnie nie będzie i nie będę mógł obejrzeć meczu ;/. Będzie to mój pierwszy mecz od 3 lat, który nie obejrzę. Może macie jakieś pomysły albo strony żeby móc obejrzeć np. na telefonie?
1
Fakt w ostatnich latach Liverpool nie zdobywał pucharów, ale ten klub to jeden z najbardziej utytułowanych klubów na świecie. 5 razy LM z niczego się nie bierze. Mam nadzieję, że wygrają mistrza Anglii bo im się w tym sezonie należy.
7
Kibice Barcy bierzcie przykład z kibiców LFC. Przegrywają 2-0 a tu tak pięknie wykonany hymn na sam koniec.
0
2-0 Chelsea ;/
2
"Z dworca drużyna przejechała autobusem do położonego zaledwie 100 metrów dalej hotelu" Serio? Przecież to jest kilka kroków, chciało im się tak wsiadać i wysiadać?
0
Ma ktoś jakiś skrót bardzo jestem ciekawy bramek.
0
Można dołączyć problemy Neymara, problemy Messiego z podatkami.
0
Ja tak samo nie mogę uwierzyć, zawsze myślałem, że wszystko będzie dobrze. Wiedziałem, że jest chory ale nigdy nie pomyślałem o czymś takim.
0
Ma ktoś jakieś dokładniejsze informacje? To znaczy o której zmarł, co mu dokładnie dolegało itp. Bardzo szkoda mi Tito. Za bardzo nie rozumiem, co miał zawał? Czy co? Ja wiem, chorował na raka itd., ale jakoś nie mogę tego zrozumieć :(.
0
Ja mam coś gorszego. Co kilka godzin sobie sprawdzam strone Barcy i jeszcze rano czytałem o Tito, że wszystko jest ok itd. I gdy pod wieczór chciałem wejść, to gdy klikałem na stronie szybkiego wybierania fcbarca.com nie wiem dlaczego pomyślałem "a tu teraz będzie news Tito nie żyje", wchodze i co? Załamałem się.
0
8 godzin temu ten post miał sens, lecz teraz :(...
0
Stać go było na każdego lekarza na świecie, ale jak widać pieniądze zdrowia nie dają...
3
VkrzysiEkB, ale ten tekst naprawde nie był na miejscu, po co takie rzeczy komuś mówić.
0
Mou się teraz powinien palić ze wstydu za to co zrobił !
0
Proszę powiedźcie, że to nie prawda!!! Proszę. Nie wiem czemu ale gdy klikałem na strone fcbarca.com mam na szybkie wybieranie, pomyślałem tak sobie "a tu news Tito nie żyje" wchodze i co? KATASTROFA.
0
Ale w Bayernie się opłacają te wrzutki, może wczoraj akurat nie lecz Mandżukić jest genialny w grze głową. A u nas nikt dobrze z ataku tego nie potrafi więc dlatego Alves jest tak wyśmiewany.
1
„ale ze względu na swoją agresywność upadł na ziemię, uderzając się w twarz"
Yhym i od uderzenia głową o podłoge ma podbite oko? Takie bajki to tylko policja potrafi opowiadać.
0
To VIllas-Boas trenuje Zenit? Kurde to kto teraz trenuje kogutów?
0
TomiBomi6, to już wole scenariusz żeby Bayern awansował to finału i tam Atletico ich rozgromiło niż Real. Po tym co ty mówisz to kibice Realu będą mówić jacy to są silni itp. a przecież z nimi wygraliśmy 2 razy w tym sezonie. Lepiej żeby Real nigdzie do finałów nie dochodził.
0
GG WP EASY !!!
0
No jaki fart powinno byc już z 3-0 ale nie skuteczność.....
0
Ale Pedro jest bardzo dobry i za każdym razem pokazuje, że jemu się chce grać i stara się, walczy. Bramki też potrafi strzelać i jest świetny w pressingu.
0
Ernesto Valverde i Luis Enrique to będzie kontynuacja Tito i Taty, czyli trzymanie się stylu gry tiki-taki itp. Tu potrzeba trenera z zewnątrz, który wprowadzi swoją taktykę, a nie taką jaką chce zarząd! Czyli ktoś taki jak Klopp lub Simeone.