0

Nie oglądam meczu. Powie mi ktoś czy Real jest taki dobry czy Liverpool taki słaby?

0

Ok dzięki wszystkim :D

0

A ja sobie zapomniałem, że dzisiaj jest mecz ;/ tzn. wiedziałem, ale zacząłem oglądać piekielną kuchnie i się zagapiłem ;/. Powie ktoś jak pierwsza połowa?

0

No ja wiem, ale i tak się fajnie złożyło ;p

0

A jaki numer był na tablicy podczas zmiany 10? Mi się wydaje, że 11. Gdyby Lucho chciał go zmienić to by się nie pytał o to jego, tylko kazałby wpisać 10 i koniec, Messi nie miałby wyboru, a jeśli go pytał to chyba mógłby odpowiedzieć nie?

2

W klasyfikacji kanadyjskiej (gole + asysty) Neymar + Messi = 23, Bale + Ronaldo = 23 i to przed El Clasico przypadek :D?

0

Da ktoś linka to tej sytuacji z Messim co "niby" nie chciał zmiany? Ale te dwie wersje, że niby pokazuje rękę i że jest ok i ta co niby się odwraca plecami. Byłbym bardzo wdzięczny.

3

I to zatrzymanie Busquetsa mówiące: "Bierz Messi tą piłkę i strzelaj tego gola" i Messi jak to Messi przebiegł pół boiska i gol :)

0

Tylko tu chodzi o postawę na boisku, czy widziałeś kiedyś Zlatana albo Inieste symulującego?

0

Alves, Neymar, Suarez lepsi w PESie reszta lepiej wygląda w fifie. Takie jest moje zdanie. Najlepszy w FIFIE wygląd to Ter Stegena.

0

A co z Fernando Alonso? Jest już w jakiejś drużynie? Bo to mój ulubiony zawdonik F1, ale rzadko oglądam i właśnie nie wiem nic o nim teraz.

2

W drugiej połowie spokojnie można było strzelić kilka bramek, może nawet i więcej niż kilka. Widać, że im się już nie chciało bo każda akcje chcieli kończyć jak najszybciej. Ale ważna wygrana kolejne 3 pkt i kolejne czyste konto, oby tak dalej!

0

A asysty kto? Bo to również ciekawi mnie xd.

0

Nie widziałem pierwszej połowy, mógłby mi ktoś powiedzieć jak grała Barca w tej pierwszej połowie? Kto gole, asysty i ogólnie?

0

Jednorazówki z Gillette ;p starczy na kilka razy a i tak gole się co 2 tyg może więcej.

10

No to co z tego? Mam 16 lat i co mam niby chodzić z koprem na twarzy?

0

Ciekawe czy te maszynki będą w Polsce, używam Gillette, ale w kolorach Barcy jeszcze chętnie :D

1

Chciałem jeszcze dodać, że były nie potrzebne błędy w obronie. Pierwsza bramka, nie potrzebny drybling Alvesa pod swoim polem karnym, potem ręka, rzut wolny, gol. 2 bramka prawie identyczna tylko po stronie Alby. Nie potrzebny drybling Alby > Strata > Rzut rożny > Gol. Nie wolno takich błędów popełniać przeciwko takiemu rywalowi.

0

Według mnie był to naprawdę bardzo dobry mecz Barcy, dużo ruchu, był pomysł na grę, szybko grali, walczyli brakło jedynie skuteczności. PSG też bardzo dobry mecz 2 bramki moim zdaniem dość przypadkowe, ale jednak były. Po mimo porażki jestem zadowolony z meczu jak i z gry, do tego graliśmy na wyjeździe, no trudno nie każdy się mecz wygrywa. Cieszy mnie bardzo wspaniały duet Messi - Neymar !

0

Super pomysł. Ten dział o mistrzostwach świata co był, bardzo ułatwił mi szukanie wyników itp. Gdy nie oglądałem jakiegoś meczu to zawsze mogłem sprawdzić tutaj bez zbędnego szukania ;p. A teraz LM brawo dla redakcji !

0

Ja bym osobiście chciał aby Katalonia była osobnym państwem. O grę Barcelony w La Liga się nie martwię, bo bez Barcelony Primera Division by nie istniała.

0

Ja jeszcze nigdy nie byłem w Barcelonie ;/, ale mam dopiero 16 lat może jeszcze kiedyś polecę zobaczyć moją ukochaną Barcelonę :).

0

A co to za roznica z jakim przeciwnikiem gra barca? Dla mnie moga grac nawet z 3 ligowcem z ruskiej ligi a ja i tak bede ogladac. Nawet w slabej jakosci bez polskiego komentarza.

0

A co dokładnie temu chłopakowi jest?

0

Jest też opcja na Androida, ale wole zwykłą mobilną na internecie.

3

Jak Neymar czy Alves udzielają się wszędzie i gdzie tylko można to narzekacie, że powinni zająć się piłką nożna a nie reklamami czy wywiadami. Jak Messi się nie odzywa to też źle. No co za ludzie, to już podchodzi pod hipokryzje. Nic wam nie pasuje. Sergio Busquets też się nie udziela nigdzie nawet FB chyba nie ma, to może jego też będziecie za to hejtować? Zastanówcie się trochę.

0

Przecież ja nie hejtuje nigdy nie wyzywałem Ronaldo, ale dziś to już przesadził to nie jest hejt tylko krytyka na temat jego ubioru. Kolczyki w dwóch uszach u chłopaka to jest troszkę dziwne, może się nie znam nie wiem.

13

Ronaldo z tymi kolczykami to wygląda naprawdę jak dziewczyna. Nigdy tego nie mówiłem, ale teraz to nawet moja mam mówi "Ło Boże ten założył kolczyki no już totalnie mu odbiło"

0

No dokładnie, kilkanaście milionów rocznie nie wystarczy na wyżywienie kilku osób.

0

7-0 z Levante to juz prowadzil Tata jak i caly prezeson Tito odszedl przed pierwszym meczem towarzyskim z Bayernem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?