dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, że odszedł mieliśmy takiego wspaniałego napastnika. Gdyby Zlatan był, to Alves wreszcie mógłby się wyszaleć i walić dośrodkowania ile wlezie i nikt by mu nie miał za złe, a teraz to co na stojącego Messiego 1,60 będzie wrzucać xD ? Bardzo szkoda, że go sprzedaliśmy.
0
Bardzo lubie Tate i szkoda mi go. Chłop dostał drużyne gwiazd, po ciężkim sezonie, nie mógł kupić zawodników, do tego mnóstwo kontuzji, sankcje, dymisja prezydenta itp. Ja bym mu dał jeszcze szanse 1 sezonu, żeby mógł kupić takich zawodników jakich on chce, przepracował z drużyną cały okres przygotowawczy i wtedy zobaczymy. Przecież napoczątku sezonu wyglądało to całkiem nieźle, potem się wszystko posypało przez kontuzje itd. Czy jest sens sprowadzanie co sezon nowego trenera? Co my jesteśmy Real Madryt? Że po jednej porażce sprzedajemy wszystkich? Ja bym sie zastanowił nad tym.
0
Trzeba byc chorym umyslowo zeby wogole pomyslec o sprzedazy Messiego. Nawet jakby dawali 500mln to i tak nie chcialbym zeby najlepszy pilkarz w historii odchodzil z najlepszego klubu.
2
Fakt, Neymar nie jest na tym samym poziomie co Bale, jest na dużo wyższym, zgadzam się z tym panem...
0
"Barcelona zagra o swoje jedyne trofeum w tym sezonie." Jak to przeczytałem to myślałem, że mnie krew zaleje, jakie jedyne trofeum? La Liga już się nie liczy? Przecież ani Atletico, ani Real jeszcze nie wygrali. To tak samo można napisać o Realu, w lidze też są w tyle a z Bayernem raczej szans nie mają. Wychodzi na to samo. + Barca ma jeszcze Superpuchar Hiszpanii. Mam nadzieję, że Barca dzisiaj wygra z Realem i pokaże, że w lidze Hiszpańskiej tak samo ma szanse. Żałosna ta Marca.
0
CR7 może statystyki ma dobre, ale jakoś mi jego gra nie imponuję, on chyba nigdy w swojej karierze nie przeszedł więcej niż 5 piłkarzy, a Messi to robi reguralnie co 2 mecz. Mnie np. gra Ronaldinho i Messiego zachwyca tak samo Iniesty, gdy oglądam Ronaldo nie. Jedynie z Realu Modric mi się bardzo podoba i jak ma dobre mecze to naprawde można podziwiać. W Barcelonie Iniesta jest magikiem i choć ma mało goli lub asyst to swoją grą powala na kolana Ronaldo czy tego checie czy nie, ten chłopak ma najlepsze panowanie nad piłką na świecie. Jedynie czego mu brakuje to ZP, tak samo Xaviemu.
0
Tito to był mistrz w ogrywaniu ogórków, gdyby połączyć Tito + Tate wyszedł by naprawde super trener xd. A tak na poważnie to ja i tak mam nadzieje, że Barcelona wygra Ligę i Puchar Króla.
0
Skoro nie oglądałeś meczu to nie powinieneś się wypowiadać, skąd wiesz jak grała Barca? Troche więcej szczęścia i 3 pkt były by spokojnie. Barca oddała grubo około 30 strzałow z czego Granada zaledwie z 5.
0
Messi raczej zagra, chyba że ja o czymś nie wiem.
0
Bo bylismy i to o duzo lepsi.
0
A jak wygrywali z Realem, z Manchester City to co? Wtedy pewnie mówiłeś jaka Barca wielka itp. Takim kibicom dziękujemy.
0
Nie jestem pewien, ale chyba nie ma tego cyklu, ponieważ autor tego wszystkiego zmarł, ale powtarzam nie jestem pewien.
0
Taa i znowu zaczyna się gadka o końcu cyklu. Jak wygraliśmy z City x2, z Realem x2 itp. to było jaki to Tata wielki, że znowu powróciła "ta" Barcelona. Teraz porażka i znowu to samo. W tej stytuacji przytocze sobie słowa Daniego Alvesa:
„Kiedy wygrywamy, to dzięki arbitrom, kiedy przegrywamy, to dlatego, że skończył się nasz cykl.”
Dani Alves o "pomocy" arbitrów
0
Xavi 100 podan 100% celne, to sie nazywa lider pomocy. I trzeba dodac ze mial w tym kilka kluczowych podan.
0
City gralo slabo bo Barca ich zdominowala tak jak dzis Atletico Barce. To slabe City jednak ogralo Chelsea jak i wszystkie inne zespoly nawet Bayern.
0
Szkoda, no niestety ;/ Ale nie ma co się załamywać ! Wygramy 2 puchary.
0
Mam kilka ale chce sobie zostawić, bo jak Barca awansuje to się przydadzą ;P.
1
Lol a mogło być tak pięknie, mam nadzieję że jutro Barcelona wygra i awansuje do półfinału Ligi Mistrzów. Bardzo mi szkoda, że PSG nie awansowało, tak nie lubie Chelsea ;/.
0
Wie ktoś gdzie można kupić taką bluzę :P ? Bo są super, ale szkoda że już się ciepło robi, ale i tak chętnie bym zamówił.@Edit, ok już wiem ale kurde £60 z przesyłką to jakieś 300zł, niestety ale za drogo ;/. Może kiedyś będą tańsze ;p.
0
Mam wielką nadzieję, a raczej jestem pewny, że jutro awansujemy do półfinału Ligi Mistrzów ! :D
1
Do tego, wywalczył nam Superpuchar Hiszpanii i jeszcze strzelił bardzo ważnego gola w ostatnim meczu LM z Atletico ;p. W ważnych meczach Neymar naprawde w każdym meczu albo ma asyste lub gola, a bardzo często wywalcza karne :P.
2
Na tej stronie akurat ciezko dostac bana. Ja np na rm.pl za napisanie ze "to pewnie przez Mourinho" dostalem bana na ponad 5 lat.
0
Ja za bardzo nie rozumiem o co FIFA się pluję, dobrze prawa prawami, ale tacy zawodnicy czasami mają dużo razy lepiej niż gdyby zostali w swoim kraju. Skoro mają zapewnioną edukacje, dom itp. to w czym problem? Szukanie na siłe problemów. Druga sprawa to taka skoro wykryli nieprawidłowości od 2009r. to dlaczego teraz dopiero się tym zajęli? Wcześniej nikomu to nie przeszkadzało? Dla mnie ta sytuacja jest dziwna.
0
http://mecz.info/viewpage.php?page_id=2 Tu fajnie działa
0
Cule gdzie wy ogladacie mecz? Bo mi wszędzie tak tnie, że się nie da oglądać.
0
Haha nie mają bramkarza
0
Hah coś mu się pomyliło.
0
Obrona dzisiaj świetnie, Pique, Alba wszystko czyszczą. Brakuje tylko skuteczności, powinno być 2-0 ;/. Ale jest dobrze po przerwie Iniesta i jedziemy.
0
"Jednak moim absolutnym idolem był Laudrup. Kiedy widzisz jak gra w piłkę to nigdy nie jest to strata czasu. Było mi wszystko jedno czy zdobywa bramki czy nie. Obserwacja jego ruchów była widowiskiem samym w sobie", dodał."
Tak samo mi wszystko jedno czy Iniesta zdobywa bramki czy nie ;P. Jego gra jest po prostu piękna i nie da się tego opisać słowami, może nie ma zbyt wielu goli czy asyst, ale gra cudownie i jego grę można oglądać cały czas ;).
0
Szczerze to myślałem, że będzie zwalanie winy na sędziego u madryckich gazet, a tu proszę piszą, że było piękne widowsiko :P Bo faktycznie takie było.