dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guti Guti Guti Maricon ! Maricooon !
0
Pamiętam jak niektórzy pisali pod różnymi plotkami na temat prawych obrońców coś w stylu: "Może dajmy Pedro na obronę, przecież jest szybki, zwinny i dobrze gra w pressingu". Wtedy się śmiałem, ale jak przeczytałem ten temat mówię, przecież dziś nie 1 kwietnia. Ale moim zdaniem fajny pomysł :D.
0
Jeszcze fajna jest książka: "Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy)"
5
Moim zdaniem fajny ten film.
Ja wiem, że Messi czasami sam sobie asystuje, ale zrobiłeś błąd w ostatniej linijce xd.
7
Hehe, to teraz piłkarze będą dostawać Komputery od Intela, auta od Audi i teraz Lodówki od Beko :D
2
Jak Brazylia spiewa hymn to mam po prostu lzy w oczach..
0
Gratulacje :P
0
Czym się różni replika od takiej oficjalnej piłki?
0
3 mecze mi weszły wczoraj w lidze typerów :P Kolumbia 3-0 Grecja, Anglia - Włochy 1:2 i WKS - Japonia 2:1, byłem również blisko Chile - Australia dałem 4-1 było niestety 3-1 xd.
1
Cesca bardzo lubię, ale dlaczego musiał iść do Chelsea? Dlaczego? Jest to drugi mój z nienawidzony klub zaraz po Realu, gdyby odszedł do Arsenalu jakoś bym przeżył ale tylko nie do tych niebieskich z Londynu !...
0
Dacie link do meczu Hiszpanii?
0
No troszkę się spóźniłem xD.
0
Da ktoś link do meczu Argentyny?
0
Ja stawiam bardzo na Argentynę, mam nadzieję że wygrają.
7
Jak nie widzę na tej liście Iniesty to aż mi się płakać chcę. Czy ten chłopak zostanie kiedyś doceniony? Tyle poświęca/ał dla reprezentacji i klubu, strzela niesamowite bramki (w dogrywce z Holandią, z Chelsea itd.). Robi niesamowite rzeczy z piłką, żaden zawodnik nie ma takiego panowania nad piłką jak Andres. Gdyby nie Messi i Ronaldo myślę, że Iniesta z 2 ZP już by miał.
3
25mln? To chyba jakiś żart! Alexis ma statystyki podobne do Bale'a co kosztował 100mln, taki Illarra, co połowa szkółki Barcy jest od niego lepsza kosztuje 40mln, a jeden z najlepszych skrzydłowych świata ma przejść za śmieszne 25 mln? Ja już nie wiem co pisać na ten temat.
0
Nie, TVP pokaże wszystkie mecze mistrzostw świata, mecze będą o 18,21,24 czasu polskiego.
5
Widzę kolega chyba nie oglądał Pucharu Konfederacji. Ten "Neymarek" jak ty go nazwałeś ogrywał, obronę Hiszpanii jak jakiś amatorów. Więc radze się wstrzymać z takimi określeniami. Ja typuje Argentyna - Brazylia finał.
0
Zobaczycie Argentyna z Messim na czele wygra Mistrzostwa Świata w tym roku i jeszcze będziecie Messiego wychwalać.
0
Nie no, raz docenili, jak Ronaldinho i Eto rozgromili Real 3-0 na ich stadionie, to kibice ładnie się zachowali :)
4
Wielka szkoda, miałem nadzieje że zostanie. Bardzo go lubiłem no ale trudno. Dziękuje ci Gerardo za ten sezon może nie do końca udany, ale były dobre momenty. Nigdy nie zapomnę pokonanie Realu 4-3 na jego stadionie. Świetny dwumecz z City. Piękne bramki Alexisa (z Realem i dziś). Wygranie superpucharu, świetna liga szczególnie w rundzie wiosennej, świetna ponieważ bardzo wyrównana do ostatniej kolejki :). Mam nadzieję, że przejdziesz do jakiegoś dobrego klubu w Europie i sięgniesz jeszcze po wiele pucharów :). Visca Barca, Visca TATA !
0
0
Przypadkowo czy nie, asysta była. Gdyby Messi nie pobiegł w kierunku tej piłki gola by nie było.
0
Nie ma czegoś takiego, że ktoś nie zasłużył. Jeśli ktoś jest 1 po 38 meczach to znaczy, że zasłużył, przypadkowo tam się nie dostał.
0
Ja tam widze Messiego cały czas, miał asyste, wlaczy moim zdaniem dobrze gra.
0
Skoro Belletti strzelił jedyną swoja bramke dla Barcy w finale, to miejmy nadzieje, że dziś strzeli swojego jedynego gola Mascherano :P, ten gracz również nigdy bramki dla Barcy nie strzelił (czasami był blisko). Moje takie małe marzenie to właśnie strzelenie bramki przez Javiera ;) bardzo lubię tego gracza i mam nadzieje, że kiedyś to uczyni.
0
Valdes jest aktualnie w Niemczech chyba nie przyleci ze złamaną nogą.
0
Karne też trzeba umieć strzelać.
0
Brawo Sevilla !!! To pokazuje, że LIGA HISZPAŃSKA jest NAJLEPSZA NA ŚWIECIE. Liga Europy - Sevilla LM - Hiszpański finał ! Brawo !
0
1-1 lol ale fart