0

„Myślę, że z punktu widzenia murawy było widać, że karny był. To oczywiste, bo Demichelis był ostatnim obrońcą i wyciął Messiego. Nie wiem, jak to było widać w telewizji".

Święte słowa, my sobie siedzimy fajnie przed telewizorem, mamy powtóreczki wszystko pięknie, ale na murawie to nie jest tak łatwo, ta akcja była bardzo szybka i Messi był faulowany przed i w polu karnym, a do tego sedzią widział to tylko przez ułamek sekundy, więc w mojej opinii jednak karny się należał.

0

W mojej opinii, to trochę tam Navas przy aktorzył, fakt kontakt był, ale czy na faul?

0

Wkońcu graliśmy z najbardziej bramkostrzelną drużyną, więc co ty chciałeś 0 okazji po stronie przeciwnika? Mecz był bardzo dobry, City mogło strzelić bramkę, ale my również.

0

BRAWOOOO!!!!

0

NIE BYLO SPALONEGO!!!

0

Narazie dobry mecz, Messi nawet dobrze gra miał kilka świetnych rajdów i gdyby Alves lepiej przyjmował piłke to kto wie. Była jedna świetna sytuacja Iniesty, zamiast oddac strzał to on się kiwa w polu karnym ;/.

0

Dacie jakiś link?

0

Przez dwa lata?, Barca nie mogła wygrać tylko w tamtym sezonie, tak to reguralnie Real dostała lanie, jak nie 5-0 to 6-2, 3-1 itp. itd.

0

Ja gdzieś ogólnie mam przeczucie, że Barca wygra 3-1, nie wiem czemu, już raz tak miałem w superpucharze hiszpani co Barca wygrała 3-2, śnił mi się wtedy ten mecz że było 3-1 i gdyby nie błąd Valdesa to by sie udalo :D. Ogólnie licze po cichu na taki wynik. ;p

0

doker, widać, że nie zrozumiałeś o co mi chodzi, przeżyłem już wiele porażek, ale również wspaniałych chwil to chyba normalne w sporcie. Ja tylko powiedziałem, że od pewnego czasu poprostu się bardziej stresuje i myślę, że jest to spowodowane właśnie przez niektórych kibiców. A twoje słowa "ogolnie to najlepiej usun konto juz dzis i nie błaznuj." to nie wiem co miały na celu, ja nikogo nie obrażałem wyraziłem tylko własną opinię, a ty mnie tylko w każdym zdaniu obrażasz, właśnie m.in. przez takich jak ty do takich rzeczych się dochodzi, że trzeba się martwić czy czasem jutro, nie zostane obrażany przez taką osobę...

0

I odrazu zaznaczam, żeby nie było żadnych wątpliwości co do mojego postu. Jeśli to czyta jakiś inny kibic, to ja nie miałem zamiaru nikogo obraźić ani nic z tych rzeczy. Wyraziłem tylko moje odczucia przed meczem. I nie chciałbym, żeby nazywano mnie sezonowcem lub kimś innym tylko dlatego, że wyraziłem swoje odczucia przed tak ważnym meczem. Uwielbiam Barce, nawet gdyby przegrali wszystko to ja i tak im będe ZAWSZE kibicował. Tylko poprostu od jakiegoś czasu stres utrudnia mi kibicowanie i w tym jest problem ;/.

0

Kurde ludzie ja się tak stresuje przed tym meczem, że poprostu nie mogę wytrzymać. Ogólnie zauważyłem, że gdzieś od pół roku stres mnie zżera przed jakimś ważnym meczem Barcy. Jakoś rok temu lub dwa lata temu, nie miałem takich problemów zawsze nie mogłem się doczekać meczu np. GD czy coś, ale teraz jak przychodzi ważny mecz to bardzo się stresuje. Nie wiem czemu tak mam. Najchętniej to bym nie ogladał tylko zobaczył jaki był wynik, ale pewnie bym żałował gdyby Barca wygrała. Wy też się stresujecie? Może macie jakies porady na to? Ja uważam, że to wszystko jest spowodowane ogólnie przez kibiców. Bo kiedyś nie myślałem, że Barca może przegrać, a teraz bardzo się boje żeby znowu nie było kompromitacji jak z Bayernem, myśle, że to jest również główny czynnik mojego stresu. Ale też cała nagonka kibiców np. Realu co wyzywają Barcę, śmieją się gdy przegra. Ja nigdy się nie śmiałem z porażek innych klubów. Ale gdy np. taki mój kolega przyjdzie i zaczyna mi obrażać Barce i wyśmiewać to mnie krew zalewa. I przez takich ludzi ja nie mogę cieszyć się meczem, tylko myśleć, co ja zrobie gdy Barca przegra. Kiedyś takiego czegoś nie było, nie wiem co się stało. A wy jakie macie odczucia przed meczem?

0

Ja typuje Brazylia - Argentyna Finał :P Ale oczywiście Argentyna wygra ;p.

0

Panie Navas już Xavi się o to postara, żeby nie mieć mniejszego posiadania :D

0

Ja również jestem spokojny, jakoś sobie nie mogę wyobrazić, że Barcelona może odpaść z 1/8 LM. Rok temu z Bayernem oczywiście wierzyłem, że Barca wygra, ale jakoś tak średnio.

0

Omg Alves do zmiany jak najszybciej

0

Tylko jemu chodzi o Real ale Sociedad! Nie Madryt.

0

No pewnie niech zakazują, to ciekawe gdzie będziemy mecze ogladać?

0

Ja jeszcze kojarze tego pana Toni Freixa.

0

"Problemy w obronie: „Są mecze, w których to my strzelamy jako pierwsi, rywale wychodzą wysoko i zostawiają przestrzeń. To nie tylko nasze błędy, przeciwnicy również grają i mają wspaniałych, decydujących zawodników. Sevilla grała dziś w ataku czterema piłkarzami"."

Bardzo mądre słowa, szczególnie te: "To nie tylko nasze błędy, przeciwnicy również grają i mają wspaniałych, decydujących zawodników. Sevilla grała dziś w ataku czterema piłkarzami".

Wy uważacie, że jak Barca straci gola to wszystko wina obrony bramkarza, trenera itp. A co przeciwnik nie moze strzelić bramki? Tylko Barca musi zawsze strzelać. Bramka Sevilli była po bardzo ładnej akcji tutaj nie ma winy obrony, tylko to była zasługa Sevilli. Ja rozumiem możemy się poprawić, a nawet musimy, ale jak Barca strzela gola po pięknej akcji to czemu nikt nie zwala na obrone rywala? Tylko mówi ale piękna akcja, tak samo jest po drugiej stronie obie drużyny chcą strzelić gola.

0

Heh, ja też tak często robie np. kolega mówi: "Ale fart SamobUj był" no to mu opodwiadam, tak to był fart, bo przedstawianie argumentów hala dzieciom np. że im sędzia też pomagał itp. to nie ma sensu bo on i tak nie zrozumie.

0

Dobra ta Sevilla ;/

0

Ludzie co za bzdury tu niektórzy wypisują, dzisiaj możemy wygrać nawet 1-0 i tak będziemy 1. Już objaśniałem to milion razy ale napisze to jeszcze raz.
Jeśli Barcelona dzisiaj wygra nawet 1-0, to i tak ma lepszy bilans
Barca: 59-16= +43
Real: 65-24= +41
ATM: 56-16= +40

To jest bilans na dzień dzisiejszy, a wiadomo jesli Barca wygr ato będzie mieć lepszy bilans.

0

0

Nie wiem czy wiesz ale w ostatnim meczu z Realem Sociedad mieliśmy 27 strzałow w czym 8 celnych, a przeciwnik 3 strzały 2 celne. Z Valnecią również mieliśmy ponad 20 strzałów, więc nie wiem o co ci chodzi u nas zawodzi skuteczność.

0

Fakt wtedy karny się należał, ale tak samo można gdybać, że powinna być podyktowana 11 dla Barcy (po dośrodkowaniu Alby piłka odbiła się od ręki jednego z zawodników Realu). Następnym razem radze, atakować a nie liczyć na karne panie Jagoba, co oni myślą że będą sie bronic przez 90 minut i z jednej akcji chcą gola strzelić? To trzeba chyba mieć farta. Ale trudno było 2-0 i koniec.
A teraz macie poradnik:
How to stop Lionel Messi.


0

Dobrze rzut karny sie nalezal ale gdyby Barca trafila te setki w pierwszej polowie to ten karny nie mialby znaczenia, obie druzyny wczoraj mialy szczescie. Tak samo Real z Atletico 2 rykoszety.

0

Czerwona prawdopodobnie za jakies wyzwiska w strone sedziego bo nawet sam ukarany nie protestowal.

0

Narazie dobry mecz, tylko trzeba troche obrone poprawic bo byly takie dwa grozne bledy. Atak w miare ok ale takie sytuacje jakie byly to trzeba wykorzystywac ale tak to jest dobrze, szczegolnie dzisiaj Messi dobrze gra.

0

No np. jak jest akcja i komentator: Hazard mija 3,4 zawodników, a on dopiero zaczyna rajd ;p takie wyprzedzanie faktów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?