0

Ja nie wiem o co niektórym chodzi, przecież zagraliśmy bardzo dobry mecz, w porównaniu do meczu rok temu, to jest niebo a ziemia, tam to było milion podań i nic więcej, a tutaj był pomysł na grę, były okazje, był gol, mogło być lepiej, ale nie można narzekać, skuteczność przyjdzie z czasem. Naprawdę moim zdaniem to był bardzo dobry mecz i cieszy mnie b. dobry występ Andresa bo ostatnio nie zachwycał.

0

Ej może mi ktoś podać link do gola Messiego, bo jak na złość mi się transmisja wyłączyła.

0

"Poprzedni występ Kapitana miał miejsce 15 marca w meczu przeciwko Milanowi w 1/8 finału Ligi Mistrzów."
Tu jest błąd bo mecz był 12 Marca.

0

Ale wtedy Pepe co skopał tego zawodnika Getafe, dostał chyba z 10 meczy zawieszenia jak dobrze pamiętam, naprawde tylko 3?

0

Ból dupy hala dzieci, bo Messi będzie czartym kapitanem.... Gdybyś wiedział coś o futbolu, to Messi nigdy nie miał konfliktów z Villa, tym bardziej z Tello. A to, że nie podał renki trenerowi jak został zmieniony, to cała sytuacja była wyjaśniona, ale nie będe ci tłumaczył bo i tak nie zrozumiesz.

0

Mi osobiście najbardziej z Niemieckich typowych napastników podoba się Mario Gomez (ten co grał w Bayernie), nie wiem czemu sprzedali go i zostawili tego (moim zdaniem) psychola Mandžukića, choć strzela bramki, ale ja jakoś go nie trawie. Co do Gomeza, to jest to mój jeden z ulubionych napastników, teraz może już nie ma takiej formy co choćby na Euro 2012r. gdzie strzelił 3 bramki w 2 meczach mając zaledwie 21sek piłki przy nodze w całych meczach, ale napewno z rolą zmiennika by się pogodził. Obecnie gra w ACF Fiorentina.

0

Ja Barcelonie kibicuje od 2011r., wiem możecie mnie nazywać sezonowcem czy jak tam checie, ale właśnie od meczu Barca - Manu 3-1 zakochałem się w Barcelonie, pamiętam to jak dziś. Mecz leciał na Polsacie i nie miałem co robić, to obejrzałem ten mecz, później chciałem sprawdzić kiedy jest następny mecz Barcy, i trafiłem na tą wspaniałą strone. Od 2011r. obejrzałem prawie wszystkie mecze i nie żałuje. A dlaczego akurat kibicuje Barcy? Tego nie wiem, ale zawsze nawet jak miałem 7,8 lat i gdy grałem na boisku ze starszymi kolegami, i oni mówili: "my jesteśmy Barca a wy Real", to zawsze chciałem być Barcą, choć nie wiem co to wtedy było ;p. Jak coś mam 15 lat, i to, że kibicuje Barcelonie tak oficjalknie od 2 lat to nic nie znaczy i się tego nie wstydze bo poprostu wcześniej mnie tak piłka nożna nie interesowała, a nie mam starszego brata więc nie miałem jak się dowiedzieć.

0

dokładnie hala dzieci tylko pamiętają te złe mecze (0-7 z Bayernem itp.) ale nikt nie pamięta, że Messi uartował nas z Milanem, PSG, 2-2 Real (2 bramki jego) 1-2 z Realem przegrana, ale Messi tam strzelił wyrównająca bramke, w superpucharze 2 bramki. Do tego Król strzelców La Liga, wygrana mistrzostwa. Wiem, że te mecze nie wszystkie były w tym roku, ale chciałem tylko przypomnieć, że Messi też strzela silniejszym drużyną.

0

Kiedy Polska gra? Bo dokładnie nie wiem. Mógłby mi ktoś napisać, i czy jeszcze jest szansa na awans? Tzn. co muszą wygrać? Bo nie mogę tego nigdzie znaleźć.

0

Gdybyśmy tego dokonali to było by to coś wspaniałego, wygrać z Realem i podbić jego rekord coś niesamowitego. Ale najpierw musimy wygrać z Osasuną :).

0

dno? To graliśmy rok temu, gramy bardzo dobrze, po przerwie zobaczycie wpadnie kilka bramek.

0

Jak możecie mówić, że gramy słabo, gramy właśnie bardzo dobrze tylko brakuje bramek. Gdyby nie sędzia to było by inaczej. To, że jest 1-1 nie oznacza, że jest słaba gra, bo tylko dzisiaj pech nam przeszkadza. Ludzie, chyba inne mecze oglądacie.

0

Tragicznie? To niestety ale chyba oglądamy inne mecze ;/

0

Kurde gramy naprawde bardzo dobrze, jeden z lepszych meczów w tym sezonie, ale brakuje ostatniego podania ;/

0

Proszę piszcie normalnie te liczby np. 162 itp. to bardzo źle się czyta taki artykuł.

0

Moim zdaniem bardzo dobra opcja, ten bramkarz ma idealne warunki fizyczne, bardzo by się przydał przy stałych fragmentach gry (rożny, rzut wolny) bo mógłby wychodzić i łapać te piłki. Do tego genialny 1 na 1. Bardzo dobra opcja.

0

Pamiętam jak Valdes miał passe ponad 1000minut bez straconej bramki, to było coś, w ostatnim sezonie to chyba tylko kilka razy zachował czyste konto. Oby w tym sezonie nie puścił już żadnej bramki :)

0

Ja mam podobnie, a nawet jeszcze trudniej, np. przy meczu Chelsea vs Bayern nie wiedziałem komu kibicować, z jednej strony chciałem żeby Bayern przegrał z drugiej strony nie, bo nie lubię Mou i szkoda mi Pepa. I naprawde miałem ciężkie myśli, tak samo tutaj. Bayern wygrywał mówie no dobra niech wygrają, ale jak City strzeliło bramkę to chciałem, żeby jeszcze wygrali. Naprawdę ciężko mi sie ogląda mecze Bayernu.

0

Z Atletico wygraliśmy superpuchar, może nie w jakimś super stylu ale wygraliśmy, a to samo Atletico wygrało z Realem bardzo zasłużenie, świetnie sobie radzi w La Liga i LM. Więc ja bym nie narzekał.

0

I jeszcze jedna ciekawostka, kiedy Messiego nie ma w składzie Barca wygrywa prawie zawsze różnicą 1 bramki. Więc jest dobrze. Był kiedyś taki artykuł gdzie chyba 10 spotkań bez Leo zakończyło się wynikiem z 1 bramkową przewagą.

0

Gramy naprawde bardzo dobrze, lepiej dużo niż rok temu, ale naprawde ciężko się gra jak 10 zawodników stoi w polu karnym. Ale ta gra jest płynna szybka, nie ma klepania bezsensu, brakuje tylko ostatniego podania. Ale czekamy na drugą połowe.

0

Wielka szkoda, uwielbiam Messiego oglądać w akcji, i jak sobie pomyśle, że nie będzie go w następnym meczu to poprostu odchodzi mi chęć oglądania meczu ;/. Bo tak to zawsze Messi coś wyczaruje albo coś. Ale mamy Neymara więc na niego licze :D Tak samo Iniesta.

0

Mieslismy mniejsze posiadanie pilki. Xavi: bylismy gorsi.

0

Dlaczego tu nie ma jakiegos admina albo moderatora i nie banuje tych prowokatorów? Ja za jeden glupi post teraz na rm.pl dostalem bana na 6 miesiecy. I malo tego nie da sie zrobic nowego konta, a tutaj zbanuje sie takiego trolla i on zrobi nowe konto i od nowa. Prosze was.

0

Messi 6 bramek (4 mecze) Ronaldo jak narazie 3 bramki (5 mecz)

0

Ty jestes chyba hipokryta wiesz co to znaczy grac antyfutbol!? Chyba nie. To ja ci powiem, to znaczy ze ktos sie broni 11 zawodnikami we wlasnym polu karnym. Tak jak Chelsea, Inter, Celtic.

0

Ej czy wy też macie takie wielkie litery? Ja mam chyba czcionke 70.

0

Gratki PIQUE!!!!!! dawno nie strzelił bramki głową.

0

Dobra chłopaki, wszystkie zespoły dzisiaj (teoretycznie) lepsze wygrały, więc i my musimy jutro wygrać i to w wielkim stylu! VeB

0

Grają już?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?