0

Aha dzięki wielkie, trochę mi rozjaśniłeś tą sprawę.

0

Bardzo fajny filmik :) Ale mam jedno pytanie do ciebie, zawsze mnie to ciekawiło. Skąd bierzesz materiały do kręcenia takich filmików, chodzi mi o wszystkie gole itp. Bo sam miałem kiedyś taki zamiar żeby nakręcić taki filmik, ale zawsze youtube mi blokowała za prawa autorskie. Nie mam pojęcia skąd brać materiały, czy samemu nagrywać mecze czy jak? Jakbyś mógł odpowiedzieć to byłbym bardzo wdzięczny.

0

Tak, ale od tego jest sędzia, pokazałby raz czerwoną i dalej byłby spokój, ale niestety ostatnio sędziowie mają chyba coś ze wzrokiem.

0

No dokładnie, sam ostatnio chciałem się tam zarejestrować szczególnie dla ligi typerów, ale jak zobaczyłem co trzeba podać w tej rejestracji do zrezygnowałem.

1

A słyszałeś kogoś żeby na jakiejś ważnej gali darł się jakby uciekł z ZOO? Bo ja pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

1

0

Dajcie jakiegoś linka

1

A nieuznanego gola Messiego w ostatniej kolejce to nie pamiętają?

0

Chyba sobie żartujesz. To, że mu idzie słabej w Barcy do nie znaczy, że tak było wcześniej. Wygrał można powiedzieć Sevilli puchar europy MVP tego pucharu, to mało?

0

No tak, ale był młody Leo. Teraz po jego odejściu sam Neymar nie da rady.

0

A ja obserwuję cały czas Barcelonę i jakoś jeszcze w niej nie gram. Co robię nie tak?

0

Nie oglądałem Barcy za czasów Ronaldinho to nie wiem jak to jest. Ale nie wyobrażam sobie odejścia Leo, jako jedyny ratuje naszą drużynę, bez niego Barca już nie będzie taka sama. Nie wiem jakbym to przeżył.

0

Może nic nie wygrał, ale czy przegraliśmy jakiś mecz tak znacząco? Jak np. w tym sezonie z Realem 1-3, albo z Bayernem 7-0? Nie. Z każdym walczyliśmy jak równy z równym. Atletico w tamtym sezonie było piekielnie silne graliśmy z nimi chyba 6 razy i jak dobrze pamiętam to były 4 remisy i 2 porażki. No niestety ten bilans jest trochę słaby, ale każdy przegrany mecz to różnica 1 bramki nie było jakiejś znaczącej przewagi. Z Realem 2 wygrane, z ManCity 2 wygrane. Mi się gra Barcy wtedy podobała, ale wszystko się zepsuło jak Barca wygrała 4-0 z Rayo i miała mniejsze posiadanie piłki, od tego meczu wszystko się zaczęło powoli walić.Dlatego ja nie jestem tym co zwalnia trenera po roku czasu. Dajmy im czas. Teraz Lucho, niech będzie przynajmniej 2 sezony, wtedy jak nic nie wygramy to można go wyrzucić, ale nie po jednym sezonie.

0

Proszę już nigdy nie porównuj Puyola do Ramosa. Jeśli chodzi o umiejętności sportowe to tak, ale o zachowanie nigdy! Ktoś kto ma ponad 20 czerwonych kartek w karierze nie ma prawa być porównywany do kogoś dla kogo zawsze gra Fair Play była na pierwszym miejscu.

0

Dokładnie, ja tam Zubiemu nie mam nic za złe. Sprowadził bardzo dużo dobrych piłkarzy, a że nie mamy trenera to piłkarze sami nie wygrają.

0

Tak naprawdę nic to nie zmieni i tak mamy karę. Nie ten kierunek panowie.

0

To przestań kibicować Barcy ...

2

Każdy tutaj tak wyzywa itp, że Barca gra słabo. Ja oglądam mecz i się dziwie, może oglądamy inny mecz? Cały czas dominujemy, naciskamy a że nie ma bramki to już inna sprawa. Macie linka bo chyba jakąś powtórkę oglądacie. http://futbolhd.tv/stream1.php

0

Ja również oddałem głos na odejście Martino. Bardzo lubiłem gdzieś tego trenera, podobało mi się jak grała Barca. Nie wygraliśmy żadnego tytułu, ale nie przez to, że graliśmy słabo tylko brakło zwyczajnie szczęścia. 2 wygrane z Realem w lidze, pokonany Manchester City 4-1, słupek Neymara w ostatniej minucie Pucharu Króla, czy nieuznana prawidłowa zdobyta bramka Messiego z Atletico w lidze. Takie szczegóły ale decydujące. Patrzcie gdyby zmienić 3 sytuacje, 3 szczegóły to ten rok byłbym zupełnie inny. Messiemu zaliczają gola z Atletico, Barca mistrzem, Realem nie strzela bramki w finale LM w ostatniej sekundzie, przegrywa. Argentyna wygrywa z Niemcami w finale mistrzostw świata. Wtedy pomyślcie co by się działo. (Messi zp na 100%, wychwalanie Barcy itp). Mogło by być zupełnie na odwrót i nie wiadomo czy Ancelotti by pracował dalej w Realu. Ale wiadomo czasu już się nie wróci, ale przypomniałem te sytuacje tylko dlatego, żeby zobaczyć te drobne detale, które później decydują. Dlatego oddałem głos na odejście, bo dla mnie jest nie normalne zwalnianie trenera po jednym sezonie.

0

A ja się cieszę, że mamy ten zakaz. Mamy tyle świetnych młodych piłkarzy trzeba z tego korzystać, jak nie teraz to kiedy? Najbardziej mi się podobają Halilović i Denis Suárez, ale również Sandro, Samper, Adama też nie są źli. Deulofeu również nam może bardzo pomóc lub Tello. Ja w tych zawodnikach widzę bardzo dużo potencjał i mam nadzieję, że będą się rozwijać teraz.

0

Dla mnie najładniejsza bramka to nr. 5 Leo. Nie wiem jak on to zmieścił.

0

Ja z tego finału miałem ciekawą historię. Oglądałem sobie finał na małym telewizorze w moim pokoju i gdy była już około 93 minuta, to mówię idę zobaczyć jak Atletico świętuje na dużym ekranie :). Włączam TV i patrzę kibice się cieszą, zawodnicy też to mówię super Real pokonany, ale po sekundzie zorientowałem się, że to kibice białych się cieszą i po prostu mnie zamurowało xd, zdziwienie na maksa, do teraz nie mogę tego zrozumieć ale trudno. Barca też strzeliła ostatnio z Valencia w ostatniej sekundzie więc zawsze jest szansa na wygranie.

0

Chyba sobie żartujecie, dzięki zarządowi Villa odszedł gdzie chciał. Każdy mógł go kupić za 2 mln więc każdy chciał Ville do siebie i również mógł dać mu znacznie wyższe wynagrodzenie. Według mnie zarząd zachował się w porządku do Villi.

0

Tylko, że Villa trochę się źle zachował w stosunku do nas. Strzelił gola Barcelonie na 1-0 w superpucharze hiszpanii i cieszył się prawie tak samo jak strzelił dla Barcy w finale LM. Ja bym osobiście i tak na niego nie zagwizdał, ale kibice co byli wtedy na stadionie mieli do tego prawo żeby odpowiedzieć tym samym.

0

Tak z czystej ciekawości pytam, ile w tym roku Real Madryt miał karnych? Chodzi mi o wszystkie nawet te nie strzelone.

1

A właśnie mój ulubiony komentator z Ligii Hiszpańskiej to Orłowski, gościu dysponuje bardzo dobrą wiedzą i miło się go słucha. Wydaje mi się, że przed meczami Barcy często czyta FCBarca.com. Dużo informacji podawał takich jakie były w artykułach przed meczem :D, także pozdrawiam Leszka.

0

Tylko nie rozumiem twojego komentarza. Według ciebie pomoc dobrze gra czy nie? Bo po tych statystykach nic nie mogę zrozumieć, ponieważ mamy dopiero prawie połowę sezonu a tutaj mamy dane z całego sezonu 2010/11. Więc dopiero po zakończeniu tego sezonu będziemy mogli porównywać.

2

Bardzo dobry mecz, ale brakuje tego ostatniego podania.

0

Bayern za czasów Heynckesa, też rozjeżdżał każdego jak miło, mieli zdobyć 6 pucharów, a jakoś się nie udało. Z Realem może być tak samo, braknie w jednym meczu szczęścia i koniec. Wibra a co do twojego komentarza, to przeciwnik z którym grał Real to był podobny do tego z kim wczoraj grała Barca.

0

Brawo należało im się, naprawdę chciałem żeby chociaż tego 1 strzelili, na pewno będą zadowoleni teraz z siebie, zawsze to jakaś pamiątka. Gol na Camp Nou. A ogólnie w dwumeczu mieli dosyć okazji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?