dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie wiem czy tu są fani CS GO, ale jeśli tak to na pewno zrozumieją o co chodzi :D.
Pasha dobrze mówi xd.
After match Barcelona I will do Overwatch Messi , VAC VAC VAC
2
http://www.rojadirecta.me/goto/www.arenavision.in/arenavision13 link do fety.
0
Nie no, ale aktualnie to Argentyna ma chyba najlepszy atak ze wszystkich reprezentacji :D.
1
Finał Ligi Europy i takie emocje, cieszę się bardzo, że Sevilla wygrała. A gdy pomyśle sobie, że za trochę gra Barca w finale Ligi Mistrzów to mam ciarki od samego myślenia, już nie mogę się doczekać, tych emocji. Mam nadzieję, że wygramy i będziemy razem świętować 5 LM !.
1
Polecam bardzo obejrzeć ten filmik co jest zawarty w artykule na temat Busquetsa
Ten filmik pokazuje dlaczego Sergio jest uznawany jako jeden z najlepszych na swojej pozycji. Każdy może narzeka, że trzyma za długo piłkę i nie potrzebnie się kiwa, ale to właśnie dzięki takim zagraniom jest jednym z najlepszych na świecie. To go wyróżnia, te długie, ryzykowne trzymanie piłki. To on odpowiada za łączność między obroną i pomocą i takimi właśnie zagraniami otwiera wolne pole dla pomocników. Dlatego ja zawsze będę uważał Sergio za geniusza na swojej tak niedocenianej pozycji.
2
Byłem przeciwny koszulek w poziome paski, ale po zobaczeniu tych zdjęć chyba zmienię zdanie. Naprawdę fajnie to wygląda domowe jak i wyjazdowe.
1
My świętujemy mistrzostwo a kibice Realu kłócą się o Złotą Piłkę :D.
1
To jak nie ma fety po polsku na necie?
4
A czy ktoś już może znalazł transmisję na internecie gdzie będzie celebracja ale z polski komentarzem? Na pewno będą jakieś wygłoszenia, przemówienia itp. to Orłowski pewnie będzie tłumaczył i z chęcią bym posłuchał. Także jak ktoś znajdzie to niech się podzieli tutaj z wszystkimi kibicami :).
1
No jakoś próbowali z daleka i nie jest po sprawie, także czekamy na drugą połowę.
0
Chodziło mi o wypowiedź Maradony na temat, że Messi nie ma własnego stylu.
7
Nie, Messi nie strzela pieknych bramek. Tylko na pusta i karne. Bramki z Bayeren to były nic. Przejscie calego boiska i bramka to tez jest nic. Ja nie wiem co ten czlowiek bierze. A o wlasnym stylu to ja lepiej to przemilcze.
0
A co takiego nitro napisał? Bo nie widzę żadnej wiadomości i nie wiem za bardzo o co chodzi.
1
Z drugiej strony, jednak dobrze, że się oszczędzali skoro Bayern po 3 bramce i tak był bardzo daleko od finału, to mogli sobie pochodzić po boisku. Przyda się siła na ligę i finały :) Spokojnie.
2
Wydaję mi się, że Barca nie chciała upokorzyć Pepa, po drugiej bramce dla Barcy było już widać, że odpuścili totalnie prawie nie stwarzali zagrożenia, Messi już nie szarpał tak jak w pierwszym meczu lecz od czasu do czasu coś tam próbował. Jedynie ta ostatnia akcja przyspieszyli, ale Neymar zamiast strzelać i cieszyć się z Hat-tricka to niepotrzebnie podawał. Szkoda, że przegraliśmy, ale ludzie mamy Upragniony FINAŁ LM :D Cieszmy się bo ten sezon jest i może być cudowny.
0
I takich kibiców mi szkoda najbardziej, zamiast świętować że mamy finał po pięknym dwumeczu to ty płaczesz bo przegrywamy wygrany już dawno mecz. Tak to jest wielka Barcelona, gdzie od kilkunastu meczy niszczy każdego.
0
On odpoczywa grając.
0
Po czym, że Barca gra na 50%? I się prawie nie stara?
0
5 bo jedną już mają także byłoby 6-5.
0
Z całym szacunkiem do Pepa, ale Bundesligę to i nawet ja bym wygrał, tam oprócz Bayernu nie ma nikogo kto byłby w stanie zagrozić.
2
Powiem tyle hahahaha :D
2
Z ostatniej chwili !
Znaleziono Boatenga
http://www.albeu.com/galeria/images/185503.jpg
0
2 bramki Messiego oczywiście piękne, ale trzeba też pamiętać, że to Messi podawał do Neymara, także mecz kompletny w wykonaniu Leo :).
0
A to szkoda, bo ciekawy jestem jego reakcji na drugą bramkę Messiego :).
0
Ma ktoś link do bramek wczorajszych, ale np. z komentarzem RAC1 czy Raya Hudsona? Bo na youtube na razie są w słabej jakości bardzo. Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś już takie skróty posiada :).
0
Statystyki brałem z jakiejś strony gdzie były wyniki meczów itp. już nie pamiętam gdzie.
2
Wracając jeszcze do wspaniałego meczu Barcy tutaj mam perełkę ze strony Bayernu :)
"A co to jest ta barcelona? ok, udało im się wygrać, ale byliśmy od nich lepsi, nejmar powinien czerwoną dostać bo sędzia już sięgał po drugą żółtą, ale się wycofał w ostatniej chwili. Graliśmy od nich lepiej pod względem taktycznym i o wiele mądrzej. Barcelona ogólnie nie pokazała nic wielkiego, mieli tylko messiego, który zrobił różnicę, ale tak to niczym nie zaskoczyli, ogólnie ich zneutralizowaliśmy i już."
Szkoda, że Bayern miał tylko 5 strzałów w dodatku 0 celnych i prawie nie stwarzał żadnego zagrożenia, oprócz jednego groźnego strzału Lewego. No zapomniałem, że Bayern miał o kilka % większe posiadanie piłki to fakt...
0
Szkoda ze Bayern nie mial ani jednego celnego strzalu. Rownie dobrze Barca mogla grac bez bramkarza :D.
0
Wiecie co jest najlepsze? :) Bayern nie mial ani jednego celnego strzalu. Barcelona miala ich az 10. Cos niesamowitego. Oglonie w strzalach 17-5.
2
Neuer jak Hart jedynie on gra.