dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wiesz, kiedyś trzeba zacząć. Ja gdy np. miałem 10 lat to nie wiedziałem prawie nic o piłce nożnej poza tym, że był to mój ulubiony sport w jaki grałem. Dopiero półfinał z Realem w 2011 roku, od tego wszystko się zaczęło i od tego momentu przeczytałem z 95% artykułów na tej wspaniałej stronie :). Więc jeszcze te 4 lata temu również pewnie zadałbym takie pytanie.
0
Skoro UEFA każde dawać co sezon listę zawodników, którzy będą mogli brać udział w LM to ci zawodnicy skoro są zapisani to automatycznie powinni brać udział w Lidze Mistrzów, a nie że sobie wymyślają że ktoś musi zagrać chociaż minutę. Dlatego każdy normalny człowiek wie, że Claudio zdobył LM. Chociaż ten chory przepis UEFA wprowadziła dopiero w tym sezonie, przypadek?
0
Byla na poczatku zlota pilka ale niktnie odebral to pewnie Messi dostal.
0
Ale ci ktoś ci karze siedzieć z telefonem? Teraz ogólnie to w każdym większym budynku publicznym jest internet i powiedzmy choćby podczas przerwy wysłać jakieś zdjęcie, pochwalić się itp. Nie każdy ma internet w telefonie więc moim zdaniem pomysł na +.
0
Możesz powiedzieć skąd bierzesz takie ciekawe statystyki? Bo bardzo lubię czasem sobie posprawdzać takie rzeczy ale nigdy nie wiem gdzie. Byłbym bardzo wdzięczny.
0
Dokładnie, a z tym Zunigą to tak samo sobie pomyślałem gdy podchodził do karnego. Zadałem sobie pytanie: "Czy karma wraca?" Strzał, Zuniga nie trafia i krzyczę Wraca! xd.
0
No wiadomo ;), ale chodzi mi tak z charakteru i głównie o wzrost xD.
7
Arda, uważam że to najlepszy gracz Atletico, ale jego zachowanie nie jest czasami odpowiednie. Gdyby się ogarnął tak jak np. Suarez :D To czemu nie, każdy zasługuje na drugą szanse.
0
Leo Messi, w sumie się zgadza. Często na boisku nazywali mnie "Messim", ze względu na mój sposób poruszania się i dosyć niskiego wzrostu 168 (17 lat), no jedynie brakuje mi takiej magii Messiego, ale z charakteru również się nie wyróżniam także spoko test :D.
0
I ja się bardzo cieszę, że Luiz, Sakho i Marquinhos nie przyszli, choć Thiago Silve bym chciał to jednak po tym co powiedział, że on musi rodzinę utrzymać i 8 mln nie wystarczy to niech lepiej zostanie w PSG bo jeszcze by wszyscy z głodu powymierali. Najlepiej patrzeć na niewypały lub jakieś słabsze transfery, ale o tych świetnych to już nikt nie pamięta. I kto wie jakby Luiz do nasz przyszedł to Suarez nie strzelił by tych 2 bramek przeciwko PSG.
0
Ogladalem tylko pierwsza polowe bo podczas przerwy usnalem i obudzilem sie gdzies za godzine xd. I wchodze sprawdzic ile tam Argentyna dolozyla bramek a tu patrze 2-2 przeciez Paragwaj w pierwszej polowie nawet pol okazji sobie nie stworzyl. Wytlumaczy mi ktos co sie stalo?
0
Pokazuje, TVP Sport wszystkie mecze pokazuje, a TVP1 tylko wybrane.
http://sport.tvp.pl/20393572/copa-america-2015-sprawdz-plan-transmisji
Tu macie wszystkie mecze kiedy, gdzie, kto z kim. Także nie wprowadzajcie ludzi w błąd.
0
"Już powiedziałem, że Dani Alves w przyszłym sezonie będzie lepszy niż w tym"
To w takim razie nie możemy się już doczekać :D.
1
Ja również podpisuję się w 100% pod twoimi słowami. Pamiętam cię jak zawsze po jakimś słabszym meczu, próbowałeś znaleźć jakieś pozytywy z porażki, ludzie często nie zgadzali się z tobą a ja chciałem czasami ci pomóc w obronie, ale gdy zaczynałem pisać to zawsze w głowie miałem coś w stylu: "A po co się będę denerwował, poczekamy do końca sezonu to zobaczymy co z tego wyjdzie". I tylko czasami coś tam odpowiedziałem. Przejrzałem sobie też z ciekawości moje posty z okolicy stycznia, czy czasem sam nie pisałem głupot, ale jestem miło zaskoczony, bo nie znalazłem żadnego postu gdzie wyzywałem czy zwalniałem zawodników/trenerów itp. Często chciałem wyrazić swoje opinie, ale wolałem przemilczeć i się nie denerwować dodatkowo i jak widać opłaciło się. Powiem wam tak szczerze, że nigdy nie napisałem o zwolnieniu trenera do teraz podtrzymuje moje słowa, że Tata powinien zostać na drugi sezon (choć oczywiście super się stało, że odszedł xd bo wygraliśmy oczywiście wszystko co się dało teraz), ale nawet w styczniu po porażce z Realem Sociedad nie myślałem, czy Lucho to czasem nie był zły wybór. Oczywiście miałem obawy, za każdym razem wchodząc tutaj na stronę, że pojawi się informacja o zwolnieniu naszego trenera, ale to wynikało z panującej tutaj atmosfery. Także pozdro dla wytrwałych :D.
@edit, a i jeszcze chciałem dodać, że nie bez powodu kiedyś dodałem cie do obserwowanych ;p. Zawsze bardzo podobały mi się twoje posty dlatego jako jedynego mam cię na tej liście.
1
To w takim razie szkoda, że tylko +18. Może w przyszłości będzie też jakiś turniej dla młodszych widzów np. w różnych przedziałach 15-18, 11-14 itp.
0
A jakies ograniczenia wiekowe? Bo jestem na telefonie i nie mam jak za bardzo sprawdzic.
21
Kochana Barcelono dziękuje ci za te wspaniałe chwile, za ten niesamowity sezon. Dzięki tobie wraca mi uśmiech na twarzy w trudnych chwilach mojego życia. Nie wiem co bym robił gdyby nie piłka nożna i Barcelona. Ktoś kiedyś piękne słowa tutaj napisał. "Po co mi dziewczyna jak mam Barcelonę !" Dobranoc Cules i życzę miłej nocy :D. Visca el Barça i visca Catalunya!!!
0
Mała różnica :D
http://zapodaj.net/images/b69feb47dd8ab.png
0
O dzięki wielkie :D.
0
Ma ktoś zdjęcie, gdzie jedzie taki autokar Realu i wielki napis Pichichi? Bo bardzo potrzebuję a widziałem go tutaj milion razy, ale już nie pamiętam gdzie to zapisałem.
1
Ma ktoś zdjęcie tej przeróbki gdzie jedzie autokar Realu i wielki napis Pichichi?
0
A ten drugi autokar to kto tam jedzie?
0
http://www.ccma.cat/tv3/directe/tv3/#
0
Tak ten autobus zawsze na nich czeka, nawet jak lecą do Ameryki to już on znajduję się na lotnisku ;). Pewnie wyjeżdża z kilka dni wcześniej.
2
Jakby ktoś chciał na tło na FB :)
http://www.mundodeportivo.com/ra/lowres/GODO/MD/p3/Barca/Imagenes/2015/06/06/Recortada/476126912_20150606231348-U102306265190wNB-U20373030322cyF-988x510@MundoDeportivo-Web-Portada.jpg
0
A teraz poproszę zdjęcie podczas wzniesienia pucharu :).
0
Dziękuje Barcelona.
1
Z całym szacunkiem dla autora, ale jeszcze żaden artykuł na tej stronie mnie tak nie zdenerwował. Jak triki piłkarskie mogą być brakiem szacunku do rywala !? To, że piłkarze nie radzą sobie i wyrażają frustracje to nasza wina? To ich powinno się tępić za takie zachowanie. Drybling i triki to jest część tego sportu, bez tego nie byłoby piłki nożnej, zamiast się cieszyć grą takiego wspaniałego bardzo młodego piłkarza to my narzekamy na szacunek? Szacunek to powinni mieć piłkarze Athleticu do Neymara, za to że potrafi tak efektownie minąć rywala. Założę się, że 90% piłkarzy tego klubu nie wykonałoby takiego triku nawet na treningu bo wcale nie jest to takie łatwe. Teraz podsumowując, oczywiście że się nie zgadzam z opinią autora, nawet bym rzekł, że jest to absurdalne. Piłkarze Athleticu i ci komentatorzy powinni publicznie przeprosić Neymara za to zachowanie, bo moim zdaniem jest to brak szacunku do tego zawodnika. Mam nadzieję, że Ney będzie ich ośmieszał tak za każdym razem.
Edit: A i jeszcze chciałbym dodać bo mi się teraz przypomniało, skoro Baskowie są tacy dumni i silni to dlaczego swoim zachowaniem tego nie udowadniają?
76
2011 - Zwycięstwo Barcelony w LM w piłce ręcznej i nożnej.
2015 - Zwycięstwo Barcelony w LM w piłce ręcznej i ... If you know what I mean :D
2
Haha śmieszny wywiad z Jureckim :D. Nie wiem czy ktoś ogląda, ale teraz gra Barca w finale LM w piłce ręcznej i w trakcie przerwy, jakiś dziennikarz zrobił taki krótki wywiad z Michałem Jureckim i pyta się czy Karabatic to taki Messi piłki ręcznej, a on tak nie wiedział co powiedzieć, to dziennikarz mówi to może Cristiano Ronaldo miałem powiedzieć? Jesteś za Realem czy Barcą bardziej? Ale znowu nie odpowiedział. To później się zapytał, kto wygra ten mecz Barca czy Veszprem, to powiedział, że nie wie niech wygra lepszy itp. To dziennikarz tak ironicznie dodał, to chyba jednak jesteś za Realem xd.