9

Jak widać twoja wróżba się sprawdziła :D. I faktycznie wszyscy teraz wychwalają Mathieu :p.

0

No ja tak samo, nienawidzę takich niewykorzystanych sytuacji.

0

haha dzięki, jeśli nie będzie zacinać to super xd.

2

A podzielisz się linkiem? Bo szukam takim streamów zapasowych też xd.

1

Ma ktoś taką najgorszą transmisje nawet z arabskim komentarzem, ale że nie zacina w ogóle? Żebym miał rezerwową w razie czego.

0

Panowie jak gramy? :D Bo aktualnie wracam z wycieczki.

0

Bez przesady, na 10:0 nigdy się tak nie cieszył jak wtedy z Milanem, albo wpisz sobie na yt RAC1 Iniesta goal vs Chelsea, to zobaczysz co to jest radość :D.

0

Yes Hart, you can't.

0

PSG dawać ! Jeszcze kilka minut.

0

Czy ktoś wie ile podań kluczowych ma Ronaldo?

0

To się robi automatycznie, tak jest w każdym meczu. Gdyby np. Rayo teraz wygrywało to mieliby oni zwycięstwo wpisane.

0

Niech się cieszy, że dostał tylko czerwoną kartkę. Za te 2 brutalne faule to powinien posiedzieć kilka meczy na trybunach.

0

Wiesz, każdy z tych kibiców by chciał, żeby Messi strzelał co mecz Hat-tricka przy okazji 3 razy asystując Neymarowi + oczywiście jakieś 2 bramki Suareza.

4

Wchodzę sobie na stronkę i tak czytam te komentarze i widzę tyle radości. I tak myślę sobie, co jest przecież Barca dziś nie gra. Po czym ogarnąłem, że Real remis :D. Dziękuje Villarreal.

1

Ja również zgadzam się z tobą. Mascherano to mój trzeci ulubiony zawodnik w Barcy (zaraz po Messim i Iniescie), ale wole jednak jak gra na obronie. Owszem zdarzają mu się słabsze mecze lecz wydaje mi się, że robi więcej dla drużyny grając na ŚO niż na ŚPD. Gdy gramy z Busquetsem na pomocy, czuję taką większość pewność podczas meczy, wydaje się jakby w linii pomocy było więcej zawodników, niż z Mascherano na tej pozycji.

0

To nie forma, to po prostu nastawienie + ta nieszczęsna godzina.

2

Dobra panowie, damy rade! Mówcie kiedy rewanż bo już się nie mogę doczekać. Messi pokaże, że to był tylko wypadek przy pracy.

0

Dokładnie stary :D

0

Kurde ma ktoś linka jakiegoś co się nie zacina? Może być do dupy jakość.

0

Dobre spostrzeżenie. Też o tym myślałem, było bardzo dużo niedokładnych podań. Widać było, że się starają, ale za szybko chcieli wykonywać te akcje. Ten gol Alvesa zepsuł wszystko. Gdyby nie to, jestem pewny że była by wygrana a tak dupa ;/.

1

Dokładnie, każde gorsze drużyny, murują się na tych lepszych. Malaga zagrała perfekcyjny mecz, ale w obronie. Oni pewnie nawet nie trenowali nic w ataku, tylko jakby tu nie stracić bramki. Ich gol to jeden wielki fart i nic więcej.

0

Te ograniczenia są po to, żeby np. jakiś kibic Realu czy jakiś hejter, nie ustawił sobie jakiegoś avataru obrażającego Barce. A co do poleceń, to kiedyś były + i -, i np. tacy kibice minusowali sobie wszystkich po kolei, teraz tego nie ma więc może po prostu zapomnieli o tym.

0

No i było 0-1 i autobus ;/.

0

No i seria 11 zwycięstw z rzędu zakończyła się na Maladze. Dokładnie tak jak seria 11 zwycięstw Guardioli. Przypadek?

0

Ty byś pewnie chciał wygrywać wszystkie mecze w sezonie. Najlepiej wygrać 38 kolejek pod rząd. Sorry, ale TAK SIĘ NIE DA, nikt chyba nie wygrał ligi nie przegrywając albo remisując przynajmniej raz.

0

Celta po zwycięstwie z Barcą, następne 10 meczy - uwaga: 10 porażek. Teraz grali z Atletico i co, wygrali. Czasami tak bywa.

0

Guardiola w sezonie 3 pucharów też miał serię 11 zwycięstw z rzędu, zakończyła się ona na Maladze. Czy dzisiaj będzie podobnie?

23

Jeden troszkę gorszy mecz i jak to bywa na fcbarca.com sprzedawanie składu, zwalanie na trenera itp. Ludzie czy wy chociaż oglądacie mecz czy tylko wnioskujecie jak gra Barca po straconym golu? Bo dla mnie gramy tak samo jak w poprzednich meczach, jedynie troszkę po tym golu obrona się zagubiła. Ale popatrzcie jak gra Malaga, 10 w polu karnym i jedynie wrzutki pozostają, które nie dają na razie nic. To nie wina Barcy, że taki jest wynik tylko Malagi. Takie jest moje zdanie.

0

Takiego autobusu w polu karnym to ja nie widziałem od meczu z Chelsea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?