dawidos678
Dołączył/a: luty 2013
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powie mi ktoś czemu tak teraz każdy wyzywa Atletico? Nie mogłem obejrzeć meczu i nie wiem co się działo. Jeszcze 2 tyg temu każdy chciał żeby Atleti wygrało.
0
Owszem Messi mógłby na pewno biegać więcej w pressingu, bo często widzę jak stoi, a Suarez sam leci do obrońców. Jednak w tamtym sezonie się udawało to miejmy nadzieję, że teraz będzie podobnie ;).
9
Jakie to ma znaczenie skoro stwarza największe zagrożenie na boisku w prawie każdym meczu? Może to nie był jego jakiś genialny mecz, ale cały czas próbował napędzać akcje. Przyglądałem się jego grze bardzo uważnie w meczu z Realem, jego prawie każdy kontakt z piłką od razu napędzał cały zespół, z Atletico było podobnie. Ma mało km bo oszczędza siły na rajdy (patrz druga połowa z ATM), które często są decydujące (druga bramka z tamtego meczu). Jeszcze niedawno był artykuł o tym jak Messi się porusza i jak oszczędza siły, jak widać nie każdy chyba go przeczytał. Właśnie dzięki takiej inteligentnej grze może grać po 50 meczów w sezonie bez przerwy i dzięki takiej grze jest najlepszy na świecie. Owszem nie zawsze mu wszystko wychodzi i nie zawsze jest taki efektywny i efektowny (dwa ostanie mecze, dużo strat, niedokładnych podań) ale spokojnie każdemu może się trafić gorszy moment. W następnym meczu strzeli hat-tricka i znowu wszystko będziecie mówić jaki to nie jest genialny.
0
Oglądałeś chyba jakiś inny mecz niż ja. Messi wczoraj grał za 2 w ataku, bo Suarez i Neymar mało co robili. Każde dotknięcie piłki przez Leo od razu przyspieszalo akcje tylko szkoda że tylko on coś próbował.
1
http://fani-tv.com/2
ale po angielsku
0
Ja tak samo, przez chwilę myślałem, że to jakaś powtórka :D
1
Czy Ty lub ogólnie Hiszpańscy kibice jesteście za zmianą nazwy stadionu? (chodzi mi tutaj o nazwę od sponsora).
Jak oceniacie koszulki z tego sezonu (poziome pasy), większość Polskich kibiców strasznie krytykowała ten wybór i przypominała o tradycji, jak zareagowali na te koszulki w Barcelonie?
0
Ale to wszystko przez nich. Chcą zmieniać coś, co funkcjonuje dobrze. Odpadają regularnie w 1/8 co rok to szukają innych sposobów żeby przejść dalej...
0
Wiem czemu Ronaldo tak strzelił z karnego, ale wam nie powiem.
5
Wiem czemu Atletico strzeliło gola, ale tradycyjnie nie powiem.
0
Karne to sobie Ronaldo może strzelać. Suarez do złotego buta 11 nie potrzebuje!
2
Podobnie jest z Iniestą, za każdym razem gdy Andres trafiał do siatki, Barca nigdy nie przegrała. Nie wiem ile nasz pomocnik ma goli w Barcelonie, ale kiedyś czytałem o tej statystyce przed meczem Barca - Real 4-3, gdzie Iniesta strzelił gola na 1-0, to byłem przekonany że wygramy.
2
Wygrywała, ale dzięki dobrej grze. Ja nie mówię, że Real grał słabo czy coś, ale Espanyol oddaje im mecze bez walki, czemu np. jak my graliśmy z nimi 3 mecze to się tak męczyliśmy? Walczyli o każdą piłkę, grali pressingiem, grali aż brutalnie i to dawało efekty. A dzisiaj co? Pobiegali, strzelili samobója i do domu...
0
Przecież tylko jeden zawodnik sfaulował? To czemu napisałeś w liczbie mnogiej. Ja do Atletico mam szacunek, a jeden brutalny faul tego nie zmieni, grali świetnie, ale my później jeszcze lepiej. Tylko Felipe coś odwaliło.
0
Nie zapominaj, że nie dawno urodziła drugie dziecko ;). Zobacz sobie jak wyglądała z 5 lat temu, teraz fakt troszkę się jej przytyło xD.
0
Czy ja wiem, zdrobnienie od Lionel to przecież Leo, to Leoś też może być :D. Każdy może sobie zdrabniać jak chce.
0
A ma ktoś listę Top 10 zawodników według FIFA?
1
Komentarz usunięty
0
http://futbolhd.tv/stream1.php
11
Jak ja nienawidzę tej drużyny... Tak bardzo mnie irytują. Ciągle faule, zaczepki, symulki... Mam nadzieję, że strzelimy w drugiej połowie kilka bramek i pokażemy im na czym polega prawdziwy football.
0
Nie rozumiem jak kibice Espanyolu mogli się cieszyć po takim meczu. Gdyby Barca zagrała taki mecz, to było by mi wstyd. A oni okazywali radość jakby wygrali z nami z 3-0 po pięknej grze. Jeśli ich cieszy, ciągłe kopanie, faulowanie, chamskie zachowanie to im gratuluję. Espanyol nie pokazał nic oprócz tego co wymieniłem wyżej, mieli trochę szczęścia, ale tymi zaczepkami ciągle wytrącali naszych z rytmu. Trudno remis, szkoda, ale ja jestem zadowolony, bo nasi piłkarze nie dali się sprowokować, w drugiej połowie praktycznie przez 40 minut graliśmy swoją piłkę, a 20 minut było naprawdę świetne (słupek Suareza itp.).
0
Gdy przeczytałem ostatni akapit aż mnie ciarki przeszły, a zaraz po tym poleciały łzy. Pamiętam ten mecz na Anoeta jakby to było całkiem niedawno, a tutaj już nowy 2016 rok i to piękne ostatnie zdanie.
0
Ktoś wie, gdzie ten dział się znajduje? Bo gdy klikam na u góry to mnie nie przenosi do tego działu :(.
5
Dawno mnie artykuł tak nie zdenerwował ja ten... Śmieszą mnie argumenty "bo mało strzela goli głową i słabszą nogą", a czy to ważne, czy strzeli lewą, prawą, głową, plecami czy dupą? Gol to gol, po co Messi ma używać innych części ciała skoro, jego lewa noga jest perfekcyjna? I nawet gdy ma strzał na prawą nogę to czasem woli strzelić lewą, żeby była większa szansa na trafienie (przykład ostatni gol w klubowych mistrzostwach świata). Pelego boli chyba pewna część ciała, że ktoś już dawno go przerósł, a drugi osobnik (Neymar) z czasem i też go przegoni. Nie rozumiem tego...
7
Barceloniści moi kochani :* W ten Wigilijny dzień, nie mogłem zapomnieć również o Was :). Chciałbym wszystkim również tutaj na tej pięknej stronie, życzyć wszystko co najlepsze, spełnienia marzeń, zdrowia, szczęścia, radości do życia, samych sukcesów w szkole/pracy, znalezienia tej idealnej drugiej połówki ;), lub wytrwania i szczęścia w związku. Żeby ta nasza kochana Barcelona cieszyła nas codziennie jak do tej pory, żeby przyszły rok był jeszcze lepszy niż ten, samych trofeów, więcej rekordów, więcej bramek naszego tridente, więcej obronionych strzałów przez naszych bramkarzy, piłek wybitych przez obrońców i asyst naszych pomocników. :D Wesołych Świąt Wszystkim
0
Mieć dziewczynę, która jest zapaloną miłośniczką footballu tak jak my - marzenie. Nawet może być z Realem, to nawet lepiej :D Wyobrażacie sobie El Clasico z taką dziewczyną? :), to musi być fajne przeżycie. Mam w klasie koleżankę, która właśnie kocha Real i ogólnie piłkę nożną, i fajnie tak kogoś "powkurzać" po takim meczu :D.
1
Minuta 4:10 około.
0
To w takim razie co robisz w tym artykule? Mnie osobiście jeśli coś nie interesuje to w to nie wchodzę. Niektórych bardzo ciekawią takie informacje.
15
To się chyba mało znasz, obejrzyj sobie taki trening 4,5,6 latków a zobaczysz, że jest to możliwe. Wiadomo, że to nie jest prowadzenie piłki na poziomie światowym, ale nawet takie małe dzieci nieźle kopią. Każdy człowiek jest inny i schematy zapisane gdzieś w podręcznikach czy książkach nie zawsze się sprawdzają ;).
0
Polecacie jakąś dobra biografię jakiegoś piłkarza? Może to być piłkarz z Barcelony ale nie koniecznie. Ale taką, która np. motywuje do życia czy daje jakieś wskazówki na przyszłość, gdzie nie jest tylko football ale coś więcej ;)